Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Hea tuju süst: lühifilm ja mõistulugu naeratuse väest

27. veebruar 2014 kell 20:34Heppy feetTõsiste teemade vahele tuleb regulaarselt midagi rõõmsat ja kerget ette võtta, ega maailm siis ainult üks murede pesa ole.  Kõigile kurvameelsetele, tujututele ja niisama torisejatele kirjutame raviks välja selle lühifilmi. Neile, kel on raskusi komplimentide tegemise kunstis, on see suurepäraseks õppefilmiks. Ka romantikasõbrad leiavad siit mõnusa laengu oma tundelisele südamele. Igal juhul on kõigil pärast filmi vaatamist hea tuju garanteeritud!

 

Lugu räägib mehest, kes valideerib tasuta parkimise pileteid ja teeb seda nii eriliselt, et peagi on tema leti taha kogunenud pikk-pikk elevil järjekord. Ükskord kohtab see imelik mees aga tegelast, kes millegipärast tema võlule ei allu. Kuidas sündmused edasi arenevad, seda vaata juba ise.

Head filmi vaatamist ja naeratage kõigile!

 

 

 

Allikas: Youtube

Foto: ringofirefly.blogspot.com

 

Toimetas Liina Liisveld