Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Kaunis video: virmalised Tartumaal Lähtel 17. veebruaril

18. veebruar 2015 kell 21:14kaarel kreeOleme avaldanud mitmeid videoid virmalistest, peamiselt Rootsis või Norras filmituid, ning nüüd toome teieni ka ühe Eesti oma. 17. veebruaril käis Kaarel Kree virmalisi jahtimas esimest korda, kuigi tähti pildistades on nende õrna kuma fotodele jäänud varemgi. “Läksin seekord kindla peale: kui ka virmalisi poleks pildile saanud, siis Linnutee oleks kindlasti kenasti peale jäänud, sest taevas oli selge ja kuu teisel pool maakera,” selgitas Kree, kes hoidis ilmanähtustel silma peal tabelite ja näitude abil Virmalised.ee lehel. 

 

Tartumaal, Lähtel jäädvustatud ~960 fotost kompileeritud aegvõtet saad vaadata siit:

 

Allikas: Kaarel Kree ja tema Youtube´i kanal

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Mariann Joonas