Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Mees on 10 aastat vaestele süüa ostnud

17. veebruar 2013 kell 17:06Hero_uses_his_own_money_to_buy_groceries_268980000_361908_ver1.0_320_240 (1)

Colorados on pensionär Don Hanlon ostnud viimase kümne aasta jooksul süüa neile, kellel selleks ise raha ei ole.

 

Kord kuus läheb ameeriklane ühe perega koos poodi ja ostab neile kõike, mida vaja. Tavaliselt läheb see Donile maksma umbes 300 dollarit.

Pere valib välja organisatsioon Family Tree, mis tegeleb Colorado vaeste, kodutute ja koduvägivalla probleemidega. Igal aastal aidatakse jalgele umbes 40 000 perekonda.

“Don lihtsalt kõnnib nendega poes ringi ja küsib “Mis teil vaja on?”” kommenteeris Family Tree tööhõive- ja hariduskoordinaator Rita Caldwell.

Hanlonil on plaanis igakuiste poeretkede tegemist jätkata nii kaua kui võimalik. “Teen seda nii kaua, kuni mulle igakuised pensionitšekid laekuvad,” naeris mees.

 

Allikas: The Denver Channel

 

Toimetas Mariann Joonas