Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Täna toimub Elu Parim Päev 2016

30. august 2016 kell 9:26IMG_9584Elu parim päev tähendab, et Sinul on täna elu parim päev. See on selline päev, kus sa ei lähe kordagi närvi ega vihasta ning ei ütle kellelegi halvasti. See on selline päev, kus sa tunned, et elu armastab ja kannab Sind. Täna kulged veidi lebomas vaibis, täna märkad Sa palju rohkem ilu enda ümber ja tunned lapselikku rõõmu väiksematest asjadest elus. Täna on Sul kohe eriti hea tuju ja Sa ei lase ennast häirida kõrvalistest teguritest, mis sinu ja sinu pere heaolu häirida võiksid. Täna on Sul täiesti savi mingitest jamadest ja probleemidest!

 

Elu parimat päeva tähistatakse traditsiooniliselt arbuusi söömisega ning arbuusi koore pähe panemisega. Aja oma pere ja sõbrad kokku ning pidage üks spontaanne ja tore pidu!

Elu parimat päeva koos arbuusidega hakkasid korraldama sõbrad Hando Tõnumaa ja Vello Lutter juba üle 10 aasta tagasi, aastal 2002: “Tunneme, et elu parim päev on igati vajalik ja oluline päev inimeste elus, loodame, et sellest saab peagi ülemaailmne pidupäev.”

Liitu elu parima päevaga ka Facebookis ja jaga seal pilte oma elu parimast päevast ka teistega!

Valik möödunud aastate elu parima päeva Facebooki postitatud fotodest:

 

Vaata lisaks: Elu Parim Päev Facebookis

 

Toimetas Hando Tõnumaa