Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

VIDEO: Esimesel lameda Maa reivil esineb maailmakuulus Hollandi DJ Roger Martinez!

14. aprill 2017 kell 13:49flatLameda Maa reiv “Flat Horizon” toimub täna ehk Suurel Reedel, 14. aprillil Tallinna ööklubis 9/11. “Tegemist on erakorralise sündmusega, sest meile teadaolevalt pole kusagil maailmas sellist reivi varem toimunud,” seisab klubi pressiteates, kus sedastatakse, et klubi pakub võimalus kogeda täiesti lamedat horisonti mõnusa klubimuusika ja valgusshow saatel. Peole pääseb ainult võtmega! Võti = ülihea tuju :). Tegu on ühtlasi ka Telegrami Konverents 2017 ametliku afterpartyga.

 

Reivi peaesinejaks on Roger Martinez, hinnatud DJ ja produtsent Hollandist, kes muide on ka maalikunstnik. Spetsiaalselt selleks ööks ehitatakse klubisse lebola, kust saab jälgida trippivaid NASA videoid ja animatsioone. Kunstilise poole eest vastutavad kohalikud lamemaalased ning muidu toredad inimesed. Lisaks Roger Martinezile hoolitsevad muusikalise rännaku eest kodumaised tegijad: Solid Steel (R2 “Progressioon“), Type-O (9/11, Hüpnootikum) ja Hando Tõnumaa (9/11, Technoir).

Vaata ka videot:

 

Roger Martinezi maalid: rogermartinez.carbonmade.com

Roger Martinezi muusika: soundcloud.com/rogermartinez

Lisainfot peo kohta leiad SIIT. 

 

Toimetas Sander Soomaa