Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Videoloeng: Kaupo Vipp globaalmajandusest ja võimalikest alternatiividest

3. märts 2015 kell 16:42meltdown-620Veebruari alguses toimunud Ökokogukondade talvisel kokkutulekul pidas raamatu “Globaalpohmelus” autor Kaupo Vipp loengu pealkirjaga “Inimõnnest, maailmapildist ja globaalsest majanduskollapsist”.

 

Vipp teeb ülevaate oma raamatus kajastatud teemadest ning selgitab teaduskäsitlustele ja majandusprognoosidele põhinevalt, miks on ökokogukondlik eluviis tulevikus mitte lihtsalt üks eluviis teiste hulgas, vaid ainuvõimalik eluviis üldse.

 

Loe ka Telegrami intervjuud Kaupo Vipiga aastast 2013.

Allikas: Ökokogukondade ühendus

Video: Paavo Eensalu, Madis Masing

Pilt: mutualresponsibility.org

 

Toimetas Mariann Joonas

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.