Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

GALERII: Telegrami Konverents 2017

18. aprill 2017 kell 10:59Möödunud reedel, 14. aprillil toimus Tallinnas Von Glehni Teatris Telegrami kolmas konverents, mis läks täismajale – sündmust külastas kokku ligi 600 inimest. Päeva juhtis Madis Masing, esinesid Züleyxa Izmailova, Ole Dammegård, Aivar Haller, dr Riina Raudsik, Janika Veski ja Teresa Mängel ning vestluspaneelis osalesid Mare Kitsnik, Katrin Suik, Maksim Galanin ja Jüri Kivit. Ettekannete kohta saad lähemalt lugeda siit ja konverentsi järelvaadata SIIT.

 

 

Konverents sai rohkelt kajastust ka peavoolumeedias, vaata näiteks Delfi Publiku pildigaleriid, TV3 uudistelõiku (alates 26. minutist) ja ülevaadet saates “Kuuurija”.

 

Toimetas Sander Soomaa