Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Liikuvusnädal = tervislik ja keskkonnasõbralik liikumine

6. mai 2013 kell 9:031038060.012.jpg

Maanteeameti ja Linnalabori eestvõttel algab täna Liikuvusnädal 2013, millega pööratakse suuremat tähelepanu jalakäija- ja jalgrattaliiklusele ning tervislikule ja keskkonnasõbralikule liikumisele, vahendab ERR.

 

Nädala avapäeva teemaks on “Rattaga kooli”, kuid täna käivitub kahes koolis – Tallinna Kuristiku gümnaasiumis ja Harjumaa Peetri lasteaed-põhikoolis – liiklusteemaline koolitee ussimäng, mille raames võistlevad õpilased turvalisema ja keskkonda säästvama koolitee leidmises, vahendasid ERRi teleuudised.

Nädala keskseks sündmuseks on kolmapäeval Tallinna Bussijaama ootesaalis toimuv liikuvusseminar “Tipptund”, kus lühiettekannetega esinevad nii ametnikud, arhitektid kui ka kodanikeühenduste esindajad ning toimub aktiivne diskussioon sujuva ja turvalise transpordisüsteemi ning kvaliteetse linnakeskkonna saavutamise teemadel.

Nädala ajakava leiab siit.

 

Allikas: ERR

Foto: ridetherubycountry.co.uk

 

Toimetas Mariann Joonas