Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Lühidokk: Endine politseitöötaja räägib, miks kasvatas ravikanepit

15. september 2016 kell 10:51toomas ravikanep“Toomas Palmiste töötas politseis 10 aastat IT-spetsialistina. Ta polnud kunagi varem elus kanepit proovinud. Ta põeb kroonilist haigust, mille puhul näitab uusim teaduskirjandus, et abi võiks olla meditsiinilisest kanepiõlist. Soomes, Saksamaal, USAs, Iisraelis ja paljudes teistes tsiviliseeritud riikides on kanepitaimest tehtud preparaadid meditsiinis kasutuses, kuid mitte Eestis. Ainuke võimalus proovida kas kanepiõli aitab oli seda ise valmistada. Nii see seiklus algas,” tutvustab oma lühidokumentaali kodanikuaktivist Elver Loho.

 

Kui Sa arvad, et Toomas võiks kanepiõli oma haiguse leevenduseks saada legaalselt, siis toeta Elver Loho rahvaalgatust Eesti kanepipoliitika muutmiseks: http://www.elver.ee

Toetusallkirja saad anda siin: Rahvaalgatus.ee

Kui algatus kogub tuhat allkirja, kutsub riigikogu Elveri külla oma ettepanekuid tutvustama ja Elver saab kaasa võtta Eesti parimad kanepiteaduse eksperdid, Toomase ja teised ravikanepit vajavad patsiendid. On väga oluline, et Eesti ühiskond arutaks Eesti kanepipoliitika kitsaskohti!

 

Toimetas Mariann Joonas