Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Rail Baltic: Video eilselt meeleavalduselt ja rahvusvaheline petitsioon

27. jaanuar 2017 kell 10:54rb haavRail Baltic kütab kirgi, ja mitte ainult Eestis, sest kolme Balti riigi kodanikeühendused on oma jõud ühendanud. Hoogsalt on kogunud allkirju ühine petitsioon “Balti riikide vahelise Rail Balticu lepingu allkirjastamine 31. jaanuaril on praegusel kujul lubamatu!”, millele saab Eestis allkirja anda rahvaalgatus.ee lehel. Lisaks on algatatud rahvusvaheline petitsioon Avaaz.org lehel, kus pöördutakse Eesti, Läti ja Leedu peaministrite poole Balti riikide looduse ja maastiku praegusel kujul säilitamiseks.

 

Telegram kutsub kõiki, kelle arvates on 31. jaanuaril Rail Balticu leppe allkirjastamise näol tegu kiirustades tehtud otsusega, mis vajab pikemat läbimõtlemist ja täiendavaid uuringuid, allkirjastama üleval mainitud kodanikualgatusi.

Vaata ka ajakirjanik Ingrid Peegi filmitud videot 26. jaanuaril Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ees toimunud meeleavalduselt, kus osales hoolimata lühikesest etteteatamisajast mitusada inimest.

 

Allikad ja lisainfot: Rahvaalgatus, Avaaz, Youtube

Pilt: Ökoriik Eesti

 

Toimetas Mariann Joonas