Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Täna kohtuvad Telliskivi Loomelinnakus kohaliku toidu tootjad ja toidu nautlejad

15. aprill 2017 kell 9:03ott-risingOTT ehk kodanikevõrgustik Otse Tootjalt Tarbijale, mis organiseerib kaubavahetust tootjate ja tarbijate vahel ilma vahendustasuta, korraldab täna 15. aprillil Tallinnas Telliskivi Loomelinnaku Punases majas OTTide ülestõusu ehk kohaliku toidu tootjate ja toidu nautlejate kokkusaamise.

 

Selle raames toimub kell 12:00-19:00 Otse Tootjalt Tarbijale laat. Lisaks astuvad üles arvamust avaldama ja diskuteerima Artur Talvik, Inara Luigas, Martin Repinski, Andro Roos, Evald Piirisild, Liina Meta Kuuskman, Sirkka Pintmann ja paljud teised.

Päeva juhivad Emil Rutiku ja Kati S.V. Murutar, sündmuse õnnistab sisse šamaan Evald Piirisild, meelelahutust pakuvad Brigita Murutar & Paul Neitsov, Heli Künnapas ja Regina Evert-Tammistu.

Õhtu lõpeb kell 21:00 Eesti-Ukraina folkansambli Svjata Vatra kontserdiga. Päevane üritus on tasuta, õhtune kontsert tasuline.

 

Lisainfo: OTTide ülestõus, Eesti OTT

Foto: ulestous.ee

 

Toimetas Mariann Joonas