Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Järgmisel nädalal saab Pärnumaal talgutel heinategu õppida ja töötubades osaleda

12. juuli 2015 kell 13:48heinategu puisniidulKas ehk ka sinu vikatikäsitlemise oskused vajavad lihvimist ja teadmised loodusest täiendamist? Eestimaa Looduse Fond kutsub 16.-19. juulil ELFi talgute suvekooli Nedrema puisniidule, Pärnumaale. Kavas käsitsi heinategu, õpitoad loodusest ja pärandkultuurist, pärimusmuusika Kulno Malvalt ja Ööülikool.

 

Suvekooli külalised on looduslike toidu- ja ravimtaimede uurija Renata Sõukand, folklorist Mall Hiiemäe, taimeökoloog ja looduskaitsja Jaak-Albert Metsoja ning entomoloog Allan Selin. Viimasel päeval viib kohalik looduskaitsja Urmas Vahur Pärnumaa Loodusmälestiste Sihtasutusest osalejad Mihkli tammikusse, Tarva puiskarjamaale ja Soontagana maalinna. Niitmist ja vikatihooldust tutvustavad Koit Lang ja Avo Rosenvald*.

Neljapäeva õhtul on loeng Ööülikooli poolt. Rääkijaks japanoloog Alari Allik ja teemaks “Niitmine ja taipamine”. Kahel esimesel päeval salvestatakse suvekoolis ka Ööülikooli rännakute telesaadet. Reede õhtul kostitab suvekoolilisi pärimusmuusikaga Kulno Malva. Viimane öö jääb ööliblikatega sinasõpruse tegemiseks. Hea ja parema kõhutäite eest hoolitseb Punase Raamatu Restoran.

 

Allikas ja lisainfo: ELF-i talgute suvekool

Vaata ka: Mulluse suvekooli muljetekogu Facebookis

Kui ettevõtmine on südamelähedane, kuid ise kohale ei jõua, saab hoogu juurde anda Hooandjas

Foto: Pambu / ELF

 

Toimetas Mariann Joonas