Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Ajakiri Rolling Stone vabandas vandenõuteoreetikute ees

10. mai 2013 kell 15:53vanden6uteoreetik

Üks peavoolumeedia väljaanne võttis julguse rindu ja vabandas skeptikute nimel vandenõuteoreetikute ees. Ajakiri Rolling Stone jõudis oma värskelt ilmunud loos  järeldusele, et illuminaadid on amatöörid ning tõelised niiditõmbajad on pankurid, kelle jaoks ei ole ükski sigadus liiga suur.

 

“Vandenõuteoreetikud üle maailma, kes usute, et niite tõmbavad Rothschildid, vabamüürlased ja illuminaadid – meie, skeptikud, võlgneme teile vabanduse. Teil oli õigus. Mängijad võivad olla küll natukene erinevad, kuid teie peamine eeldus on tõene: maailm on riukalik mäng. Me mõistsime viimase kuu jooksul, kui rida rahandussektori korruptsioonijuhtumeid lagedali tuli, et maailma suurimad pangad kontrollivad põhimõtteliselt kõiki hindu,” seisis 9. mai ajakirjas ilmunud artiklis, mis lahkab sügavuti pankurite poolt toime pandud mahhinatsioone. Artikli kirjutanud ajakirjanik ütleb isegi, et Wall Street õppis oma trikid maffia käest.

 

Untitled

 

 

Loe täispikka artiklit ajakirjast Rolling Stone.

Samal teemal alternatiivmeedias 2012. aasta novembris:  Veterans Today

 

Toimetas Mariann Joonas