Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Kerry: USA ei ole vastu Euroopa soovile Süüria opositsiooni relvastada

19. märts 2013 kell 11:38SYRIA-CONFLICT-OPPOSITION

USA ei ole vastu mõne Euroopa riigi soovile saata relvi Süüria presidendi Bashar al-Assadi vastu võitlevatele ülestõusnutele, ütles esmaspäeval Ühendriikide välisminister John Kerry, vahendas BNS.

 

“President Barack Obama ütles selgelt, et USA ei takista teisi riike, kes langetavad otsuse ülestõusnutele relvi anda, olgu tegemist Prantsusmaa, Suurbritannia või mõne teise riigiga,” ütles Kerry ajakirjanikele.

Euroopa Liidu liidrid arutavad sel nädala bloki relvaembargo leevendamist Süüria suhtes. Euroopa Liit teatas reedel, et püüab jõuda järgmise nädala Dublini kõnelusteks ühtsele seisukohale Süüria relvaembargo küsimuses, et hakata opositsioonile relvi toimetama.

EL-i president Herman Van Rompuy ütles, et ühendus arutas Suurbritannia ja Prantsusmaa taotlust Süüria relvaembargo tühistada ja tegi välisministritele ülesandeks võtta see küsimus Dublini kõnelustel prioriteediks.

 

Allikad: BNS, Voice of America, Global Post

Toimetas Õnne Puhk