Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Video: Inglismaa pubi turvakaamerasse jäi klaase lõhkuv kummitus?

22. august 2015 kell 10:10PUBISuurbrittannias Shropshire´is asuva pubi Bassa Villa pubi turvakaameratesse on jäänud huvitav seik. Nimelt on mitme nurga alt näha, kuidas klaasid iseenesest riiulilt maha kukuvad. Nii pubi omanik kui kohalikud elanikud arvavad, et tegu on kummituse või poltergeisti kätetööga.

 

Turvakaamera salvestist hakati üle vaatama seepärast, et lõhutud klaaside tõttu kahtlustati öist sissemurdmist. Pubi omaniku ja seal aastaid töötanud Nick Pevoni sõnul on paranormaalseid juhtumeid ette tulnud varemgi. “Kord, kui olin pubis üksi, haaras keegi mu randmest, ning olen näinud mingeid kogusid üle põranda kõndimas,” kommenteeris ta. Kohalike sõnul võivad kummitusteks olla kaks last, kes olevat kunagi hoone keldris uppunud.

Kuid oma silm on kuningas. Vaata videot – kas sinu arvates võisid need klaasid niisama, ilma “abistava jõuta”, maha kukkuda?

 

Allikad: Coast to Coast, Mirror

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.