Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Naabrite uudised: Venemaa uue liikluseeskirjaga tõstetakse kiirust

19. august 2013 kell 14:31venemaa

Uus liikluseeskiri Venemaal annab liiklusele hoogu juurde

Venemaa värske liikluseeskiri lubab ühe uuendusena näiteks teatud magistraalteedel tõsta sõidukiirust 130-ni. Link 1, link 2, link 3.

130 tundub eriti ohtlik, kui vaadata järgmiseid videoklippe Venemaa liiklusest:

 

 

 
Montblanc hakkas Ermitaaži sponsoriks

Šveitsi kella-, luksulike kontoriaksessuaaride ja ehtetootja Montblanc kirjutas maailma ühe suurima ja vanima kunstimuuseumiga Ermitaaž alla sponsorlepingu. Sponsorlus ei seisne ainult rahas, vaid ka oskusteabe ja töövahenditega toetamises, näiteks kellade ja muusikainstrumentide restaureerimiseks vajalike vahendite näol. Link.

 

Venemaa homosõtta kistakse ka rahvusvahelised brändid

Seoses Venemaal pead tõstva ja seadustega toetatava homovaenulikkusega on sattunud löögi alla ka rahvusvahelised brändid, mis toetavad Venemaal toimuvaid suursündmusi. Näiteks Procter & Gamble vastu on käivitatud boikotikampaania, kuna tegemist on Sotši OM’i sponsoriga, mis reklaamib oma tooteid hoolega ka Putini kontrolli all olevate TV-kanalite kaudu, olles suurim TV-reklaami ostja Venemaal üldse. Need telekanalid omakorda aga edastavad homovaenulikku programmi. Link.

 

 

Toimetas Ain Hinsberg