Mis on geoinsenerlus ja kuidas see meid mõjutab? II osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. aprill 2013 kell 17:06



Chemtrails 1

Foto: imageevent.com

Jätkame geoinsenerluse-teemalist kolmeosalist artiklisarja, mis põhineb 13. märtsil USA raadiosaates “Coast To Coast AM” eetris olnud 3-tunnisel intervjuul, mille andis üle kümne aasta geoinsenerlust uurinud Dane Wigington. I osa saad lugeda siit.

 

Räägime veidi HAARP-ist, millega on siis sinu arvates tegu? Mis programme seal läbi viiakse? Milleks seda kasutatakse?

HAARP on oluline kaasosaline kogu geoinsenerluse stsenaariumis. Kõik need varem räägitud teemad lähevad omavahel HAARP-iga kokku. Nagu näiteks varem mainitud metaani väljalaskmine. Seda peaks kõik inimesed lähemalt uurima, sest sellel on globaalne mõju.

Metaani tõuseb merepõhjast pidevalt atmosfääri. Arctic Methane Emergency Group AMEG (Arktika metaaniavarii grupp) soovitab selle takistamiseks kasutada ionosfääri soojendajat ehk HAARP-i. See on meeleheitlik soov, mis on võrdväärne atmosfääri otsese õhkulaskmisega. Selle nimi on Project Lucy.

See on triangulatsioonimeetod ionosfääri signaalide suunamiseks metaanipilvede poole. See on nende meelest lahendus. Sellised programmid on kogu selle asja põhjustajaks ja nende plaan on seda sama asja kasutada probleemi likvideerimiseks. Minu meelest on siin tegu hullumeelsusega, kui nad loodavad samu asju tehes saada erinevaid tulemusi. Project Lucy on ettepanek suunata metaan atmosfääri alla, et selle abil peegeldada päikesevalgust. See on täiesti jabur, sest saladuskatte all tehakse seda juba aastakümneid.

Üks AMEG-i teine ettepanek on kuidagimoodi toota 1000-tonniseid plastkatteid 200-tonnise raamiga ja sellega kuidagimoodi katta merepõhi ja takistada metaani õhkutõusmist. Nad tahavad merepõhjale tõmmata teki peale. Isegi teoorias tundub see plaan absurdne ja üle mõistuse. Need inimesed on tõepoolest meeleheitel. See, mis nad välja pakuvad probleemi likvideerimiseks, on sama hea kui hüpata kuumalt pannilt otse lõkkesse.

Nad ju hävitavad meie planeeti?

Jah. Maa osoonikiht on hävinemas. Teaduslikus maailmas ei toimu mitte mingisugust diskussiooni selle üle, kuidas need metalliosakesed atmosfääri mõjutavad. Aga me teame, et need hävitavad osoonikihti. Mis metaani liikumist atmosfääri puudutab, siis paleoklimatoloogia on uurinud ajaloolisi sündmusi piisavalt, et teada, kui suurt mõju see võib avaldada.

Sarnane sündmus suretas 60 miljonit aastat tagasi välja

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt