Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Vaata uue ajaviitesarja “Lameda Maa Uudised” pilootosa

9. märts 2016 kell 21:22thumbnail2012. aasta augustis ilmunud populaarse videoblogi “Ulmefilm” looja Hando Tõnumaa on alustanud uut videoprojekti, seekord tegu ajaviitesarjaga “Lameda Maa Uudised”, mis nagu eelkäijagi, käsitleb erinevaid teooriaid, mida tavameedias naljalt ei kajastata. Erinevalt “Ulmefilmist” vaatavad “Lameda Maa Uudised” neid teemasid läbi huumoriprisma.

 

Pilootosa kestab 90 minutit, edasised osad on alates 10 minuti pikkused ning ilmuvad vastavalt vajadusele. Tõnumaa sõnul on 2015. aastal internetimaastiku vallutanud “kõikide vandenõuteooriate ema” lame Maa hea teema, millega testida, kui avatud meelega inimesed tegelikult on. “See näitab kohe ära, kas inimene julgeb tegelikult ka mõelda raamidest väljaspool või on ta ikkagi enda jaoks pannud mingid piirid,” arvab saate autor.

Pilootosa saad vaadata siit:

 

Pilt: ekraanikuva

Toimetas Mariann Joonas