Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Piimatööstusest 5 minutiga (video) ehk DAIRY IS F**KING SCARY!

10. jaanuar 2017 kell 13:12Mother-and-CalfKõigil on küll väga kiire ja infot on rohkem, kui suudame lugeda ja vaadata, kuid soovitame siiski niisama Facebookis scrollimisest võtta 5-minutiline paus ja vaadata läbi see video piimatööstuse olemusest. 4D elamuse saamiseks võib vaatamise ajal süüa ka juustuvõileiba või juua piima. 

 

Eestikeelsed subtiitrid saab valida video alt paremalt nurgast: hammasrattaga ikoon Seaded > Subtiitrid > Eesti. Head vaatamist!

 

Vaata ka:

 

Allikad: Erin Januse Youtube´i kanal, Mercy For Animals

Foto: woodstocksanctuary.com

 

Toimetas Mariann Joonas

 

NB! Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.