Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Video: Toit kui ravim – haiguste ennetamine ja ravimine toiduga

17. aprill 2016 kell 14:36Fruit-encased-in-pill-packagingTäna pakume vaatamiseks Dr Michael Gregeri 2015. aastal peetud videoloengut “Toit kui ravim: enimlevinud haiguste ennetamine ja ravimine toiduga” (“Food as Medicine: Preventing and Treating the Most Common Diseases with Diet ”).

 

Dr Gregeril on praktiseeriva taimepõhise arstina ja mittetulundusliku ettevõtmise NutritionFacts.org asutajana väga hea ülevaade sellest, kuidas elustiil meie tervist mõjutab. Ta loeb igal aastal tohutus koguses meditsiinialast kirjandust ja teeb tõsiseltvõetavamatest uuringutest kokkuvõtteid. Allolevas videos annabki ta ülevaate uuringutest, mille kohaselt toitumine aitab ennetada, peatada ja ravida mõningaid juhtivaid surma või invaliidsust põhjustavaid haiguseid. Video on eestikeelsete subriitritega.

 

Allikad: Nutrition Facts, Banaanisaar

Foto: on-thewall.com

 

Toimetas Mariann Joonas