Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Videoloeng legendaarsest psühholoogist W. Reichist ja inimese kaitserüüdest

17. juuli 2014 kell 14:46tammingPsühholoogia teadusmagister ja Eesti Transpersonaalse Assotsiatsiooni asepresident Alar Tamming esineb juba teise videoloenguga, seekord legendaarsest ja revolutsioonilisest Austria psühhoanalüütikust Wilhelm Reichist (1897-1957) ning tema teooriatest (sh inimese kaitserüüdest).

 

Tammingu esimese ja väga põneva loengu teemal “Humanistliku psühholoogia alused” avaldas Eesti toimimissüsteeme puhastada ja uuendada sooviv kodanikualgatuslik liikumine Restart Eesti sarja “Uue paradigma ideoloogilised alused” raames käesoleva aasta aprillis.

 

 

Allikas: Restart Eesti ja Madis Masing

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Mariann Joonas