Ajatu. Kaitseliitlane Henry Tombak: 11. septembri terrorirünnakud on sisetöö!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. september 2022 kell 9:11Tänane “Ajatu” ilmus esmalt 11. septembril 2016.

Oma hiljutises arvamusloos “Hando Tõnumaa: Välisministeeriumi FB´s töötavad terroristid + nimekiri Eesti esiterroristidest” kirjutasin muuseas ka sellest, et sõjaväelased vaikivad 9/11 terrorirünnakute teemal ja, et avalikult sel teemal keegi sõna ei võta. Minu suureks üllatuseks ütles Eesti kaitseliitlane Henry Tombak, et tema võib küll sellel teemal oma arvamust avaldada. Nii leppisingi Henryga kokku intervjuu aja ja veetsime Keila jõel paadis, Loone Linnuse jõekäärus mõnusa pärastlõuna, mille käigus vestlesime 9/11-st, Eesti asjadest ja paljust muust põnevast, mille kokkuvõtet alljärgnevalt lugeda saad. Loodetavasti on käesolev artikkel julgustav ja silmaringi avardav ning inspireeriv ka teistele.

 

Henry Tombak

Foto: erakogu

Henry Tombak on noor ja tugev mees, kes elas 2009. aasta masu ajal üle oma esimese eraettevõtte allakäigu, on tänaseks end uuesti üles töötanud ning tegeleb nüüd professionaalsete eritellimustel droonide valmistamisega. Vabal ajal tegeleb Henry jahipidamisega ja on aktiivne kaitseliitlane, kes ei karda oma maailmavaateid teistega jagada. “9/11 on ilmselge sisetöö, selles pole mingit kahtlustki,” alustab Henry.

Enne seda, kui info 9/11 terrorirünnakute pettusest minuni jõudis, ma eriti ei süvenenud maailmas toimuvasse, fookus oli kusagil mujal nagu noorel inimesel tavaks. Aga kui ma esimest korda “Ulmefilmi”  (eestikeelne 9/11 dokumentaalfilm – toim.) nägin, siis hakkasin koheselt leidma mitmeid paralleele erinevate sündmustega ja nägema, kuidas meedia meie arvamust kujundab. Ehe näide on hetkel käimas olev Trumpi-vastane kampaania. CNN, MTV, Smash Enterntainment jne kõik kujundavad mehest klouni, selgelt on näha, et käib ühe kandidaadi halvustamine ning mitte mingisugust võrdsust ei ole. Ka ERR (Eesti Rahvus Ringhääling) lõpetas oma “Välisilma“ saate lausega: “Trumpist me ei räägi“. See peaks siiani järelevaadatav olema. Peavoolumeedia kajastab väga kallutatud infot, et kujundada rahvale konkreetsed seisukohad ja arvamus. Algul mustatakse ühte kandidaati ja siis kohe peale seda tehakse rahva raha eest uuringuid, et näha, kuidas arvamuse kujundamine toimib. Ja muidugi toimib, sest rahvas usub meediat. Alles hiljuti avaldati ERR-is peale suurt Trumpi mustamist uuring, et eestlased toetavad rohkem Hillary Clintonit aga sellest ERR ei kirjuta, et Clintonit ja Bushide perekonda seostakse ISIS-ele relvade müümisega.

Kõigele lisaks kõik need presidendivalimised on puhas teater, ega rahvas ei vali midagi, need presidendid määratakse kõrgemate võimude poolt. Eestis on see määramine kohe eriti robustne, rahva arvamust ei küsita üldse. Eriti imelik on, et nii suure rahva arvu puhul nagu USA, on ainult kaks kandidaati. Trump on määratud mängima seda vastandrolli, “Let’s Take America Back”, mis iseenesest on ilus lubadus ja kampaania, aga mäletatavasti tuli Obama 8 aastat tagasi samasuguse kampaaniaga, lubas muutust ja “Yes We Can”, tegelikkuses pole ju midagi muutunud. Ning ükski kandidaat, Trump kaasaarvatud, pole mitte kunagi rääkinud tõsiasjast, et 9/11 on sisetöö.

 

Kui keegi kuuleb esimest korda, et 9/11 on sisetöö, siis mis oleks see, mida sa neile esimesena välja tooksid, et miks see on sinu arvates sisetöö?

Enamus inimesed arvavad, et 11. septembril kukkusid kokku Maailma Kaubanduskeskuse kaksiktornid (World Trade Center – WTC) aga enamus ei tea, et tol päeval kukutati kokku ka kolmas pilvelõhkuja, WTC hoone nr 7.

Meedia sellest ei räägi, aga on olemas väga palju tunnistajaid ja videoid, kus me näeme, et see hoone lihtsalt tõmmati sihilikult alla lõhkelaengute abil. See ametlik 9/11 jutt on niivõrd ümmargune, et seda ei saagi tõena võtta. Kunagi, kui ma 9/11 terrorirünnakutest teistele rääkima hakkasin, siis mõned ütlesid mulle, et see on nagu moodne usk. Aga kui ma usun iseendasse ja enda maailmavaadetesse, kas see on ka siis moodne? Ma ütleksin, et mood on ikkagi neile, kellel puudub stiilitunnetus.

Ma ütleksin kõigile, et uuri ja mõtle ise ning tee omad järeldused.

 

Mis vahet on Kaitseliidul ja Kaitseväel?

Kaitsevägi on nagu teenistus, seal on sõdurid, kes saavad palka. Kaitseliit on vabatahtlik organisatsioon, kus ollakse riigi kaitseks väljas vabatahtlikuna ja oled ühe riigikaitse jõustruktuuri osa, keda mobiliseeritakse sõjaolukorra puhul välja tulema ja rakendatakse vastavalt oma väljaõppele ja ametikohale K

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt