Kampaania – osta Minu Telegrami aastapakett (33€) ja saad kingituseks Ecoshi D-vitamiini (väärtus 18€)


 

Kõik, kes enne 5. maid 2020 tellivad Minu Telegrami 33€/aasta paketi, saavad kingituseks Ecoshi D-vitamiini kanepiseemne õliga (väärtus 18 €)!

OLULINE! 2020. aasta aprilli jooksul muutub kogu Telegram.ee originaalsisu 100% tasuliseks (tasuta lugemiseks jäävad pressiteated ja meie sõprade/koostööpartnerite lehtedel ilmunud artiklid).

 

 

KIIRUSTA! Kampaania kestab ajavahemikus 30.03.2020 – 05.05.2020. Alates 06.05.2020 on aastapaketi hind 50€, ent enne 5. maid tellijale jääb avamishind 33€/aastas kehtima alatiseks, hoolimata hinnatõusudest.

Minu Telegrami aastapaketi tellijale on saadaval:

  • Kõik artiklid
  • Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
  • Kõik videod
  • Kõik galeriid
  • Kõik koolitused
  • Kõik podcastid

+ aprillis 2020 ilmuvad uued lisad:

  • Grupp / jututuba ainult Minu Telegrami tellijatele
  • Kommenteerimine ja kommentaaride lugemine Telegram.ee lehel jääb kättesaadavaks ainult Minu Telegrami tellijatele

Telli siit


Iga kampaanias osaleja saab 48h jooksul peale tellimuse tegemist e-posti aadressile lingi kingituse tellimiseks endale lähimasse pakiautomaati. Link kehtib ainult ühe korra. Kingitus (Ecoshi D-vitamiin) on tellijale tasuta, ka postikulu tasub Telegram.
Kampaanias osaleja nõustub tellima Telegrami ja Ecoshi uudiskirja (saadetakse kord kuus tellija e-posti aadressile).

PS. Lisaks mobiilimaksele ja pangakaardile on võimalus tasuda ka arvega, PayPaliga või krüptoga, küsi: info@telegram.ee.

Kõik kampaania reeglid leiad siit: https://www.telegram.ee/kampaania-reeglid

 
 
“Suured tänud teile julguse, lahkuse ja teadlikkuse eest”
– Kristi
 
 

“Täiega hea mõte on minna tasuliseks 100%, see hoiab eemal lahmijad!”
– Juula

 

“Jumal tänatud, et te teete seda, mida teete. Muidu tundub mulle, et olen oma mõtetega üksi, kuna kui ma üritan algatada vestlust inimestega sellest, et kõik pole nii nagu peavoolumeedias väidetakse, siis tembeldatakse mind hulluks. Inimesed on täiesti pimestatud sellest paanikast. Vaatan nüüd väga teisiti inimeste peale, keda varem austasin. Enam ei julge väitagi midagi erinevat, kuna siis vaadatakse kohe viltu. Kreisi maailm! Edu teile!!”
– R.S.

“Minge julgelt edasi ja teadke, et teie taga on palju inimesi, kes alati aitavad, kui saavad.”
– Mart

 

“Aitäh, nii meelelahutuslik ja asjalik kuulamine. Teeb niii rõõmu, et ma ei olegi viimane mohikaanlane, kes veel ei käi kätel ja ei lehvita tagumikuga ning ei palu, et meid vangi pandaks.”
– Maria

 

“Tervitused Telegrami loojad! Pole varem teid nii kuulanud, nüüd täitsa sõltuvuses. Olen sama meelt, et süsteemi osas ning oma peaga tuleks ikka ka veits mõtelda. Olen tänulik, selle üle mis teete. Jätkake samas vaimus, aitäh!”
– Annika

 

“Telegram on alternatiivmeedia niši hõivamisel ja selle märkimisväärsel laiendamisel olnud väga edukas. /—/ Samas Telegrami võimalused on suuresti seotud tema erilise enesepositsioneerimisega ning seetõttu on suurtel väljaannetel keeruline sama profiili järgida.”
– Marko Uibu 
Telegram.ee – konspirituaalsuse maaletooja” (Vikerkaar, 7-8 2016)

 

Telli siit