Jerome Corsi uus raamat räägib loo Hitleri põgenemisest Argentinasse

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. märts 2014 kell 15:30cover-hunting-hitlerAdolf Hilter oli Saksamaa diktaator aastatel  1934–1945 ja tema dramaatiline kõnekunst vallutas sakslaste meeled. Teise maailmasõja viimastel päevadel 1945. aastal ajal abiellus ta Berliini lahingu ajal kauaaegse elukaaslase Eva Brauniga. 30. aprillil, päev pärast abiellumist, sooritasid nad mõlemad enesetapu, et vältida vangistamist punaarmee poolt. Nende surnukehad põletati… Või ehk mitte? Harvardi ülikooli lõpetanud poliitilise vägivalla ja terrorismi uurija Jerome Corsi tutvustas USA raadiosaatele Coast to Coast AM oma viimast raamatut “Hunting Hitler” (Jahtides Hitlerit), mis uurib võimalust, et Hitler pääses Teise maailmasõju lõpus Saksamaalt põgenema.

 

Jerome Corsi on tuntud poliitilise maastiku uurija ja tänu sellele näinud, kui paljud valitsused inimestele valetavad. Muidugi paelus teda ka psühhopaadist Adolf Hitleri ootamatu ja salapärane surm. Kuna kuuliauguga pealuu ei kuulunud Hitlerile, sai talle selgeks, et diktaatori surma kohta levitati väärinformatsiooni, mille luureagentuurid müüsid maailmale tõena maha. Vaatamata sellele uskus Hitleri ellujäämist näiteks Jossif Stalin, kes mainis seda ka Franklin D. Rooseveltile, ja isegi kindral Dwight D. Eisenhower paotas selle kohta suud militaarväljaandes Stars and Stripes. Nad teadsid, et leitud surnukeha ei ole Hitlerina identifitseeritud ja seega puuduvad asitõendid ta suremise kohta.

adolf-hitler-eva-braun

Ametlik versioon Adolf Hitleri surmast

Hitler oli koos Eva Brauniga Berliinis asuvas punkris. Saabumas oli 30. aprill, millal Venemaa hõivas maatasa tehtud Berliini. Ta kas võetakse kinni või tapetakse, sest tal ei ole põgenemisteed. Hitler oli juba teada saanud, et paar päeva tagasi tapsid itaallased fašistliku peaministeri Benito Mussolini ja tema elukaaslase. Sellist lahendust Hitler ei soovinud ja alustas tseremooniaga, mille käigus kirjutas testamendi ning abiellus Eva Brauniga. Nad jätsid personaliga punkris hüvasti ja läksid privaatsesse ruumi, kus võtsid tsüaniidi ning Hitler tulistas end pähe. Personal avas nende ruumi ukse, surnukehad veeti välja, pandi kraavis bensiiniga põlema ja tehti leinaminut.

punker

Teisel mail oli Berliin venelaste poolt vallutatud, kõikjal oli laipu ja nende seast otsiti ka Hitleri surnukeha. Väidetavalt leitigi Hitler, kuid see oli hoopis dublant Gustav Weler, kes oli lühem ja kelle hambakaart Hitleri omaga ei kattunud. Lõpuks leidis Vene sõjavägi kaks põlenud surnukeha, teatas, et need on Adolf Hitler ja Eva Braun ning viis nad Venemaale.teisik

 

Väärinformatsiooni mahamüümine

Sõja lõpuks oli Hitler kadunud ja samuti tema surnukeha. Miljonite inimeste surma põhjustamise pärast nõuti kohut ja õiglust ning sooviti teada, mis temast sai. Briti luureagentuur oli omadega aga kimpus, kuna Venemaa ei lasknud neid väidetava Hitleri surnukeha juurde. Otsustati palgata Oxfordi ülikooli ajalooõpinguid lõpetav üliõpilane Hugh Trevor-Roper, et ta kirjutaks loo diktaatori surmast. Ta saadeti Saksamaale ja üllatavalt juba esimese kümne päevaga kirjutas ta kurikuulsa paari enesetapust punkris, kuidas sakslased põletasid Hitleri surnukeha ja jätsid temaga hüvasti. Probleem on selles, et Trevor pidi intervjueerima punkris olnud inimesi, aga pealtnägijad olid venelaste käes Moskvas ja neile puudus ligipääs. Tuli välja, et ta sai infot USA luureagentuurilt, kes oli juba käsikirja valmis kirjutanud ja ootasid selle avaldamist ja “maha müümist” ülejäänud maailmale. Loost, mis tegelikult ei põhinenud mitte millelgi ja oli mõeldud varjama põgenemist, sai ametlik versioon Hitleri surmast.

 

DNA ei klappinud

2009. aastal soovis History Channel teha dokumentaalfilmi Hitleri põgenemisest ja selleks saadeti Venemaale arheoloog Nicholas Bellantoni. Talle anti luba uurida Moskvas Hitleri kolju jäänuseid, pildistada neid ja võtta proove DNA testimiseks. Bellantoni märkas, et Hitleri kolju on kuidagi liiga väike ja koljuplaatide ühenduskohad rohkem avatud kui peaks. See viitas, et koju kuulus 40-aastasele isikule, kuid Hitler oli olnud vanem – 56-aastane. Arheoloog viis proovid Connecticuti ülikooli geneetika- ja tehnoloogiainstituuti, kus asus üks parimaid DNA-laboratooriume. Keskuse juhataja, molekulaar- ja rakubioloog Linda Strausbaugh juhendas DNA testimist ning teatas, et pealuu kuulub tundmatule 40-aastasele naisterahvale. Eva Braun oli olnud 33-aastane ja nii kinnitati, et kolp ei kuulunud ka talle.

hitleri pealuu

Miks põgenemist varjati?

Tänu sellele, et Adolf Hitler oli kommunistide vastane, pigistas ameeriklaste luureagentuur USA Strateegilise Teenistuse Ametkond (OSS – CIA eelkäia) silma kinni Hitleri põgenemise ajaks ja lasid avaldada väljamõeldise Hitleri surmast. Šveitsi osakonna juht, advokaat ja pankur Allen Welsh Dulles, plaanis aga midagi veel suurejoonelisemat. Nimelt soovis ta võidelda kommunistide vastu just sakslaste riikliku salapolitsei Gestapo ja natsi-teadlastega, sest ka USA suurimad vaenlased olid Kuubal olevad kommunistid ja Venemaa.

allan dulles

 

Allen Dulles

Enne sõja lõppu saadi aru, et Saksamaa kaotab sõja, sest mitmel rindel sõdimine tekitas raskusi. Wall Streeti kontaktidega Dulles hakkas organiseerima Hitleri sekretäri Martin Bormanniga suurtes kogustes Hitleri varade riigist välja toimetamist. Saksamaalt tulnud triljonid dollarid investeeris Dulles läbi Šveitsi pankade USA ja Argentina aktsiaturgudesse ning Bormann omas arvatavalt ligi 500–700 ettevõtte aktsiaid.

põgenemise kopter

Hitleri põgenemine

Venelased olid tunginud Berliini ja liikusid linnas asuva punkri poole, kus selleks hetkeks ei pruukinud enam tegelikult kedagi olla. Adolfit ja Evat tuli päästma sakslaste uudne Focke-Achgelis helikopter ja nad viidi kiiresti Austrias olevale lennuväljale, kus neid ootas Junkersi lennuk 290A6. Sealt lennati Hispaanisse ja mindi allveelaevale U-530, mida nähti järgmisena Argentina Mar del Plata sadamas 10. juulil 1945. Sõda oli selleks ajaks juba läbi, kuid meeskond võeti Argentina võimude poolt vahi alla ja asjasse sekkus kohe ka USA mereväe luureosakond. Allveelaevalt ei leitud kaarte ega läbitud teekonda ja kahtlaselt väikse meeskonna komandöriks oli 25-aastane Otto Wermuth.

otto-wermuthi kinnipidamine  argentiinas

Ameerika mereväeluure hakkas allveelaeva uurima ja avastati, et allveelaev oli peatuse teinud, kuna päästeparv puudus ja selle hoidlas oli merevesi. Nad hakkasid saama teateid, et allveelaeva oli nähtud ühes Argentina rannas, kus laevalt oli veetud hulgaliselt inimesi ja varustust maismaale.

U-530 Argentiina sadamas

 

Hitleri elukoht Argentinas

Argentinas elasid Hitlerile väga lähedased Ida ja Walter Eichhorn, kes varem tegelesid Saksamaal tööstusega ja kolisid kolmekümnendatel Lõuna-Ameerikasse. Isegi esimene Mercedes-Benz Lõuna-Ameerikas oli sellele ülirikkale perekonnale saadetud Hitleri poolt isiklikult. Neil oli Argentinas hotell Eden, mis on tänaseni säilinud endine natside puhkekeskus ja nad külastasid vahel Saksamaad, et Hitleriga kohtuda. Samal ajal kui Trevor-Raper kirjutas üles valelikku lugu Hitleri surmast, kahtlustas USA föderaaljuurdlusbüroo (FBI) direktor J. Edgar Hoover, et Eichhornid aitasid Hitleril põgeneda ja ta asub Argentinas.

hitleri  häärber

Paraku aga oli Hitlerit raske leida, sest talle ehitati Nahuel Huapi järve äärde hiiglaslik 10 magamistoaga häärber, kuhu pääses ainult paadi või õhusõidukiga. Kohutavaid tegusid teinud endine diktaator elas seal Evaga luksuses kuni 1960-ndate keskpaigani ja suri arvatavalt 70–80-aastasena. Nüüdseks on Saksamaa Euroopa vallutamise plaan asendunud ilma vereta asutatud Euroopa Liiduga, mille mõjukaimaks liikmeks ongi Saksamaa.

 

 

 

Kuula saadet (tund 2,3,4).

Jerome Corsi koduleht.

Fotod: 4.bp.blogspot.com, jackdurish.com, foxnews.com, maxpark.com, img.gawkerassets.com, upload.wikimedia.org, anonymousworldlegioncouncil.files.wordpress.com, conspiracionilluminati.files.wordpress.com

 

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.