Ajatu: Astronaudid räägivad UFO-dest ja maavälisest elust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. jaanuar 2015 kell 19:4265940main_cooper_portrait_full

Tänane “Ajatu” ilmus esimest korda 19. juulil 2013. Head uudistamist!

Astronaudid on aeg-ajalt rääkinud kosmoses nähtud UFO-dest, kuid alati on nende sõnavõtud kalevi alla lükatud. Täna vaatame üle, mida on tundmatutest lendavatest objektidest ja maavälisest elust rääkinud astronaudid Gordon Cooper (pildil), Buzz Aldrin ja Edgar Mitchell ning NASA teadlane David Baker.

 

USA astronaut Gordon Cooper (1927–2004) nägi esmakordselt UFO-sid 1951. aastal Euroopas, kui ta teenis USA õhuväes. Cooper ja teised piloodid olid tunnistajaks intsidendile, mida pole siiani suudetud ära seletada. Hulk UFO-sid lendasid ühes grupis suurtel kõrgustel. Cooper kahtlustas, et võimud ei taha seda nähtust mingil põhjusel uurida. Enne oma surma antud intervjuus rääkis Cooper esmakordselt avalikult, mida ta 1951. aastal nägi.

 

Sa oled öelnud, et nägid sadu UFO-sid kõrgel taevas üheaegselt lendamas.

Jah, ma ei oska öelda, kui kõrgel nad olla võisid, aga meie oma lennukitega nii kõrgele tõusta ei saanud. 

See nähtus kestis poolteist päeva ja keegi ei soovinud sellest kuulda?

Jah, me raporteerisime, mida me nägime ning mitu kuud hiljem tuli võimudelt avalik vastus, et ilmselt oli tegu vaatlusseadmetega.

 

gordon cooper1

 

Gordon rääkis veel, et kuus aastat hiljem nägi ta, kuidas lendav taldrik maandus kuivanud järve põhja USA-s. Cooper lisab, et tema kaaslased isegi filmisid seda taldrikut ja saatsid hiljem filmi võimudele, kust seda enam kunagi tagasi ei saadetud ega vastatud midagi. Peale selle on Cooperi sõnul ka üks tema sõber, kes lendas suure reisilennukiga, näinud, kuidas UFO lendab lennuki kõrval.

Cooper, kes osales 1963. aastal USA Mercury programmi raames kosmoselennus, tegi aastaid hiljem ka ÜRO-le avalduse, kutsudes organisatsiooni üles ametlikult uurima UFO-nähtusi. Oma kirjas ütleb ta: “Ma usun, et need maavälised sõidukid ja nende meeskond tulevad teistelt planeetidelt ning on ilmselgelt tehnoloogiliselt kõrgemini arenenud kui meie Maa peal.”

 

buzz-aldrin-ftrBuzz Aldrin (sünd. 1930) oli Apollo 11 kuumooduli piloot. 20. juulil 1969 sai temast Neil Armstrongi järel teine inimene, kes astus Kuu pinnale. Tema järgi on nime saanud laskumispaiga läheduses asuv kraater. Buzz räägib, et nemad nägid kosmoses võõrast lendavat objekti, mis nende raketi kõrval kaasa lendas.

 

Buzz Aldrin_Apollo_11

 

dr david bakerDavid Baker, kes oli Apollo 11 programmi vanemteadlane räägib, et paljud astronaudid on kirjeldanud UFO-sid kosmoses lendamas: “Võimalus näha kosmoses UFO-sid või tulnukaid, on igati tõenäoline. Paljud astronaudid on olnud pärast kosmoselendusid veendunud, et maaväline elu eksisteerib. Kuna NASA kardab naeruvääristamist, siis on nad keelanud sellest avalikult rääkida.”

 

edgarmitchell460x276Astronaut Edgar Mitchell (sünd. 1930) oli Apollo 14 kuumooduli piloot ja kuues inimene, kes kõndis Kuu pinnal. Disclosure Projectile antud intervjuus räägib Mitchell, et paljud kosmonautikaga tegelevad inimesed on teadlikud maavälisest elust, kuid enamus neist ei julge sel teemal avalikult sõna võtta.

 

edgar mitchell

 

Mitchelli ennast huvitab väga inimkonna teadvuse tõus ja ta ütleb, et tema ei suuda elada eituses. “Ma läksin kosmosesse, et minna piiridest kaugemale ja õppida tundma Universumit, eksistentsi ja maavälist intelligentset elu. Viimase 50 aasta jooksul on kogu UFO-fenomeni ümbritsenud tohutud saladused ja tegemist on vägagi komplitseeritud teemaga. Üle maailma on teada antud tuhandetest UFO-nähtustest  ja kuigi paljud nendest teadetest on väärarusaamad, siis paljud seda ei ole.

Me oleme näinud suurel hulgal kosmoselennumasinaid, mis ei kuulu Maa lennuarsenali. Tean isiklikult kõrgetel positsioonidel olevaid militaar- ja riigitegelasi, kellel on olnud esmaseid kontakte maavälise eluga, kuid nad kõik on andnud vaikimisvande riigisaladuste suhtes. Tulnukad on meid külastanud, nende kosmoselaevu on alla kukkunud, nende laipu on leitud, nende tehnoloogiat ja materjale on avastatud ning on olemas grupp inimesi, kes on sellest täielikult teadlikud. Ma ei saa öelda, kes need inimesed on, kuid võin kinnitada, et tegemist on salajase organisatsiooniga, kellel on mõjuvõimu ka valitsuste üle.

Mõned tulnukate tehnilised lahendused on suudetud Maa peal kopeerida ja mõned nendest on täna isegi kasutusel. Ma arvan, et nii mõnigi inimrööv, mis on aetud tulnukate kaela, ei pruugi sugugi nii olla. Toimub palju salajast maapealset tegevust, millest inimesed ei tea. Selle motivatsiooniks on võim, kontroll, raha, ahnus jne.

 

suur emalaev edgar mitchelli texti  vahele

 

Mitme jalgpalliväljaku suuruseid emalaevu, millest inimesed on raporteerinud, on väga raske Maa peal ehitada ja varjata. Ma usun, et need laevad ei pärine meie reaalsusest. Ma arvan, et ammu oleks aeg inimestele tõtt rääkida, sest ka valitsus ei tea, mis selle teadmisega peale hakata. Ma ütleksin nii, et UFO-de ja maavälise elu fenomeni pole mitte salajas hoitud, vaid on levitatud valeinformatsiooni, et inimesi segadusse ajada.

UFO-d ja maaväline elu on meie planeedil olnud aegade algusest peale. Teade Roswellis alla kukkunud ilmajaama õhupallist, mis polnud lendav taldrik, on valeinfo. Me peame hakkama aru saama, kes me oleme, kuidas Universum toimib, mis on reaalsus jne, ning need teadmised muutuvad ajaga. Alles mõnikümmend aastat tagasi oli ainus sobiv tõde see, et meie oleme Universumis ainukesed intelligentsed olendid. Seda ei usu enam mitte keegi. Seega muutub ka kontseptsioon sellest, kes me oleme. Me pole olnud kuigi head planeet Maa valitsejad, sest meie tsivilisatsioon on kriisis. Inimesed ei taha sellest eriti rääkida, kuid see on ilmselge.“

 

 

Allikad: Humans Are Free, Wiki Gordon Cooper, Wiki Buzz Aldrin, Wiki Edgar Mitchell

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt