Darryl Anka: Igaühel on oma universum, aga sama perspektiiv

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. märts 2014 kell 21:30Kirke 1Novembris 2012 andis Lance Mungia jutusaatele Waking Universe TV intervjuu kirjanik, produtsent ja režissöör Darryl Anka (s. 1951), kes kanaldab maavälist olendit nimega Bashar aastast 1983. Tema sõnul eksisteerib Bashar paralleelreaalsuses, mida meie tajume tulevikuna. Anka on kirjutanud ja lavastanud filmi “Dearly Departed ning esinenud 2008. aastal valminud dokumentaalfilmis “Häälestamine – vaimu kanaldajad Ameerikast koos teiste tuntud kanaldajatega nagu Lee Carroll.

 

Bashar tegeleb selliste teemadega nagu personaalne transformatsioon, universumi ajalugu, tulnukad ja UFO-d, paralleelreaalsused ja viljaringid, ülemeelelised nähtused, ülestõusmine, muutused Maal, ravimeetodid ja elu pärast surma, tulevikutehnoloogia ja püha geomeetria.

 

Kes on kanaldaja ning kuidas sa selleks said?

Minu jaoks on kanaldamine loomulik seisund, meil kõigil on see võime ning tegelikult kõik kanaldavad aeg-ajalt. Sa tuled iseenda jalust ära ja avad ennast millelegi suuremale. Selles olekus oled keskendunud oma kirele ega märka ajakadu. Kanaldamist võib võrrelda sellega, kui laulja elab oma laulu ennastunustavalt sisse – näiteks lapsed teevad seda kogu aeg. Nähtavasti lubab see seisund juurdepääsu mitte ainult oma teadlikkusele sügavamal tasandil, vaid ka kontakti teiste teadlikkustega teistel tasanditel. See ei ole tingimata midagi, mida on võimalik tõestada sel hetkel. Me ei ole kunagi nõudnud, et inimesed usuksid Bashari kui olendit, kes eksisteerib minust väljaspool. Ta võib olla mingi teine osa mu enda teadlikkusest. See ei ole tegelikult oluline, kust info tuleb, kui aitab inimestel neid praktiliselt kasutades elu paremaks muuta.

Kanaldamine algab kõigi jaoks erinevalt. Minu jaoks käivitas selle protsessi 1973. aastal päevavalgel UFO-de nägemine. Nägin kahel korral sama nädala jooksul Los Angeleses väga lähedalt võrdsete külgedega kolmnurkset laeva. Need olid tumedast metallist, üks külg oli umbes 9 meetrit pikk, igas otsas oli valge-sinise värvusega ning keskel punakas-oranž valgusallikas. Esimesel korral olin koos nelja inimesega ning laev oli meist kuskil 45 meetri kaugusel, teisel korral olin ühe teise inimesega ning objekt oli vaid 20 meetri kaugusel. Pärast millegi sellise nägemist teadsin, et tegemist ei ole maise tehnoloogiaga. Hakkasin lugema kõike, mida leidsin UFO-nähtustest ning paranormaalsetest teemadest, vaimsusest ja kanaldamisest.

Kirke 2 

Hiljem tutvustati mind kanaldajale, kes viis läbi seminare. Kuulasin teda mitu kuud ja arvasin, et ta informatsioon oli väärtuslik, viimaks pakkus olend välja võimaluse õppida tehnikaid kanaldamiseks. See üllatas mind, kuna arvasin, et tegemist on millegagi, mida ei saa õppida. Liitusin ainult selleks, et rohkem sellest protsessist teada saada, mitte küll ise kanaldama hakata. Kursuste keskpaigas, mis koosnes mitmetest meditatsioonidest ja vaimsetest harjutustest, nihutamaks inimese teadlikkust erinevatele tasanditele, sain telepaatilise sõnumi oma meeles. Ma sain kohe teadlikuks kolmest asjast: sõnum oli maaväliselt olendilt nimega Bashar (tema laeva olingi enne näinud); mäletasin, et olin teinud elueelse lepingu, kanaldamaks teda siin; nüüd oli aeg täita see kohustus, kui olin sellest ikka veel huvitatud.

Alguses arvasin, et kujutan seda kõike ette, ma ei saanud üldse aru, mis toimub. Sel hetkel jäi klassi ees kanaldatud olend vait, vaatas minu poole ning ütles, et siin on keegi, kes tahab teada, kas oled valmis alustama. Sain kinnituse sellele, et vestlus ei toimu ainult mu peas, vaid teised teadsid ka sellest. Mõtlesin jätkata praktiseerimist ning vaadata, kuhu see asi välja jõuab. Mulle pakuti võimalust kanaldada järgmistel kohtumistel, seal leidis mu üks naine, kes tahtis mind ja teisi kanaldajaid kasutada, kirjutamaks doktoritööd seoses psühholoogia ja kanaldamisega. Hakkasin korraldama seansse tema juures, algul viie tema sõbraga, siis jutud levisid ning aina rohkem inimesi hakkas kohal käima, tehti salvestisi ja üks asi viis teiseni, nüüdseks olen kanaldanud üle terve maailma.

Enamik teadlasi on tänapäeval arvamusel, et universumis eksisteerib elu, kuid debatt käib selle üle, kas nad on piisavalt intelligentsed siia tulemaks. Telekas esinevad uurijad ütlevad, et kaugused on liiga suured ning nad ei tea, kuidas see võimalik on. Sellepärast küsisingi Basharilt nende laevade tehnoloogia kohta, ma pole veel kuulnud ühegi teadlase sarnast kirjeldust. Bashar ütleb, et me mõtleme objektidest eksisteerimas teatud kohas, nemad mõtlevad kohast kui ühest objekti omadustest. Igal esemel on talle omane vibratsioon, kui sa muudad selle koha sageduse koostisosa, siis muudab see asukohta. Tähtedevaheline reisimine pole üldse vajalik, see toimub silmapilkselt, muutes objekti, siinkohal laeva sagedust.

 

Milline on tema filosoofia ühe lausega?

Järgi oma kirge. Seda lauset öeldakse tihti, kuid ma väärtustan seda, kuidas Bashar seda edasi annab. Ta ei jäta seda metafüüsilise mõttekillu tasemele, vaid selgitab, miks see on vajalik, kuidas see töötab ning kuidas seda rakendades saada soovitud tulemus. Ta annab inimestele tööriistakomplektid ja õpetab neid kasutama. Bashar selgitab, et kõigil on võime luua oma elud selliseks, nagu nad soovivad.

 

Milline see reis on sinu jaoks olnud? Kas sul oli ka hetki, kui mõtlesid tagajärgedele seoses karjääri ning pere ja sõpradega?

Jah, muidugi, sest seda tegevust ei peetud “normaalseks“, eriti varajastel kaheksakümnendatel. Mul oli alati väike hirm inimeste arvamuste pärast, kuid sain pidevalt tagasisidet, et aitan muuta inimeste elusid. Alguses ei teinud ma sellest praktikast juttu, kui just keegi ei küsinud minult, millega tegelen. Aastaid hiljem sain teada, et see polnud midagi, mille pärast peaksin üldse muretsema. Töö juures pani eriefektide meeskond tähele, et käin alatasa kuskil ära. Pidin asja selgitama ning tuli välja, et inimesed juba teadsid sellest, kuid on jätkuvalt ka neid, kes ei taha sellega tegemist teha. Avastasin, et kui oled teatud maailmas, siis tõmbad ligi kõike, mis toetab su tegevust seal. Tundsin, et aitan inimesi ja ka ennast, see tasakaalustab su emotsionaalselt, vaimselt ja füüsiliselt. Sa saad kogeda ja tunda asju, mis on väga ebatavalised ja põnevad.

 

Näiteks mida?

Kui olen teises teadvuse seisundis, siis tundub see kui väga sügav energeetiline unistamine ning kui Bashar tuleb läbi, siis tunnen ma seda, mida nemad tunnevad kogu aeg. Nemad ei koge hetkekski kahtlust mitte millegi suhtes. See on sootuks teistsugune olek, milles inimesed tavaliselt eksisteerivad. Aja jooksul kandub see ka sulle üle ja muudab viisi, kuidas oled elanud oma elu. Olen mõistnud, et saan muuta oma elu paremaks, tehes asju palju loovamalt ning pingutusteta.

 

Kui viibid transiseisundis, siis kas sina kui Darryl oled teadlik sellest, mis toimub?

Ma tean, et midagi toimub, kuid ma ei kuule sõnu. See on samasugune olek, kui näiteks unistad, silmad lahti, ning keegi tuleb ja ütleb su nime mitu korda, et sa reageeriks. Sõnad tulevad justkui kajana sellele informatsioonile, mida saan. See ei ole tehniliselt transiseisund, vaid kõrgendatud ühenduvus. On tõestatud, et sellel hetkel on aju tegevus kiirem ning vaimuvälgatuse tasemed suurendatud.

 

Kas sa kuuled vahendades kedagi oma peas rääkimas või kuidas see käib?

Ei, ma näen pilte, kogen tundeid ja aistinguid. Aeg on selles olekus minu jaoks kokku tõmmatud. Kui teen tunniajase sessiooni, siis mulle tundub, et möödas on ainult 15–20 minutit. Kui tahtsin teada, kuidas nende laevad töötavad, siis sain info sekundiga, kuid mul võttis kolm tundi aega, et see üles kirjutada.

Kirke 3

 

Olen täheldanud, et Bashar vastab väga kiiresti. Kuidas sa teda tõlgid?

Võrdlen seda autosõiduga, kus istun juhi kohalt kõrvalistmele, seal ei pea enam ümbrusele tähelepanu pöörama. Saan temaga samal ajal üldse teistest asjadest rääkida, teadmata, kus me nüüd oleme. Ma ei tea üldse, mida ta on öelnud, kuni tulen tagasi. Ma ei jää millestki ilma, kuna kõik ideed ja kasutusviisid on juba minus olemas.

 

Bashar ütles ühes kanalduses, et pärast 2012. aastat läbime laine, kus negatiivsus asendub positiivsusega ning siis saame impulsi. Mida ta selle all mõtles?

Ta vaatab meie maailma kollektiivset energiat, meie kõigi vibratsioone, mis on olnud rohkem negatiivsed kui positiivsed. Minevikus on meie energia eraldatud, kuid nüüd oleme piiril, kus energia hakkab kollektiivselt integreerima. Maale tuleb rohkem energiat, mis hakkab kiiresti liikuma positiivses suunas ning ta räägib, et peaksime kasutama seda lainet ja sellega ühtima. Laskma lahti hirmust ja negatiivsetest uskumustest, mis takistavad meil joonduda meie tõelise kire ja unistustega.

Bashari jaoks on iga muutus tegelikult täielik muutus. Ei eksisteeri homset ega tänast, iga hetk on uus looming. Sa ei vaata elu läbi roosade prillide ning kaota oma vastutust, vaid õpid oma kogemustest ning lood nende põhjal uued elamused. Iga hetk on uus reaalsus.

 

See on nagu filmiriba, mille projekteerimisel tekib illusioon liikumisest.

Jah, ta ütleb, et iga paralleelreaalsus on nagu staatiline kaader, kus puudub liikumine. Neid miljardeid kaadreid lastakse läbi projektori, milleks on meie teadvus ning see tekitab kogemused, mida kutsume ruumiks, ajaks, liikumiseks ja muutusteks.

 

Kuidas kõige paremini surfata sellel energialainel?

Joondudes nende energiatega, mis esindavad su kirge. Kui oled millegi üle elevil, siis see kihk ja põnevus su füüsilises kehas esindab seda vibratsiooni, mis sa tegelikult oled. Selle järgi tegutsedes suunad oma kompassinõela tõelise magnetpooluse suunas ning iga kõrvalekalle sellest, tekitab ainult rohkem pingutust ning võitlust.

Siinkohal on erinevus igasuguste sõltuvuste suhtes, ärevusel ja erutusel on vahe sees. Sa pead olema üdini aus endaga, mida sa teed ja miks. Paljud inimesed, kes on ennastsalgavad, määratlevad ärevuse ja hirmu elevuseks, kuna ei taha enda sisse vaadata. Bashar ütleb, et sul peab olema tahtejõud ja soov oma hirmust aru saada. Iga emotsioon eksisteerib, kuna sul on mingi definitsioon uskumusest, mida pead enda jaoks tõeseks. Küsi endalt, mis on sinu uskumus endast, mis paneb sind nii tundma? Kui selle identifitseerid, siis tundub see vastuoluline su tõelisele olemusele, arvatavasti omandasid selle uskumuse üles kasvades oma vanematelt või ühiskonnalt. Hirm on su sõber, kes annab märku, et usud midagi, mis pole tegelikult sina.

Kirke 4

Bashar on öelnud: “Pead meeles pidama, et su füüsiline reaalsus on igal hetkel peegeldus su sisemaailmast – individuaalselt ja kollektiivselt.“

Ta kõrvutab tihti füüsilist maailma peegliga. Kui tahad näha muutust oma elus, siis peab see hakkama sinust endast, sest kõik väline on lihtsalt peegeldus. Kui vaatad oma peegelpilti ning näed ennast kurvana, sa ei lähe ju peegli juurde seda muutma, vaid lihtsalt muudad iseennast. Ainus viis, kuidas su peegelpilt naeratab, on siis, kui sa naeratad esimesena. Inimesed tavaliselt ootavad, et füüsiline reaalsus muutuks enne, kui nemad on valmis seda tegema.

 

Ta on samuti rääkinud, et me mitte ei loo oma universumi, vaid oleme iseenda universum. Kuidas on see mõiste sind isiklikult mõjutanud?

Mu elu on muutunud palju lihtsamaks ja nauditavamaks, loomingulised asjad muutusid sünkroniseeritumaks. Sa lased asjadel olla, selle asemel, et neid takka kiirustad.

Enamikul inimestel on eralduv reaalsus, tegelikult on see kaasloov. Igaühel on oma universum, kuid see ei tähenda, et seal eksisteerivad inimesed ei oleks reaalsed, sul on lihtsalt loodud oma versioon nendest. Kõigil on sama perspektiiv, kollektiivse lepingu alusel loovad nad koostoimimise.

 

Niisiis, oleme kõik leppinud kokku, et sead ei lenda?

Siin reaalsuses mitte. Me sildistame ja kutsume hulludeks inimesi, kes võivad näha meist lihtsalt kollektiivselt erinevat reaalsust.

 

Kuidas märkad endas muutust?

Tasub meeles pidada, et me muutume kogu aeg. Sa ei pea õppima seda tegema, vaid tunnustama. Teadlikult ja tahtlikult mõistes, et eksisteerib teistsugune reaalsus, kuhu eelistaksid minna. Ainuke põhjus, miks me ei pane muutusi tähele, on see, et valitud reaalsused on väga sarnased eelmisele. Valitud muutus peaks olema asjakohane su kirele ja sind teenima. Näiteks soovimine, et taevas oleks roheline, ei tee see sind oluliselt õnnelikumaks.

 

Mis juhtus 2012. aastal?

Ületasime lävepaku, kus üks vorm on teisest erinev ainult teistsuguse sageduse poolest. Me tõstsime oma vibratsioone ja lõime edasiviiva laine, järgides oma kirge ning lastes lahti hirmust. Hakkame elama selles unistuses teadmisega, et asjad ei juhtu sinuga, vaid sinu kaudu.

Tegelikult ei muuda me maailma, milles elame, vaid lihtsalt nihkume teise reaalsusesse, mis ühtib selle vibratsioonilise olekuga, kuhu oleme jõudnud.

Õpime jääma positiivseks, ükskõik millised väljakutsed meie ette ei kerki. Kui sa ei anna olukorrale kohe negatiivset definitsiooni, siis annad endale võimaluse saada positiivset tagasisidet oma ellu. Kellegi teise negatiivsed hoiakud ei mõjuta sind samamoodi, kui sa ise ei lase.

00Kirke 5

Bashar on maaväline olend. Millised on tema rassist inimesed?

Tema vaatepunktist, pakkudes meile teavet ning lubades meil otsustada, kas tahame seda rakendada oma elus,valmistavad nad meid ette esimeseks kontaktiks teistsuguse tsivilisatsiooniga. Nad lasevad meil kuulata nende filosoofiat ja vaatenurki peale surumata ning vaatavad, kuidas selle vastu võtame. Kui oleme muutunud nendega sarnasemaks, siis võib kontakt aset leida. Nad peavad meid oma laiendatud pereks – millest saab kasu üks, saavad kasu kõik. Oleme saatnud välja kutse oma teadlikkuse kõrgendamiseks, millele nemad vastasid. Arvan, et paljud erinevad tsivilisatsioonid on ammu olnud meist teadlikud ning osalenud ka meie arengus.

Kui inimesed toimivad kõrgemal sagedusel, siis sellega loovad nad atmosfääri teistele, kes veel pole sinna jõudnud. On tähtis tegutseda oma kirge jälgides, see suudab sind toetada ja ära elatada, ning Lasta lahti kinnistunud uskumustest ja hirmudest, mis ütlevad, et sa ei saa seda teha, see pole võimalik või “kõik teavad, et see ei tööta nii“. Sul tuleb kuulata oma südant, järgida oma teed, olla enda vastu aus. Universum toetab sind ja kõike, mida kavatsed ette võtta.

 

Kuula-vaata saadet siit.

Darryl Anka koduleheküljed: Bashar, Zia Films

Walking Universe

Fotod: apocalypse-how.com, theobjectreport.com, img41.imageshack.us, bashar.org, spirittrainchronicles.com/Konstantinos

 

Toimetas Kirke Hellamaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt