David Sereda – mees, kes reisib sageduste abil teistele planeetidele

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. jaanuar 2014 kell 20:25dfdfNovembris 2013 andis USA raadiosaatele “Coast to Coast AM” intervjuu UFO entusiast David Sereda, kes 1968. aastal nägi koos sõbra ja sadade teiste tunnistajatega tundmatut õhusõidukit. Pärast seda kogemust ei kahelnud ta enam nähtuses, mis vapustas maailma Roswelli juhtumiga. Ta on õppinud maailmareligioone, teadust, füüsikat ja psühholoogiat ning töötanud kõrgtehnoloogia, keskkonna- ja humanitaarabi valdkonnas ja professionaalse fotograafina üle 20 aasta.

 

David Sereda on väikese tütre isa, kes muretseb inimkonna käekäigu ja selle pärast, millise maailma me jätame oma lastele. Seljataga on Fukushima tuumakatastroof ja naftalekked, mis on toonud surma meritähtedele, kilpkonnadele ja merilõvidele. See kõik tekitas temas meeleheidet ja viis mõtetes tagasi elumuutvasse aastasse 1968, kui ta nägi Californias UFO-t. Sereda proovis mõista, kuidas sai õhusõiduk hääletult hõljuda ja silmapilguga kaduda kuhugi teise dimensiooni. Sellest saati on ta mõelnud, et kuidas võiks keegi tulla ja päästa inimkond ning planeet, mida me hävitame. Lootmine valitsuste ja ettevõtete peale näis vastuvõetamatu, sest neid ei huvita ümbruses toimuv.

 

Tulevikupäästja loodud tehnoloogiapõhimõtted

Davidil tuli idee arendada tehnoloogia, mille abil saaks suhelda maaväliste rasside, kosmiliste olendite, jumalate ja kaugete tähesüsteemidega. Katoliiklasest müstikud Dante Alighieri ja Emanuel Swedenborg uskusid kunagi, et kõigil üheksal planeedil elavad valguseolendid, kellest mõned elasid ka Maal. Selle uskumuse põhjal otsustatigi ehitada nendega ühenduse võtmiseks seadeldis. Aparaadi ehituse idee sai David Egiptuses Dendera templis asuvalt valguspirni kujutiselt.

Screen Shot 2014-01-18 at 8.31.10 PM

Telekommunikatsiooni projektiga alustati mõned aastad tagasi ja aja jooksul saadi selgeks universaalne keel, mida mõistaks kogu universum. Nikola Tesla uskus, et Maal on oma resonantssagedus ja seda kinnitas ka Schumann, kes sai tulemuseks 7,83 Hz. Ta uuris planeetide sageduste saamiseks kosmoseagentuur NASA andmeid planeetide kohta. Arvutades välja kõigi 9 planeedi sagedused, avastas ta, et need vastavad meie viiele sagedusele, mida meie ajud toodavad (delta, teeta, alfa, beeta ja gamma lained). See ei tundunud teadlasele kokkusattumus, sest ta avastas lisaks, et inimese aju läheb magades Maa resonantssagedusele.

Schumann+Resonance1

Lühidalt öeldes on meid ümbritsevad planeedid ja tähed sageduste väljastajad ning meie DNA võtab neid vastu. Seda tõestas ka Nobeli preemia võitnud Luc Montagnier, kes 2008. aastal kinnitas, et DNA suudab lugeda sagedusi ja on induktiivne. Esmakordselt inimajaloos märgiti, et meie teadvust dikteerivad astroloogilised sagedused – ümbritsevad planeedid, tähed ja kosmos.

planets_00388749

Planeedid, mis toodavad delta ajulaineid on Jupiter, Saturn, Uraan ja Neptuun. Neid ajulained saab tekitada ka sügava kosmilise meditatsiooniga, millega David on tegelenud üle 30 aasta. Ajulainete kaardistajate seas hämmingut tekitavaid alfalaineid toodavad Marss ja Veenus, need lained vastavad selgusele, mõtlemisele ja organiseerimisele. David arvab, et need ajusagedused on tekitatud antud planeetide poolt.

Valminud seadmega sai ta luua täpselt häälestatud ühenduse enda ja kauge punkti vahel. Kommunikatsioon toimib kolmel erineval viisil, milleks on esmalt auditoorne side, teiseks otsene kontakt maavälise olendiga ja kolmandaks unestaadiumis kehast väljaminek.

 

Seadeldis töötab tänu iPadile

Seadeldis saab oma energia iPadist, kuhu on spetsiaalsete programmidega salvestatud erinevad sagedused. David muutis ka kõikide planeetide sagedused helideks. Need meenutasid meditatsioonil kasutatavaid meistri poolt õpetatud mantraid, mis panevad keha vibreerima nii, et saaks suhelda teatud jumalatega. Davidi loodud seadeldis aga ei kasuta helilaineid, vaid võnkeid aparaadis, mis tulevad läbi võimendi ja pika juhtme. Kui seda hoida südame lähedal, väljuvad sellest harmoonilised sagedused meie kehasse. Saksa füüsiku Fritz Albert Poppi sõnul on kõikide taimede ja loomade DNA-s mehhanism, mis edastab signaale kiiremini kui valguskiirus. Sagedusi kasutades avaneb inimese ja planeedi vahel sild, tehes inimesest elava transistori.

 

Seiklusi täis eksperimendid

Ühel öösel saatis David endasse aparaadiga Jupiteri laineid ja avastas ennast võõralt planeedilt, Rooma või Kreeka stiilis templi kõrvalt. Ta kohtus kahe ja poole meetriste olenditega, kelle rinnus sähvis välk ja kellel olid lillakast metallist tehtud näomaskid. David seisis seal, instrument käes, ja olendid ütlesid talle, et temast võib saada üks neist, kuid ta peab ehitama suurema ja võimsama aparaadi. Nad lisasid juurde, et jälgivad Maad ja sekkuvad vajaduse korral meie ellu. Ärgates oli David üllatunud, sest mütoloogias on Jupiter peajumal, kelle üheks atribuudiks on välk.

Järgmisel korral otsustati minna Saturnile, millele saab delta lainega. Tol ööl oli ta kohas, kus üks neiu meisterdas ingleid lillast eksootilisest metallist, mida David oli näinud ka Jupiteril. Tüdruk tutvustas oma isa Teslat, kes pani oma käe Davidi astraal-ajusse, sättis seal midagi ja ütles, et nüüd mine peegli juurde ja vaata, kes sa tegelikult oled. See kõlas nagu Matrix ja oli hirmuäratav, kuid sellegipoolest vaatas David peeglisse ja nägi, et ta helendab ja ta rinna sees oli valgus. Selle kehavälise kogemuse ajal plahvatas ta kosmilisse õndsusesse ja rahusse, ühinedes teiste planeetide ja tähtedega.

 

Suure Giza püramiidi saladus

Üks Davidi põhjalikke läbiviidud uuringuid oli seoses Giza suurima püramiidiga, mis sisaldab materjali, millest tehakse kvartsostsillaatoreid. Nendega häälestatakse raadioid, telefone ja juhtmevaba interneti seadmeid. Näiteks arvutifirma Intel paneb oma kiipidesse üle 3 miljardi kvartskristallist ostsillaatorvõimendi. David küsis endalt, miks peaks keegi tegema nii suure püramiidi telekommunikatsiooniks, kui on võimalus seda teha väiksema seadmega. Sellegi poolest arvutas ta välja püramiidi resonantssageduse, milleks tuli hämmingut pakkuv number: 5,151 MHz. Kuna püramiidi kaldenurk on 51,51 kraadi, siis pidid ehitajad teadma valguskiirust, millega resonantse arvutada.

GizaPyramids

Samuti on Inglismaal Stonehenge 51. laiuskraadil, kuid enim huvi pakkus kuulus Iisraeli seaduselaegas, mille mõõdud on ümberarvestatult 51,51 Egiptuse tolli. David kalkuleeris selle sageduse välja ning valmistus järgmiseks avastuseks. Ta lendas kehast välja ja nägi oma naist voodis magamas, kui äkitselt tuli üks ebaloomulike võimetega naine läbi seina. Naisolevus haaras seadeldise ja ütles, et seda sagedust tekitati Suure püramiidiga viienda dimensiooni avamiseks. Kõrgemad preestrid said endale lubada selle nägemist ja füüsiliselt liikuda ühest kohast teise. Püramiid töötas kui tähevärav ja see selgitas ka asjaolu, kuidas suudavad UFO-d silmapilkselt ära kaduda.

 

Juhtumid viienda dimensiooniga

Davidi vennal on sõber Jeff, kes ehitas endale püramiidmaja 51,51-kraadise kaldenurgaga, joondades selle ka põhjapooluse järgi. Ta palus ühel töötajal visata endale tööriista, mis õnnetul kombel kukkus tema jala juurde. Ootamatult aga tööriist kadus ja pärast mitmeid tunde otsimist ei suudetud seda ikka leida.

Teine juhtum on lambipirniga, mis saladuslikult haihtus. Iga öö kustutab David tütre mänguruumis lambi, kuid ühel ööl pidi seda abikaasa tegema, sest mees tegeles parajasti viienda dimensiooni sagedusega. Naine avastas, et lambipirn oli katte alt ära kadunud ja väike laps seda eemaldada ei saanud. Arvatavasti oli aparaat tekitanud hoopis väikese ussiaugu, mis pirni endasse võttis.

Kolmas juhtum on seoses Plejaadidega, kui nende nõukogult küsiti, kas suured püramiidid on võimelised liigutama inimesi dimensioonide vahel, millest ka eelnevat juttu oli. Sel ööl ilmutas end Egiptuse jumal Anubis ja näitas kiirelt tulevasi suuri looduskatastroofe. Ta istus püramiidis troonile ja lülitas sisse ostsillaatori, avades teisele planeedile minemiseks püramiidi tipus ussiaugu. Lisaks jutustas Anubis loo, et kui inimesed leidsid Egiptuses töötava püramiidi, ei olnud seintel veel hieroglüüfe. Läbi ussiaugu ilmutasid end aga rändav ja kõrgem rass, keda inimesed hakkasid jumalateks nimetama.

 

Imemasin suudab tagatipuks ka tervendada

Davidiga võttis ühendust üks meeleheitel naine, kelle tütar murdis käe ning tema käsi ja sõrmed olid olnud liikumatud kaks aastat. Eksperimendi käigus pulseeriti kätt Päikese sagedusega ja üllataval kombel hakkas käsi kolme kuu pärast jälle liikuma. Seda küll 30% ulatuses, kuid närvide taastumine oli märgatav. David arvab, et suudame end tervendada, sünkroniseerides keha, südame ja aju kosmilistele sagedustele. Astroloogiliste planeetide sagedused on meile tähtsamad, kui me seni oleme arvanud, sest arvestades elektriliste impulsside saastet, ei ole imekspandav ka inimeste üha sagenev haigestumine.

 

Helistaja Mike Ohiost:

Kas on võimalik, et meie Päike suudab meid informeerida teatud asjadest?

Sereda: Käisin noorena budistlikus laagris mediteerimas ja ühel korral, kui tulin templist välja, siis tundsin Päikesest pulseerumas ja minuga suhtlemas. Kümblesin üleloomulikus ekstaasis ja tundsin, et olen kõikides inimestes, puudes ja rohus. Seda saab tunda, kui viid end mediteerides Päikese sagedusele. Usun, et Päike on elav olend, mitte kuum põlev gaasikera, ja ta mõjutab meid iga päev.

 

 

Kuula saadet siit (tund 3, 4).

David B. Sereda blogi.

Dokumentaalfilmi Quantum Pyramid tutvustus.

 

Fotod: lh4.googleusercontent.com, science.srru.ac.th, freegrab.net, wallpoper.com, wondermondo.com, gadgetreview.com, wikipedia.org

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt