Eksopoliitika ekspert: Valitsused varjavad infot maavälise elu kohta

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. august 2013 kell 16:00Dr-Michael-Salla18. juunil andis USA raadiosaatele “Coast to Coast AM“ intervjuu Michael E. Salla, kes on eksopoliitika (uurib peamiste poliitiliste jõudude, institutsioonide ja protsesside seoseid UFO-nähtuste ja maavälise hüpoteesiga – toim.) arendamise pioneer. Ta on raamatute “Exopolitics: Political Implications of the Extraterrestrial Presence“, “Galactic Diplomacy: Getting to Yes with ET“ ja mitmete teiste teoste autor. Ta on mittetulundusliku eksopoliitika instituudi asutaja, mis analüüsib maavälise kohaloleku poliitilisi mõjusid. Salla korraldas 2006. aastal Hawaiil konverentsi “Maailmarahu ja maavälised tsivilisatsioonid“, mis keskendus kosmoses relvade kasutamise küsimustele.

 

Kas sa arvad, et valitsused kardavad meile rääkida kokkupuudetest maavälisega?

Jah, varjamine sai alguse sellest, et nad ei teadnud, kuidas sellistele asjadele reageerida. Tänapäeval on pigem põhjus valitsuste teadmatuses, sest 50–60 aasta jooksul on seda infot valitsuste eest salajas hoitud. Neid teemasid arutatakse suletud uste taga ja kuna poliitikud jääksid häbisse, siis soovitakse neid teemasid vältida, et mitte sattuda skandaalidesse, mis võivad nende karjääri ohustada.

Probleem on selles, et tulnukad ja valitsused on saavutanud kokkulepped juba minevikus, kuid avalikkuse eest varjamine on kaasa toonud juhtumite salastamise ja inimröövid. Poliitilisel tasandil soovitan kasutada läbirääkimistel maaväliste olenditega Track II diplomaatiat. See võimaldab tõsiseid ja potentsiaalselt ohtlikke küsimusi arutada avalikult ja mitteametlikult. Sellest dialoogist võivad osa võtta aktivistid, teadlased ja eraisikud, et pakkuda välja erinevad lahendusi.

valitsused

 Valitsused ei aruta maaväliseid teemasid avalikult, üritades infot iga hinna eest inimeste eest varjata.

 

Oletame, et meid külastatakse, aga kes esindab planeeti Maa?

Kui küsida seda valitsuste esindajate käest, siis nad vastavad, et meid esindab Ühinenud Rahvaste Organisatsioon (ÜRO) ning suuretemate riikide nagu USA, Inglismaa, Venemaa ja Prantsusmaa valitsused.

 

Mida sa tead USA presidendi Dwight D. Eisenhoweri kohtumisest tulnukatega?

Olen põhjalikult uurinud nende kohtumist Edwardi õhuväebaasis pärast esimest kohtumist Hollomani õhuväebaasis 1955. aastal, kus ta kohtus teistsuguste maaväliste olenditega. Need kaks tänapäeval avalikuks tulnud juhtumit olid sel ajal ülisalajased kohtumised, kus arutleti edasisi läbipaistmatuid käike eksopoliitikas.

Dwight_D_Eisenhower

USA president (1953-1961) Dwight D. Eisenhower.

 

Ma kujutan ette ET-sid hallide, kõhnade, suurte peade ja silmadega. Kas mu eeldused vastavad tõele ja paljud inimesed on nendega kohtunud?

Need inimesed, kes kontrollivad suhtlemist tulnukatega ja massimeediat, tahavad, et me arvaks nii, kuid tegelikult näevad nad välja väga inimese sarnased. Usun, et umbes 19 erinevat ET-tsivilisatsiooni on käinud Maal. Mõned nendest on püüdnud vältida valitsusi, et jõuda otse inimesteni, kuid nende jõupingutused jäävad kõik 1950-ndatesse. Näiteks juhtum “Frendship“ (Sõprus) Itaalias, kus 22 aasta jooksul (1956–1978) elas üks inimese sarnane tulnukas maa-aluses baasis ning suhtles seal üle saja inimesega. Nende peamine kontaktisik Bruno Sammacicca on pakkunud maavälistele olenditele toitu ja varustust. Üks omaette huvitav juhtum oli Columbias, kus Enrique Castillo Rincon kohtus Andides Jeesuse moodi ET-ga. Väidetavalt on sellised kohtumised aset leidnud paarikümne inimesega.

tulnukas

 Tulnukaid kujutatakse sageli õudsete olenditena.

 

Kas meid on külastatud ainult lähiajaloos või juba pikemat aega?

1940–1950 arendati tuumarelva ja see on üks põhjustest, miks meid külastama hakati. Osa tulnukatest on sõbralikud ja nad jälgivad tuumaajastu kulgemist, et me end Maal ära ei hävitaks. Teiseks suhtlevad nad tavainimestega, et nende teadvust suurendada ja mõjutada niimoodi meie liigi tulevikku.

 

Kustkohast maavälised olendid tulevad?

Tundub, et nad tulevad erinevatest kohtadest, olenevalt tulnuka liigist. Osa neist liigub siia teistest dimensioonidest, kasutades erinevaid tehnoloogiaid portaalide tekitamiseks. Need, kellest inimesed on raporteerinud ja keda on nähtud koos kosmoselaevadega, pärinevad meie galaktikast ja ka siin Päikesesüsteemis olevatest baasidest.

 

Kas Vatikan tunnistab tulnukate olemasolu või alles valmistub ette nende jaoks?

Vatikan on liikunud maavälise elu vastuvõtmise suunas ja valmistub avaldama nende kohalolekut. Neil on Grahami mäe otsas Arizonases maailma võimsam teleskoop, mis kannab nime Lucifer (ladina keeles “valgusetooja“) ja ootab kosmoselaevade saabumist meie Päikesesüsteemi. 2008. aastal teatas Vatikani juhtastronoom Gabriel Funes, et me võime suhtuda tulnukatesse kui oma vendadesse ja seda aktsepteerisid ka katoliiklased. Paavsti astronoom Guy Consolmagno ütles, et ta oleks nõus tulnukaid ristima, kui nad seda paluksid. Soovitan lugeda raamatut “Exo-Vaticana“, mille kirjutasid Tom Horn ja Cris Putnam. See süüvib sügavale katoliku kiriku huvisse maavälise elu vastu.

vatikan

 Vatikan valmistub tunnistama maavälist elu.

 

Kas Fatima külas 1917. aastal nähtud helendav ketas võis olla kokkupuude tulnukatega?

Vatikani sõnul oli Fatima juhtum ilmutus, kus kolm last nägid Fatima külas Portugalis Neitsi Maarjat kuueteistkümnel korral. Ilmutus andis lastele edasi Maa tulevast saatust puudutavad ennustused. Vatikan on Fatima Neitsi Maarja ilmumised ja ennustused ehtsateks tunnistanud, kuid ei avaldanud seost maavälisega. Hiljem, sama aasta 13. mail nägid inimesed taevas suurt heledat ketast, mis kiirgas, laskus maa peale ja liikus siis tagasi taevasse. Seda nägi väga suur hulk inimesi ja tänaseni ei teata, millega tegu võis olla, kuid arvan, et nähti tulnukate kosmoselaeva või mingisugust portaali.

Fatima

Portugalis Fatima külas nähti 1917. aastal UFO-sid.

 

Miks nad röövivad inimesi?

Arvan, et nad uurivad inimese geneetikat ja võimalik, et nad teevad isegi mõne instituudiga koostööd. Kahjuks aga röövitud kurdavad, et pärast naasmist viib keegi sõjaväest nad uuesti uuringutele ja see on isegi hullem kui see, mida nad eelnevalt taluma pidid.

röövimine

Tulnukad uurivad röövitud inimeste geneetikat.

 

Millised on erinevate tsivilisatsioonide tüübid?

Esimest tüüpi tsivilisatsioon on planetaarne. Selline tsivilisatsioon kontrollib oma planeedi ilma, vulkaane ja maavärinaid ning nad suudavad tarbida planeedi kõiki energiavarusid. Teist tüüpi tsivilisatsioon on täheline: see tähendab, et suudetakse ammutada energiat tähtedest. Kolmandat tüüpi tsivilisatsioon on galaktiline. Kas inimkond kontrollib juba ilma? Võimalik. Me ei kontrolli Päikest ja me ei ole jõudnud galaktika tasandile, mis tähendab, et inimkond kuulub null-tüüpi tsivilisatsiooni. Me oskame kasutada surnud taimede, nafta ja söe energiat ja oleme esimest tüüpi tsivilisatsioonist teoreetiliselt umbes saja aasta kaugusel.

 

Helistaja Elaine Texasest:

Tahaksin jagada oma kogemust, kui 1993. aastal olin koos pojaga õues ja nägin, kuidas kolm ketast või lendavat taldrikut hõljusid puude kõrgusel. Nad olid kõik üksteisest veidi erinevad ja tegid ümisevat häält. Pärast mõneajalist hõljumist nad lahkusid, kuid 45 minuti pärast kostis jälle üminat ja nad tulid tagasi. Kutsusin ka naabrid õue vaatama ja me kõik nägime neid. Kui eelmistele lisandus veel üks UFO, siis lendasid nad ära.

See on üks näide sellest, kuidas tulnukatega kohtumine juhtub. Tundub, nagu nad teavitaks nii meid oma kohalolekust – hea näide sellest on ka viljaringid.

 

Kuula saadet (algab 00:38:30) siit.

Eksopoliitika kodulehekülg.

Eksopoliitika uudised.

Fotod: ufoundercover.homestead.com, adobe.com, m.ruvr.ru, resources0.news.com.au, mdturner.co.uk, 4.bp.blogspot.com, i.cdn.turner.com, tripodder.com

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.