Däniken: evolutsiooniteooria ei välista maaväliste jõudude sekkumist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. jaanuar 2014 kell 15:42erichNovembris 2013 andis raadiosaatele “Coast to Coast AM” intervjuu ulmekirjanik Erich von Däniken, kes tutvustas oma teooriaid inimeste kontaktist maaväliste eluvormidega. Tema raamatuid on müüdud üle 60 miljoni eksemplari ning neid on tõlgitud ligi 3o keelde. Lisaks vandenõu-keeristormide loomisele, on Erich von Dänikeni tööl olnud mõju ka meelelahutusele ja teadusele.

 

Millised maavälised olendid on meie planeeti külastanud ja mida sa arvad Zecharia Sitchini teooriatest?

Ma tõesti ei tea, kes nad täpselt olid, kuid meid on külastatud 3-4 korda ja iga külastuse vahel on 3500–4000 aastat. Zecharia Sitchini teooriad on väga huvitavad, eriti maavälise intelligentsi poolt loodud inimese teooria, sest antiikmaailma ajaloos on mitmeid kirjutisi, kus inimene loodi jumala enda näo järgi. Oleme kauge ühiskonna järeltulijad ja see ei välista evolutsiooni, sest evolutsiooni käigus saabus keegi siia ning tegi meie geenides muudatusi. Zecharial olid suurepärased ideed, kuid ühega ma siiski ei nõustu – et meie päikesesüsteemis tiirleb veel üks planeet, mis teeb Päikesele ringi peale iga 3600 aasta tagant.

Zecharia Sitchin

 

Kuidas need tulnukad siia tulid?

Ussiaugud ja valguskiiruse ületamine on kõigest spekulatsioonid, kuid loomulikult pole need võimatud. Inimestel paraku ei ole sellist tehnoloogiat, kuid samas saab seda teha ka primitiivse tehnoloogiaga. Pean silmas kosmoselaeva, kus elatakse mitmeid põlvkondi. 500 aastaga jõuaks kümne valgusaasta kaugusele, kui liikuda valguskiirusega võrreldes oluliselt väikse kiirusega. Reisida mööda planeete ja pikki vahemaid on lihtne kosmoselaevaga, kus on restoranid, ujumisbasseinid ja sportimisvõimalus.kosmoselaev

Maaväliste olendite üheks esimeseks maandumispaigaks oli Lähis-Ida piirkond, täpsemalt Egiptus. Vana-Kreeka ajaloolane Herodotos (u 484–425 eKr) uuris Egiptuse tekste ja tõdes, et kontaktid jumalatega võisid ulatuda 14 000 aasta tagusesse aega. See on aeg, mil Piiblis mainitud seitsmes patriarh pärast Aadamat, prohvet Eenok, viidi jumala poolt põleva kaarikuga taevasse kaasa. Egiptuse kirjutised räägivad ka, et Suur püramiid ehitati enne suurt uputust kuningas Sauridi poolt, keda heebrea kogukong kutsub Eenokiks ja kreeklased Hermeseks. Ta olevat ehitanud selle koos taevast jälgijatega, luues sinna keerulise planeeringuga tunneleid ja seni avastamata raamatukogusid. Nagu teame, siis alles hiljuti avastati püramiidides veel salajasi ruume.

 

Milline kokkupuude on sul Nasca maajoonistega?

Olin 21-aastane, kui läksin esimest korda Peruusse. Üks seal olev perekond rääkis mulle Nasca joontest, kuid tol ajal ei olnud mul võimalust nende kohal lennata, seega sõitsime autoga sinna. Sa näed küll jooni ka nendel seistes, kuid terviklikult on neid võimalik näha vaid õhust. Televiisoris näidatakse kujundeid ahvidest, lilledest ja kaladest, kuid ei näidata jooni, mis moodustaks nagu suure lennuvälja. Mul on üle 5000 lennukilt tehtud foto ja osadelt ei suuda isegi teadlased Nascat ära tunda – need on nii haruldased. Need matemaatilised ja loomi kujutlevad sümbolid olid tehtud jumalatele, kes minu arvates on kahtlemata tulnukad.

nazca-lines 2

nasca

 

Kas meid külastatakse tänapäevani ja miks valitsused ei ole seda avalikustanud?

Jah, kindlasti. Varem ei uskunud sellesse ja pidasin hea kujutlusvõime viljaks, kuid nüüd arvan, et nad jälgivad inimkonda. Ma ei tea, kui kaugelt nad pärit on, kuid nende tehnoloogia võib olla vähemalt 500 aastat (kui mitte sadu ja tuhandeid kordi rohkem) meie arengust ees. Meiega võetakse lähiaastakümnetel rahumeelselt ühendust, et mitte šokeerida meid ja nii saame liikuda ka tehnoloogiaga kiiremini edasi, et võiksime ka teha kosmosereise. Eelnevalt nad õpivad selgeks meie keeled ja tutvuvad meie relvadega, et meile läheneda, aga kuna me oleme loodud nende näo järgi, siis juba teatakse meie tundeid ja mõtteid.

Valitsused tahavad näida mõistlikena, sest meie teaduslikud kogukonnad arvavad, et UFO-sid ei ole olemas praegu, ega ole olnud ka kaugel minevikus. Seda arvavad ka suurimad ajalehed. Lähtutakse teadlastest, kelle sõnul on planeetide vahelised teekonnad liiga pikad reisimiseks. Loodetavasti aja jooksul ikkagi mööndakse, et on olemas ka pikki distantse läbivaid olendeid.

 

Mis juhtus Itaalias ja mis on sinu arvates kõige erilisem tempel?

Vahemereäärne piirkond pakub palju huvitavat. Näiteks Malta saarel asuvad salapärased uuristatud kivid, millel on paralleelsed jooned. Neid raudteed meenutavad kivisse lõigatud jooni on nähtud nii Itaalias kui ka mujal Vahemereriikides nagu Hispaanias, Sitsiilias ja Sardiinias. Need uuristused on vähemalt 10 000 aastat vanad ja arheoloogid mõistatavad jätkuvalt nende päritolu ja eesmärgi üle.

Erilisem tempel on Abydoses asuv antiikajatempel, mille ülima täpsusega paigutatud ehitusblokid kaaluvad 70 tonni. See ei ole uus vaarao Seti poolt 1300 eKr püstitatud tempel, kuid samas on tehnoloogiliselt mitmeid kordi keerulisemalt ehitatud.

Abydos Temple

abydos

 

Helistaja Linda Kanadast:

Aastaid tagasi mediteerisin öise taeva all ja äkitselt tundsin, kuidas seal kõrgel on intellekt, mis meid jälgib. See oli võimas. Arvan, et maavälised olendid on olemas ja tulevad millalgi tagasi meie planeedile. Kas sa mõistad, mida kogesin?

Jah, mõistan. Kujutage ette, et lähen sipelgapesa juurde ja võtan sealt ühe sipelga endaga kaasa koju, et pilte temast teha. Viin ta tagasi sipelgapessa, kus ta jookseb ringi ning teatab kõigile, et teda röövis ja tõi tagasi kõrgem intellekt. Keegi ei usu sellesse ja teda ei võeta enam tõsiselt sipelgaühiskonnas. Seda aga sellepärast, et ei usuta mõistuse ja südametunnistusega inimlooma eksisteerimisse. Sama juhtus ka teiega ja teid ilmselt usuvad vaid kõige lähedasemad sõbrad.

 

 

Kuula kogu intervjuud siit (3. ja 4. tund)

Erich von Dänikeni veebilehekülg 

Fotod:event-kultur-ternitz.at, blog.world-mysteries.com, explorebyyourself.com, 2.bp.blogspot.com, jawhar9.com, img94.imageshack.us, 3.bp.blogspot.com

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt