George Bush ei suuda varjata oma reptiilpäritolu?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. aprill 2013 kell 12:06GeorgeWBush

Juba aastasadu liiguvad jutud, et maailmavalitsejad on vereimejatest kujumuutjad reptiilolendid, kes oma teiste tegevuste kõrvalt viivad salaja läbi ka ohverdusrituaale tavainimestega. Näiteks Briti kuninglikku perekonda on viimased 20 aastat saatnud etteheited, et tegu on vereimejatest Dracula-perekonnaga.

 

Mitmed uurijad väidavad, et Windsorid (Briti kuninglik pere) on otsesed Vlad Dracula ehk Vlad Teibasseajaja järeltulijad. Kui printsess Diana ja tema toonane elukaaslane, miljardär Dodi Fayed 1997. aastal autoõnnetuses hukkusid, teatas Dodi isa Mohamed Al-Fayed, et tema poja ja printsess Diana mõrvasid Dracula perekond. Tagatipuks teatas prints Charles 2011. aastal, et tema ongi otsene Vlad Teibasseajaja järeltulija ja ostab seetõttu endale suure maatüki kunagisest Transilvaaniast, mis praegu asub Rumeenias.

 

image

2012. aasta suvel käis George W. Bush koos oma naise Lauraga Aafrikas Botswanas heategevuslikul vähiennetusüritusel, millest jäädvustati ka reklaamklipp, mida kõik huvilised saavad ise Youtube’ist vaadata. Videos, mis on üles laetud ametlikult Bushide Youtube’i kanalilt The Bush Center, näeme George W. Bushi vaba aja riietes ehitamas vähiennetuskeskust. Armsas videos, kus Bush värvib seina, hoiab käes akutrelli ja suhtleb koolilastega, näeme ka midagi väga kahtlast. Lähemal vaatlusel näeme, et kaadris, kus Bush annab imikule musi, tekib endisele presidendile suu nurka vampiirilik kihv.

 Ilma kihvata

bush ilma kihvata

Kihvaga

bus kihvaga

 

Erinevad videotöötluse asjatundjad ütlevad, et selle “kihva” puhul ei saa mitte kuidagi tegu olla normaalse hambaga või mõne varjuga, mis kaameras sellise illusiooni tekitanud oleks. Seega on küsimus hoopis selles, miks kõnealune kaader videosse pandi.

Maailmavalitsejad teavad väga hästi, et nende kohta liigub lõputult erinevaid teooriaid, mis neid eriti heas valguses ei näita. Kui oletada, et Bush ongi kujumuutev vereimeja, kellel on raskusi oma päritolu varjamisega, siis poleks nad mitte mingil juhul sellist kaadrit kahe silma vahele jätnud – kui nad ei taha, et tõde välja tuleks. Teine variant on, et globaalne eliit lasi videoproffidel sellise kihva sihilikult videosse lisada, et levitada niigi veidraid teooriaid ja kuulujutte. Mõlema variandi puhul mõistame, et eliidi ja rahva vahel käib kaval kassi ja hiire mäng.

Millega siis tegu on, jääb esialgu veel saladuseks, kuid arvestades viimaste aastate sündmusi, võime järeldada, et saladuseloor on peagi kerkimas.

 

article-0-13F3B326000005DC-197_634x428

 

Kõnealust kihva näeb originaalvideos ajal 3.29 siit.

 

Vaata ka eestikeelsete subtiitritega Illuminati News uudislõiku siit.


 

 

Loe lisaks Prints Charlesi kohta siit ja siit.

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt