Inimkonna ajaloo saladused iidsete tekstide tõlgenduses, I osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. veebruar 2014 kell 20:39kirke 115. jaanuaril andis USA raadiosaatele “Coast to Coast AM” intervjuu kirjanik ja saate “Revelations“ juht William Henry, kes esitles oma uut raamatut “The Watchers: Lost Secrets of Ascension, Resurrection and Perfection“ (Jälgijad: ülestõusmine ja täiuslikkus). Ta on viimased 20 aastat dokumenteerinud inimkonna ärkamist spirituaalsusele, otsides tõendeid meie iidsest jumalikkusest. Eelmisel aastal asutas ta koos oma abikaasaga müstiliste õpetuste kooli Siioni Akadeemia, mis ühendab inimesi eri kultuuride, aja ja ruumi kaudu, õpetades hinge muundumise saladusi.

 

Räägi meile Jälgijatest.

See on väga vastuoluline müstiline teema, mille puhul on levinud kaks seisukohta. Esimese järgi arvatakse, et Jälgijad on nagu deemonid, kes kontrollivad meid. Inimesed tahavad teada, miks nad sekkuvad inimkonna evolutsiooni ning paljud süüdistavad neid ka meie hädades. Teise seisukoha järgi aga arvatakse, et nad on tulnud kosmosest, paigast, mille nimi on Siion, kus piibli tõlgenduse järgi (pühal mäel) asub jumala troon.

Arvatakse, et nad saadeti Maale, et tuua inimkonnale uusi teadmisi. Nende ülesanne on õpetada inimestele, kuidas me saame muutuda nn ingliteks ning tõusta Maa tasandilt Siionisse. Jälgijaid on selle teooria järgi mainitud ka vanas testamendis, esimeses Moosese raamatus. Umbes 115 aastat enne Kristuse sündi sai esseenide kaudu tuntuks nende apokalüptiline materjal, mis käsitleb inimeste kontakti teiste maaväliste olenditega. Jälgijad räägivad meile võimest liikuda ühest reaalsusest teise, ületades piiri keha ja hinge vahel.

 

Kas esseenid kirjutasid ka Surnumere kirjarullid?

Jah, just nii. Pärast seda, kui roomlased olid hävitanud Saalomoni templi, peitsid esseenid oma salajased tekstid koobastesse, kust need 1947. aastal taasavastati. Sellest ajast peale on üht-teist teada saadud ka Jälgijate ajaloo kohta.kirke 2

 

Kustkohast Jälgijad pärit on, kas nad on nagu inglid?

Taas kord pole ühtset arvamust, mõned arvavad, et nad olid inimesed iidsest kuninglikust perekonnast, kes suutsid üleujutused üle elada ning jätkata eksisteerimist ja oma vereliine edasi viia. Kui nende põlvnemist uurida, jõutakse nende järglasteni, keda kutsutakse Neflimideks, kes on hiigelkasvu, väljavenitatud pealuudega olendid.

Teine vaatenurk pärineb Surnumere kirjarullidest, millest saab välja lugeda, et nad on eeterlikud valgusolendid, kellel on võime võtta endale lihast ja luust kehad ning liikuda ühest reaalsusest teise. Kirjutiste lähemal uurimisel selgub, et esseenid ise ühendasid neid tekste iidsest Babülooniast, Egiptusest, Iraagist,Iraanist ja Pythagorase õpetustest. Nad keskendusid Jälgijatega kontakteerumisele ning sellele, kuidas tõusta teadvuse kõrgematele tasanditele.

 

Moosese esimeses raamatus öeldakse, et Nefilimid on langenud inglid, mida sina sellest arvad?

Väljend “langenud ingel” ei tarvitse tähendada deemonlikku olendit. Nad on nn langenud, kuna tulid kõrgemalt vibratsiooniliselt tasandilt siia, võttes endale inimkehad. Nad ületasid nn keelatud piiri, mille kohaselt ei tohi ilma jumala loata oma seisundit muuta. Kirik hävitas omal ajal esseenide töid, tembeldades kõik Jälgijate õpetuste pooldajad patusteks.

 

Oma raamatus räägid sa ka helendavast pilvest, millega jumalad sõitsid. Tundub, nagu räägiksid Ezekieli rattast, mis paistab olevat väga ufolik kontseptsioon.

Uues testamendis kasutatakse kreekakeelset sõna nefil (pilv), millest tuleb ka sõna Nefilim. Nad on nn pilveratsanikud. Kui vaadata juudi-kristlikke kunstiteoseid, siis näeme seal Jälgijaid ja Kristust, kes sõidavad helendavate pilvede peal. Pilv sümboliseerib ülestõusmise keha, nende valguskeha, mis ei ole metallist UFO või lendav auto. See on orgaaniline valgussõiduk, mis aitab reisida dimensioonide vahel.

kirke 3

 

Kas need jumalad, kes meid külastasid, olid valgusolendid või füüsilised isikud?

Algselt olid nad spirituaalsed, kellel oli võime muunduda ka füüsiliseks olenditeks. Nende keha kirjeldatakse vedelikuna, mis võib võtta silmapilguga tahke kuju ning muutuda isegi nähtamatuks.Gnostilistes tekstides ja ka Surnumere kirjarullides kirjeldatakse neid valgustatud olendeid kiirgamas vikerkaarevärve. Nad olevat olnud maokujulised ja nende kehad olid kaetud sulgedega. Selline kirjeldus kattub tiibetlaste absoluutse täiuslikkuse õpetusega, mille kohaselt suudame keha vibratsioonisagedust tõsta, kuniks on järel vaid viis vikerkaar värvi ning juuksed, sõrme- ja varbaküüned. Usun, et Jälgijad pärandasid need teadmised neile.

kirke 4

 

Mis oli nende eesmärk?

Minu arvates olid nad siin päästeoperatsioonil. Nemad olidki anunnankid, kuid ei tulnud siia kulla pärast nagu Zecharia Sitchin välja pakub. See oli tema enda tehtud järeldus. Iidsed tekstid ütlevad, et nad tulid siia, taasühendamaks Maad kosmiliste kanalitega, Sioniga, mida kutsutakse ka rahupaigaks. Surnumere kirjarullid räägivad, et nad tõid endaga kaasa uusi oskusi ja tehnoloogiaid ning õpetasid, kuidas kasutada teatud tööriistu. Lisaks õpetasid nad taevasaladusi – seda, kuidas inimesed saaksid muunduda nn ingliteks. See ei meeldinud kirikule, kuna see vähendas tema võimu. Kirik, paavstid ja teised pühad isikud, kelle roll oli olla vahendajateks inimese ja jumala vahel, oleks siis kaotanud oma tähtsuse ning inimesed saaksid terviklikuks ilma vahendajateta. Neid esoteerilisi saladusi on püütud läbi aegade tavainimeste eest saladuses hoida.

 

Jälgijatel pole siis mingit pistmist kurjade jõududega?

Esseenid nimetasid selgesõnaliselt oma tekstides kahte Jälgijate jõudu. Ühte neist esindab peaingel Miikael, keda vahel esitletakse ka nimega Melchizedek või Malki Tzedek. Tema rajas nn Jeesuse koolkonna. Teine jõud oli Belial, keda tuntakse ka antikristuse nime all. Esseenid uskusid, et meie ümber on kogu aeg kahte liiki energiat, nagu kristluses on tavaks öelda: ingel ühel ja kurat teisel õlal. Inimese ülesanne on leida harmoonia nende kahe vastandliku jõu vahel ja areneda kõrgemale tasandile.

 

Kuidas sa selle ülestõusmise järelduseni jõudsid?

Olen uurinud Jälgijaid ning Anunnakisid pikka aega. Ma olen uurinud ka tekste, mis on seotud seeravitega, kes on mõningates tõlgendustes kõrgem inglite seisus, kes valvavad jumalate trooni. Renessanssi ajal usuti näiteks, et seeravid olid tegelikult lihtsalt sellised inimesed, kes olid ennast täiustanud ja jõudnud nn inglite tasandile. Ma olen leidnud nende kujutisi Egiptusest, Iraanist, Iraagist, Lõuna-Ameerikast ja ka maiade kultuurist, ning näib, et nad olid peaaegu kõikides kultuurides ja nende ülesanne oli anda inimkonnale edasi ülestõusmise õpetused. Seeravid ei toonud ainult teadmisi, vaid õpetasid, kuidas ehitada templeid ja portaale, mis töötasid kui täheväravad.

kirke 5

 

Kas me muutume ingliteks pärast surma või on see võimalik ka selles elus?

See on kõige põnevam osa selle teooria juures: jah, me võime saada nn ingliteks juba oma eluajal, see oli põhiseisukoht esseenide õpetustes. Ajavahemikul 150 kuni 300 pKr konstrueerisid esseenid sumerite ajalookäsituse alates Anunnankide jumalatest, Zarathustra ja Ahura Mazda õpetustest ning mõistsid, et inimeses on palju kasutamata potentsiaali. Vana testamendi tegelane Eenok, kes pole kuigi tuntud piiblitegelane, on seal kujutatud superkangelasena. Temast saab esimene inimene, kelle peaingel Miikaeli viis taevasse, kui Eenok oli veel elus. Eenoki kehale määritakse õli, mis lahustab tema füüsilise keha ning muudab ta valgusolendiks. Jälgijad annavad talle juhtnööre Siionis, mille järel ta saadetakse Maa peale tagasi, et ta saaks need õpetused edasi anda ka oma perele ja sõpradele, Eenokist saab inimkonna esimene meedium.

Kuula saadet siit (tund 3, 4).

Filmisoovitus – inimkonna ajalugu mõistujutuna:

 

William Henry blogi.

Fotod: williamhenry.net, dogbrindlebarks.blogspot.com, exothings.com, ridiculousbibleversesoqby.wordpress.com, ascensioncenter.net

 

Toimetas Kirke Hellamaa

 

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt