Intervjuu esoteerikuga: tulnukate liigid ja eeterlik energia

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. august 2013 kell 13:38tom13. juunil 2012 andis USA raadiosaatele “Radio 3Fourteen“ intervjuu esoteerik ja muusik (Neptunian Horizon) Thomas S. Minderle, kes on pühendunud praktiliste esoteeriliste tarkuste ja tehnikate õpetamisele. Tema kirjutistes, mida saab lugeda veebilehelt Montalk.net, põimuvad metafüüsika, gnostitsism ja ufoloogia.

 

Milliseid on erinevad tulnukate liigid ja kui kaua nad on meid külastanud?

Maavälised olendid on juba enne inimeste sündi siin planeedil käinud ja paranormaalsete nähtuste uurija Lloyd Pye sõnul on nad ka inimese geneetikaga manipuleerinud. Neid on mitmeid liike ja nad on läbi aegade üksteisega võimu pärast võidelnud, kuid nüüd on nad õnneks rahu sõlminud.

Peamised tulnukad on põhjalased, hallid, reptiilid ja Mantis-olevused. Hallid on küberneetilised organismid ja geneetiliselt loodud orgaanilised robotid, kes on lühikest kasvu ja ei tee ise otsuseid. Neid on kerge toota ja isegi sõjavägi kasutab halle missioonidel, kus röövitakse inimesi ning võetakse nende mõistus kontrolli alla. Kõik need tulnukad hoiavad end avalikkuse eest peidus, kuid nad proovivad integreeruda meie keskele, et tarbida meie geneetilisi, füüsilisi ja vaimseid ressursse.

Nordic

Põhjalane

 

AlienGreys

Hall

 

reptiilReptiil

mantis olevus

Mantis-olevus

 

Kas sa arvad, et valitsused avalikustavad tulnukate olemasolu?

Viimasel ajal on hakanud liikuma maavälise elu avalikustamine suunas ja televisioonis näidatud UFO-de erisaated on mõeldud rohkem uskujatele kui skeptikutele. Paljud valitsused on otsustanud hakata avaldama salajasi dokumente ja UFO-de andmebaasi. 2007. aastal avaldas Prantsusmaa kolmekümne aasta jooksul kogutud UFO-raporteid ja järgmisel aastal tegi seda ka Briti valitsus.

Võib eeldada, et see suund jätkub ja lõpuks tunnistatakse tulnukate olemasolu ning nende külastusi. Arvan, et kui seda tehakse, siis mitte täielikult, sest ei paljastata tulnukate siin olemise põhjust. Ma loodan, et paljud eksopoliitikud teevad valitsuste survestamisel veel rohkem tööd, sest muidu me vastuseid ei saa.

 

Kas olendid nagu arkonid (ingl k archon) teistest dimensioonidest külastavad meid samuti?

Jah, kindlasti. Eriliste võimetega arkoneid on kirjeldatud mitut moodi, kuid tean, et nad ei ole inimtüüpi olendid. Nad on siin sellepärast, et meid kontrollida, suruda maha vaimsust ning toituda meie energiast. Minu jaoks on arkonid kui deemonid ja tekib küsimus, milline on nende seos tulnukatega. Deemonid ei kasuta tehnoloogiat ja õhulaevu, sest neil ei ole füüsilist keha, kuid nad oskavad hästi manipuleerida neid, kellel see on – ka tulnukaid. Nii et on võimalus, et osa tulnukaid on deemonite peremeesloomad.

Archon

Arkonitel ei ole füüsilist keha

 

Mis on eeterlik energia?

Eeterlikku energiat on kahte liiki. Esimene neist on universumi eeterlik energia, mis hõlmab aega ja ruumi – see on reaalsuse lähtekood. “Matrixi“ filmis oleme seda näinud kui numbritest koosnevat rohelist seina, mis tavainimese silmade jaoks on midagi muud. Toon näite ka veebilehtedest, mis tegelikult koosnevad koodidest, kuid me ei näe seda. Minevikus toimunud eeterliku energia plahvatused tõi kaasa hulgaliselt geenimutatsioone ja liigirohkust.

eeterlik energia

Tõstes oma eeterlikku energiat, omandame uusi võimeid

 

Teiseks energiaks on eeterliku energiaga keha, milles füüsiline ühineb vaimu või teadvusega. Igal elusorganismil, millel on füüsiline keha, on ka eeterlik keha. See keha mõjutab meid kvanttasandil nii, et tekitab ajus neuroloogilisi ühendusi, tänu millele suudame kasutada viite meelt, liigutada käsi-jalgu ja rääkida. Mida suurem on meie eeterlik energia, seda kaugemale lükkab see füüsilise keha piirangud. Me jääme haigeks, saame vigastusi ja tunneme valu, kuid tõstes oma eeterlikku energiat, omandame uusi võimeid ja suudame pidurdada isegi vananemist.

 

 

Kuula saadet siit.

Thomas S. Minderle’i kodulehekülg

Fotod: angelfire.com, conspiracygrimoire.com, static.guim.co.uk, us.123rf.com, static-1.mojvideo.com, edgeba.webs.com, ijdeevo.com

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt