James Carman: Toimub tulnukate ja inimeste hübriidide loomine

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. detsember 2013 kell 20:01the hidden hand 9. septembril andsid USA raadiosaatele “Coast to Coast AM“ intervjuu ufoloogid ja paranormaalsete nähtuste uurijad James Carman ja Clifford Stone. Carman tegi dokumentaalfilmi “The Hidden Hand: Alien Contact and the Government Cover-up“, mis uurib teemasid nagu inimröövid ja hübriidid. Ufoloog Clifford Stone on pensionil olev armee seersant, kes elas varem topeltelu. Ta oli määratud NBC meeskonda, mis tegeles tuuma-, bioloogiliste ja keemiliste elementidega ning väidab, et puutus UFO allakukkumise paigas kokku maaväliste eluvormidega.

 

Millest on film  “The Hidden Hand: Alien Contact and the Government Cover-up“ (tõlkes Peidetud käsi. Kontakt tulnukatega ja valitsuse varjamine)?

james carmanJames Carman: Inimesele kuulub siin planeedil ülemvõim ja meid röövitakse tulnukate poolt sperma ja munarakkude võtmiseks – võimalik, et hübriidide loomiseks. Nad röövivad kõrgemate vaimsete võimetega ja telepaatilisi inimesi koostöö edendamise nimel. Paraku ohvrite elu kerge ei ole, sest sõjavägi röövib nad uuesti. Uuritakse, miks nad tulnukate poolt ära viidi ja milline tehnoloogia võõrastel on.

Lisaks kirjeldan meie planeete külastavaid tulnukaid, kelleks on erinevatest dimensioonidest ja päikesesüsteemidest pärit hallid, põhjalased, reptiilid, mantis-tüüpi olendid ja humanoidid.

shaman

Kas osad tulnukad võivad olla deemonlikud inimeste valitsejad?

Jah, dr Stanley Monteith ja Chuck Missler on sellest lähemalt rääkinud ja kui lugeda mõnda demonoloogia raamatut, siis kohati tundub, et jutustatakse tulnukate läbiviidud inimröövidest. Šamanistlikes traditsioonides võetakse šamaan ja viiakse taevasse, kus temaga tehakse valusaid protseduure. Samuti on tavapärane, et kui nad reisivad ülemistes ja alumistes maailmades, tekib neil armukesi ning lausa perekondi. Sumerite savitahvlid jutustavad valitsevatest jumalatest, kes elasid võimsates templites ja kellele inimesed tõid ohvreid. Tänu neile anti meile õpetusi põllupidamiseks, karjakasvatuseks ja tutvustati erinevaid kontseptsioone nagu ratas. 

Milliseid implantaate inimestesse pannakse ja kas riiklikud valitsused teavad maaväliste olendite tegevusest Maal?

Arvan, et need võivad olla erinevad märgistus-, jälitus-, kontroll- või kommunikatsiooniseadmed. Lyn Buchanani sõnul ei pruugi need üldse implantaadid olla, vaid kirurgilised instrumendid, mis on murdunud eksperimentide käigus. Valitsused ei tea seda, kuid Buchanani sõnul toimub tehnoloogiate vahetus salavalitsusega ja programmis “Serpo” vahetati isegi sõjaväelasi teiselt planeedilt pärit olendite vastu.

 

Kuidas tulnukad Maale satuvad?

Clifford StoneClifford Stone: Nad ei liigu valgusest kiiremini, vaid reisivad kosmoseajas ja läbi ussiaukude. Nendeks ussiaukudeks võivad olla magnetilised portaalid, mis on avastatud Päikese ja Maa vahel. Siia tulles peavad nad sisenema portaali meie atmosfäärist väljaspool, ja kui neil juhtub õnnetus, siis võivad nad samuti kaotada kontrolli kosmoselaeva üle nagu inimese tehtud lennukid. Portaalist väljuvad nad juba atmosfääris, tekitades ülehelipaugu, mis võib mitmesaja kilomeetri raadiuses kahju tekitada. Hiljuti oli sarnane intsident Kanadas, kus meedia sõnul plahvatas transformaator. Liigub palju jutte mürinatest, mis kostuvad tühjast taevast, kuid isiklikult arvan, et neid võivad tekitada külaliste portaalid ionosfääris.

ussiauk

Milline on sinu kõige jahmatavam lugu su eelnevas elus?

Juhtum 1969. aastal, kui aitasin ühel kassipupillidega hallil tulnukal põgeneda vangistusest pärast seda, kui ta lennumasin alla oli kukkunud. Pidin seda tegema, sest talle taheti järele tulla ja sel oleks ebameeldivad tagajärjed olnud. Teda huvitas meie ohutus ja ta muretses, et ei näe oma pere enam mitte kunagi – tean sõjaväelasena, mis tunne see on. Halli päästmine oli väga adrenaliinirikas, sest valvurid võisid meid nähes tule avada. Õnneks toimetasime ta edukalt territooriumilt välja ühele platsile, kus kosmoselaev tõmbas ta ereda valgusega pardale.

halli  päästmine

Millised on teie kogemused?

Röövimise ohver Joni Strother: Juba väikse lapsena hakkasin kogema erinevaid eksperimente, mida minuga tehti. 4-aastaselt läksin New Jerseys ootamatult kaduma neljaks tunniks – mu ema sai närvivapustuse. 20-aastaselt hakkasin tajuma ajakadu ja nägema mälestusi, kuidas minust eemaldatakse looteid, kuni lõpuks sain aru, et osalesin aretusprogrammis.

1998. aastal viisid hallid mind kosmoselaevale ja tegid valusaid protseduure, kuid ülejäänud korrad toimetati mind hoopis maa alla. Nende baase valvavad sõjaväelased ja tundub, et salavalitsusel on plaan segada nad inimestega. See kõik oli väga traumeeriv ja arvan, et olen nüüd ema viiele hübriidlapsele, kes peaksid võtma osa inimkonna tuleviku muutmisest. Tahaksin peatada nende sekkumise ja avalikustada agenda ja isegi hoolimata sellest, mis minu endaga siis juhtub.

 

 

Kuula saadet Youtube’is (algab 0:38:22)

Kõnealuse dokumentaalfilmi koduleht.

 

Fotod: youtube.com, phoenixmufon.com, ia.media-imdb.com, upload.wikimedia.org, 3.bp.blogspot.com, sacredart-murals.co.uk

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt