Kuri džinn idamaade legendides, kes toitub inimese energiast

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. mai 2013 kell 16:35Robert M. Stanley

19. aprillil andis raadiosaatele “Coast to Coast AM” intervjuu Robert M. Stanley, kes on ajakirja Unicus toimetaja ning raamatu “Close Encounters on Capitol Hill” autor. Ta on uurinud UFO-sid üle 30 aasta ja reisinud üle 50 riigis, et leida vastuseid iidsetele saladustele. Selle aja jooksul on ta intervjueerinud kümneid pealtnägijaid ja juhtivaid eksperte, mida on kajastanud ka rahvusvahelised tele- ja raadiokanalid. Seoses Lähis-Idas toimuvate konfliktidega hakkas ta huvi tundma legendide vastu, kus õelad džinnid ahvatlevad inimesi kurja tegema, toitudes nende negatiivsest energiast.

 

Ufoloog ja toimetaja Robert M. Stanley rääkis, et legend džinnist pudelis sai alguse kuningas Saalomonist (Iisraeli kuningas 970–928 eKr, kes oli tuntud oma tarkuse poolest), kellel oli käske täitev džinn, kes väidetavalt aitas kuningal templi üles ehitada.

 

castle

 

Lähis-Ida uskumustes on igaühel need üleloomulikud olendid, kes võivad olla heatahtlikud ja neutraalsed, kuid on enamjaolt siiski halvad. Džinne võib võrrelda langenud inglitega, kelle armeed juhib “Shaytan” (Saatan), kes käsib neil ahvatleda inimesi pattu tegema. 

shaytan

 

Deemoni sosin – skisofreenia ilming?

Islami teoloogia ja koraan ütlevad, et džinnid on kujumuutvad hinged, kes elavad dimensioonis, mis on teisel pool inimesele nähtavat universumit. Koraanis sagedasti nimetatud džinnid olid esialgu tehtud suitsuta kuumast tulest, millel oli füüsiline massi, kuid hiljem Allah vormis ja kujundas nad vastavalt enda soovile. “Nad suudavad end inimesele nähtavaks teha, kuid harilikult kuuleb inimene vaid deemoni sosinat ja häält oma peas,” ütleb Stanley.

 

scizo

 

Saatejuht George Noory uurib, kas tegu võib olla skisofreeniaga. Stanley: “Seda vaadeldakse psühholoogilisest seisukohast, mitte religioossest ning välistades võimaluse, et skisofreenikud on vaevatud kurjast džinnist. Kuna skisofreenia tekkemehhanism on selgusetu, siis põhjuslikku ravi ei ole leitud. Medikamentide võtmine ei aita, see teeb ohvri keha tuimaks, kuid ei murra ühendust deemonliku jõuga, kes tagatipuks soovitab rohud võtmata jätta,” vastab Stanley.

“Olen kuulnud, et inimesed on müünud oma hinge saatanale. Kas see on tõsi?” küsib Noory. “Jah, seda on juhtunud, paljudel juhtudel inimesed ei tea, mis sellega tegelikult kaasneb, sest ahvatluste ja soovide negatiivseid külgi džinnid ei maini. Kliinilised psühholoogid on väitnud, et vanglasüsteemides on inimesi, kes on teadlikud, et tegid tehingu nende olemitega. Vastutasuks heale teenimisele saadi parem võime tajuda informatsiooni, mis on peidetud tavaliste meelte eest ning juurde füüsilist tugevust. Meie egole on see väga vastupandamatu,” ütleb Stanley.

 

Kuidas džinniga võidelda?

Islami eksortsismi kohaselt tuleb ravitavale isikule püha vett juua anda ning ta lamama panna. Samal ajal, kui valgete kinnastega terapeut hoiab kätt patsiendi otsaesisel, loetakse koraanist värsse.

 

posession

 

Stanley räägib oma meetodist: “Enne magamaminekut loen endale kohandatud versioonis palveid ning magama jäädes kujutan ette lõket, mis süttib põlema. Mida rohkem harjutada, seda paremini see välja tuleb. Lõpuks sa kuuled juba praginat ja näed lõkke kohal suitsu, kuid kõige tähtsam on valgus – see on meie sisemine hingevalgus, mis teeb meid tugevamaks.”

Kurjade džinnide vastu saab võidelda vaid koos olles ja armastades, sest tundub, et džinnid proovivad meid üksteisest eraldada, manipuleerides ja mõjutades nii valitsuses olevaid liidreid kui ka sundides inimesi panema toime massimõrvu. Muutes meid õelaks ja “õgides” ära meie isiksuse, proovivad nad lõpuks kontrolli alla saada terve inimkonna.

“Mida rohkem inimesi on hirmu all pärast paanikat tekitavat sündmust nagu näiteks tulistamised ja plahvatused, seda rohkem saavad džinnid sellest negatiivsest energiast toituda. Me ei saa neid kahjuks tappa, vaid ainult eemale ajada, kuid koraani järgi ei ole need hingelaadsed olendid surematud,” tõdeb Stanley.

 

generic_male_vs_the_evil_genie

 

 

Kuula saadet Robert M. Stanleyga siit.

Lisaallikas: Unicus Magazine

Fotod: unicusmagazine.com, talesoffaerie.blogspot.com, smartshanghai.com, eng.islam-today.ru, news.bbcimg.co.uk, ilmejinn.blogspot.com, melora.deviantart.com

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt