Maavälise elu jälgedes: UFO-juhtumite paljastajate TOP-10

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. veebruar 2014 kell 21:30chippewaUfoTV saatejuht Jesse Randolph Singer on öelnud: “Elame maailmas, kus suurem osa meie sõpru, töökaaslasi, pere ja üldse avalikkus usub, et eksisteerime siin maailmaruumis üksinda. Nad kõnnivad silmad kinni läbi elu, järgides lihtsat loogikat, et nii ei saa olla – ju siis ei ole. Vaatamata sellele süvendatud ignorantsusele meie kultuuris proovivad ikkagi paljud teadlased, uurijad ja autorid anda endast parima, et jõuda välja UFO müsteeriumide tuumani. Vilepuhujatel, olgu nad sõjaväest, luureorganisatsioonidest või tsiviilalalt, on oluline töö edendada üldsuse teadlikkust ning leida vastuseid küsimustele, kust nad on pärit, miks nad siin on ja kuidas nad siia said.“

 

Marcel – Roswelli vilepuhuja

Major Jesse Marcel Sr (1907–1986) on tuntuim UFO-valdkonna vilepuhuja ajaloos. Ilma temata ei oleks Roswelli juhtum üldse avalikkuse ette jõudnud. Paar kuud pärast Pearl Harbouri liitus Jesse õhuväega ning sai väljaõppe fotoanalüüsis ning luureteenistuses, kus teenis luureülemana Filipiinidel.

Pärast sõda suunati ta Roswelli sõjalennuväljale. Temast sai üks kahest luureohvitserist, kes jõudsid esimestena sündmuskohale ajaloolise 1947. aasta varajastel juulikuu hommikutundidel. Neil ei olnud kahtlustki selles, et rusud olid maavälist päritolu. Baasi komandör andis talle käsu teha see info avalikuks, kuid see käsk tühistati kohe Pentagoni poolt. Marcel pidi kannatama häbistamist ja pilkeid, kui oli sunnitud ütlema, et esialgu UFO-ks peetud rusud olid vaid ilmaõhupalli rusud.

Tema kolleegid on tunnistanud, et see sündmus jälitas teda sõjaväekarjääri lõpuni. Alles 1978. aastal tõi tuumafüüsik ja ufoloog Stanton T. Friedman tema loo uuesti avalikkuse ette ning tõestas, et tegemist oli siiski UFO-ga. Marceli tunnistus, mis paljastas Roswelli juhtumi tegeliku sisu teeb sellest kõige olulisema UFO-juhtumi ajaloos.

Kirke 13

 Jesse Marcel 

Mitchell – UFO-asjatundjast astronaut

Edgar Mitchell (s. 1930) on üks tähelepanuväärsemaid tegelasi selles UFO vilepuhujate eliitklubis. 1971. aasta veebruaris maandus Kuul Apollo 14 moodul, mida juhtis piloot Mitchell, kellest sai kuues mees kaheteistkümnest, kes on üldse Kuu peal kõndinud. Pärast astronaudi Maale naasmist võitsid temaga ühendust sugulased, et rääkida talle UFO-juhtumist tema kodukandis Roswellis.

Kirke 11

Edgar Mitchell

 

Mitchell pühendus selle juhtumi ja teiste paranormaalsete nähtuste uurimisele. Ta on kõige tuntum astronaut, kes tegeleb maaväliste olendite uurimisega, pidades loenguid üle terve maailma. Mitchell on veendunud, et UFO-de varjamine tuleb paljastada ja jätkab oma missiooni elluviimist.

Kirke 12

 

Cooper – projektis Elavhõbe osaleja

Gordon Cooper (1927–2004) oli üks seitsmest originaalmeeskonna astronaudist projektis nimega Elavhõbe (Project Mercury). 1978. aastal tehtud avalduses ÜRO-le ütles ta, et tema esimene kokkupuude UFO-dega toimus enne tema Kuule lendu. 1951. aastal Saksamaal nägi tema ja paljud teised astronaudid mitmel päeval järjest metalseid taldrikukujulisi objekte lendamas baasi kohal. Nad proovisid neile ligi pääseda, kuid objektid muutsid suunda kiiremini kui hävituslennukid.

Cooper oli kindel maaväliste olendite olemasolus ja selles, et neil on tehnoloogiliselt väga arenenud tsivilisatsioon. Ta arvas ühtlasi ka seda, et kuulumaks universumi asukate hulka peaksime kõigepealt lahendama oma planeedi probleemid rahumeelsete meetodite kaudu.

Kirke 10

Cordon Cooper

 

McDonald – UFO-de teadusliku uurimise eestkõneleja

James E. Mcdonald (1920–1971) oli atmosfäärifüüsik, kes üritas tuua UFO teemad nii USA tavakodanike kui ka teadusringkondade juurde. Ta avastas, et lennuväe Project Blue Book ja ka teised teadusringkonnad ei pööra sellele nähtusele õiglast tähelepanu. Lugedes Robertsoni paneeli aruannet, veendus ta, et õhuvägi ei keskendu niivõrd uurimustele kui erinevate seletuste väljamõtlemistele.

McDonaldi professionaalsed jõupingutused olid suunatud maaväliste nähtuste analüüsimistele, tunnistajate küsitlemistele ja kogutud info edastamisele teadlastele, poliitikutele, ajakirjanikele ning teistele arvamusliidritele. Oma tööga kogus ta endale palju vaenlasi ja tema teooriaid naeruvääristati kuni tema elupäevade lõpuni.

Kirke 9

 James E. McDonald

 

Keyhoe – teistmoodi maailmavaate populariseerija

Major Donald E. Keyhoe (1897–1988) oli omal ajal kuulus UFO-lugude kirjutaja ja meediategelane. Ta oli lõpetanud USA mereakadeemia ja oli silmapaistev piloot Teise maailmasõja ajal. Tema raamatud olid esimesed, mis tõid maaväliste külastuste põhjuseks teistsuguse vaatepunkti. Tema teoseid müüdi tuhandete kaupa ja need tegid temast UFO-valdkonna superstaari.

Keyhoe esines raadiosaadetes ja andis intervjuusid riigi juhtivates väljaannetes ning oli tuntud teema valdamise põhjalikkuse ja täpsusega. Tema raamatud aitasid muuta vaatepunkti UFO-de uurimisele.

Kirke 8

Donald E. Keyhoe

 

Hynek – filosoofist ufoloogia ja popkultuurini

J. Allen Hynek (1910–1986) oli 20 aastat üks mõjukamaid tegelasi rahvusvahelises ufoloogias. Ta sattus aga UFO-valdkonda uurima juhuslikult. Hynek õppis Chicago ülikoolis filosoofiat, töötas Ohio ülikoolis õpetajana ning hiljem Smithsoniani Astrofüüsika Observatooriumis assistendina.

1948. aastal kutsus lennuvägi ta uurima UFO-juhtumite aruandeid. Suhtudes UFO-desse esialgu skeptiliselt, osales ta 1953. aastal kurikuulsas CIA Robertsoni paneelis, mille põhiülesanne oli lendavate taldrikute juhtumeid ümber lükata. Teadlasena kohutas teda lennuväe ükskõikne ja ebakompetentne uurimistöö ning kirjutas ta kirjutas sellest raamatu “The UFO experience: a scientific inquiry“, mis võeti teadusliku kogukonna poolt hästi vastu.

1973. aastal asutas ta UFO-de uurimise keskuse Chicagos (Center for UFO Studies – CUFOS ) ning 1977. aastal sai temast kõige silmapaistvam tegelane sellel alal, kui ta aitas propageerida Steven Spielbergi filmi “Kolmanda astme kontakt” (Close Encounters Of The Third Kind). Tema lühike etteaste filmi lõpus on jäädvustanud ta ka popkultuuri ajalukku. Hynek oli regulaarne kõneleja UFO-konverentsidel ning pidas kõne ka ÜRO-le.

Kirke 7

 J. Allen Hynek

 

Warren – julge vilepuhuja

Sõjalendur Larry Warren on seotud ühe vaieldamatult tähtsama UFO juhtumiga Roswelli kõrval. See leidis aset 1980. aasta detsembris Rendleshami metsas, olles üks paremini dokumenteeritud sündmusi Inglismaal, mis ei oleks kunagi avalikuks saanud ilma Warreni julguse, pühendumuse ja informatsioonita. Möödus aastaid, enne kui järgmine tunnistaja söandas sellest rääkida. Warren jäi endale kindlaks, kui teda kritiseeriti, naeruvääristati, rünnati, moonutati tema sõnu ning ignoreeriti. Tema aruanne on ajaproovile kindlalt vastu pidanud.

Kirke 6

Larry Warren

 

Lazar – vastuolulise CV-ga füüsik

Füüsik Bob Lazar (s. 1959) on üks vastuolulisemaid vilepuhujaid ja pole ka ime. Nimelt väidab ta, et kuulus aastatel 1988–1989 teadlaste meeskonda S4, mille salajane asukoht on ala 51 lähedal. Selle meeskonna ülesanne oli taasluua seal nähtud UFO disain, analüüsides maaväliseid sõidukeid.

Lazar on öelnud, et nägi seal üheksat tüüpi sõidukit ning õppis nende lennumehhanisme. Lazari kriitikud väidavad, et tema hariduse kohta pole ühtegi dokumenti, samas kui pooldajad ütlevad, et teadlase CV ja töötunnistused on hävitatud tema diskrediteerimiseks. Lazar oli oma uurimuse alguses kindel, et ala 51 asukohas nähtud sõidukid on maist päritolu, aga kui tal õnnestus käia ühe masina pardal, muutis ta meelt.

Kirke 5

Bob Lazar

 

Dean – UFO-teabe avalikustamise eest võitleja

Vanemveebel Robert Dean (s. 1929) on nn klassikaline vilepuhuja, kes teenis 27 aastat sõjaväes, olles jalaväekompanii ülem Koreas ja Vietnamis, luureoperatsioonide juht Laoses ja Kambodžas ning töötas ka NATO Euroopa vägede peakorteris (Supreme Headquarters Allied Powers Europe – SHAPE). Deanil oli seal ligipääs ülisalajastele projektidele ja see luba võimaldas tal ülisalajast dokumenti koondnimega ’hinnang’, milles oli esitataud tõendeid maavälise elu olemasolust. Olles lugenud seda raportit, pühendas ta kogu oma edaspidise elu selle info avalikustamisele.

Kirke 3

Robert Dean

 

Erilist tähelepanu pöörab Dean endistele sõjaväelastele, kutsudes neid tulema UFO-de informatsiooniga avalikkuse ette. Ta rõhutab, et selliste tunnistuste andmisel ei tohiks erus sõjaväelased kaotada oma pensione ega teisi sõjaväelisi toetusi. Dean väidab ka, et on isiklikult kohanud mitmeid tulnukrasse, kellest mõned on motiveeritud inimkonda aitama, samas kui teistel on vastupidised kavatsused. Ta kirjeldab ka tulnukate liiki, kes on välimuse poolest humanoidsed ning elavad meie keskel inimestena, ilma et me neid ära tunneks.

Kirke 4

 

Lear – legendaarne lendur ja ufoloog

Piloot John Lear (s. 1942) on üks ufoloogia legendaarsemaid ja värvikamaid vilepuhujaid, kes on võtnud osa CIA missioonidest, töötanud 28 erinevas lennufirmas, juhtinud 150 eri tüüpi lennukit ning püstitanud 18 kiiruse maailmarekordit.

1989. aastal hakkas ta avalikkusele rääkima oma kokkupuudetest UFO-dega. Tema huvi nende vastu sai alguse, kui ta luges 1980. aastal toimunud UFO insidendist Rendleshami metsas. Vestlused endiste kolleegidega kinnitasid asjaolu, et USA valitsus teadis rohkem sellest müsteeriumist ning juhtumit sooviti kõrgemal tasemel kinni mätsida.

Lear sai teada, et USA sõjaväe käes on maavälise päritoluga sõiduk ja nende piloodid, kelle jäänuseid hoitakse salajastes turvatud asukohtades. Ta usub, et valitsus on teinud kokkuleppeid tulnukatega, vahetamaks inimesi tehnoloogia vastu. Samuti räägib ta imepisikestest saatjatest, mis siirdatakse inimeste ajju.

Leari väiteid on peetud uskumatuteks ja naeruväärseteks, aga on palju tõendeid, mis neid kinnitavad.

Kirke 2

 John Lear

 

UFO-konverents 2013

2013. aasta mais toimus Washingtonis UFO-konverents “Citizens Hearing On Disclosure of an Extraterrestrial Presence Engaging The Human Race” (Kodanike istung, avalikustamaks maaväliste rasside eksisteerimist inimeste hulgas), kus väljapaistev ufoloog Richard Dolan esitas videoklipi USA luure keskagentuuri (CIA) endisest töötajast, kes räägib oma kokkupuutest tulnukatega. 77-aastane mees räägib esimest korda sellest avalikult, kuna soovis selle info enne oma surma avalikustada. Sellel konverentsil esines ka Lazar, kinnitades väidet, et asutus S4 eksisteerib ning seal asuvad maavälist päritolu sõidukid.

 

Kuula-vaata saadet siit.

Fotod: www- ufologia.blogspot.com, patriotsquestion911.com, stargatetothecosmos.org, spirittrainchronicles.com/Konstantinos, oddx.com, rendleshamufo.com, csicop.org, ufodigest.com, en.wikipedia.org, nasa.gov, projectavalon.net, dailygalaxy.com, toptenz.net

 

Toimetas Kirke Hellamaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt