NASA avastas Maa magnetväljas varjatud portaalid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. märts 2013 kell 12:23 

Me imestame tihti, kuidas võiksid maavälised olendid planeetidevahelisi suuri vahemaid läbida. Nüüd on Nasa teinud enneolematu avastuse Maa magnetväljas olevate varjatud portaalide ehk ussiaukude kohta, mis oleks otsetee läbi aegruumi, kirjutab portaal Alkeemia.ee.

 

Meie planeet on teaduslike läbimurrete ja avastuste poolest läbi käinud pika tee. Täheväravad, nn ussiaugud ja portaalid on aastakümneid olnud vandenõuteooriate ja teoreetilise füüsika uurimisvaldkond, kuid sellest on saamas ajalugu, sest meie arusaam reaalsuse tegelikust olemusest jätkab muutumist ja kasvamist.

NASA avastas Maa magnetväljas olevad varjatud portaalid, nimetades neid X-punktideks või elektroni difusiooni piirkondadeks. Need on kohad, kus Maa magnetväli ühendub Päikese magnetväljaga, aidates Päikese magnetväljal kanduda maale. See loob omakorda katkematu tee meie planeedilt Päikese atmosfääri, mis on umbes 149,6 miljoni kilomeetri kaugusel. Läbi nende portaalide voolab Päikeselt tonnide viisi magnetiliselt laetud osakesi, mis põhjustavad virmalisi ja geomagnetilisi torme.

Need portaalid avanevad ja sulguvad iga päev kümneid kordi. See asjaolu on aga naljakas, sest on palju tõendeid, mis viitavad sellele, et Päike on üks hiiglaslik tähevärav, mille kaudu erinevad “jumalad” liiguvad edasi-tagasi meie ja teiste dimensioonide ning universumite vahel. Need NASA avastatud portaalid asuvad tavaliselt Maast kümnete tuhandete kilomeetrite kaugusel ja enamik neist on lühikese elueaga; teised aga on hiiglaslikud, ääretud ja püsivad.

 

2014. aastal käivitab USA kosmoseagentuur uue missiooni, nimega Magnetospheric Multi scale Mission (MMS). See hõlmab nelja kosmoselaeva, mis hakkavad portaalide asukohtade määramiseks ja nende uurimiseks tiirlema ümber Maa. Kõnealused portaalid asuvad seal, kus Maa ja Päikese magnetväljad ühinevad.

Antud uuringu läbiviimiseks rahastas NASA Iowa Ülikooli, mille teadlane Dr Scudder ütles: “Magnetilised portaalid on nähtamatud, ebapüsivad ja tabamatud. Nad avanevad ja sulguvad eelneva hoiatuseta ning neil puuduvad teeviidad, mis meid nende juurde juhataksid.”

 

Vaata Nasa videdot portaalide kohta siit.

 

Salastatud rahavoog teadusesse

Tihti võib tekkida segadus peavoolu teaduse ja selle teaduse vahel, mida tehakse nn musta eelarvega maailmas. Tundub, et informatsioon ja avastus vajavad eeltingimuseks inimkonna poolt nõutavat teatud tüüpi “tõestust”. Eeldades, et inimkond nõuab ja omab teatud tüüpi “tõestuse” kriteeriumit, mida on meile õpetanud akadeemiline maailm, saab informatsiooni kergesti alla suruda selle “tõestuse” varjamisega.

Ei ole mingi saladus, et kaitseministeerium saab triljoneid dollareid, mis jäävad ametlikult arvele võtmata. Kõik USA õhujõudude kosmoseagentuuri sees väljatöötatu on salastatud. Seda informatsiooni saab salastada “rahvusliku julgeoleku” nimel. Viimastel aastatel on ilmunud välja tõendusi mitmete fenomenide kohta, mis võiksid viidata hoopis teisele teaduslikule maailmale, tegutsemas eraldi peavoolu teadusest.

“Meil on olemas tehnoloogia, et tuua maavälised olendid meie planeedile. Kõigeks, mida võib ette kujutada, on meil juba tehnoloogia olemas, aga need tehnoloogiad on lukustatud nn musta eelarvega projektidesse. Oleks vaja vääramatut jõudu, et neid tehnoloogiaid avalikustada ja inimeste heaks kasutada.” – Ben Rich, endine LockHeed Skunk Works tegevdirektor.

 

Teemat toetav video endisest NASA töötajast.

 

 

Loe pikemalt portaalist Alkeemia.ee

Loe lisaks: Collective Evolution, NASA

 

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt