Põnev teooria: nefilimid – langenud inglite järglased?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. juuli 2013 kell 14:52l.a. marzulli

11. juunil oli USA raadiosaate “Coast to Coast AM“ külaliseks L.A.Marzulli, kes on menuka kolmeosalise raamatu “Nephilim Trilogy“ autor. Marzulli kirjutab ka mitteilukirjanduslikke teoseid poliitikast, ettekuulutustest ja üleloomulikest nähtustest. “Nephilim Trilogy“ räägib sellest, kuidas praegusel poliitikamaastikul toimuv võib elustada piibli ettekuulutused ja tuua kaasa ebatavalisi sündmusi, mida on kajastatud Taanieli raamatus. Tema viimased raamatud on “The Cosmic Chess Match“ ja “On the Trail of the Nephilim“.

 

giant

 

Millise ajastuga sa praegu tegeled?

Töötan teooriaga, mille aineks on võimas tsivilisatsioon enne Noa veeuputust, pärast mida jäid alles säilmed ehitistest, mida näeb veel tänapäevalgi. Need ehitised olid megaliidid nagu Giza püramiid, Sacsayhuamani müüridega kompleks ja Ollantaytambo linn Peruus ning need koosnevad kividest, mis võivad kaaluda kuni 120 tonni. Keegi ei tea, kes need ehitas ja miks.

GizaPyramids of Giza at sunset, Cairo, Egypt

Sacsayhuaman

Sacsayhuaman

Ollantaytambo

Ollantaytambo

 

Neid eraldavad tuhanded kilomeetrid, kuid arvan, et nad on püstitatud nefilimide poolt. Nende hiiglaslikke skelette on leitud kogu Põhja-Ameerika ulatuses, kuid enamik leide on pärit Ohio orust.

 

giant-mound-builder

 

Kas seda teavet tahetakse meie eest varjata?

Lühidalt vastates jah. Olen leidnud sadu ajaleheartikleid hiiglaslike skelettide avastamisest 19. sajandi keskpaigast kuni 20. sajandini ja üle kahesaja säilme on väljakaevatud viimastel aastatel. Selliseid leide pole kohalikes ja riiklikes uudistes kajastatud juba alates 1950. aastast.

Nefilimide pikkus on 2,4–3 meetrit ja nende koljud on palju suuremad kui praegu Ameerikas elavate rasside omad. Praegu on määratletud umbes kakskümmend erinevat nefilimi hõimu ja mõnel on tunnused nagu välja veninud kael või piklik pealuu. Nende hiiglaslike skelettide varjamises süüdistatakse Smithsoniani institutsiooni ja põhjus peitub selles, et see info läheb vastuollu Darwini teooriaga. Tekib küsimus, miks neid skelette ei ole mainitud meie ajalooraamatutes? Arvan, et teadus kardab anda meile õigeid vastuseid ja üks variantidest võib olla see, et inimese geenidega manipuleeriti kunagi.

 

Skull

 

Skull2

 

Kas nefilimid on maavälised või mittekehalised olendid?

Piibel ütleb, et nad on Maale langenud ja Jumalale vastu hakanud inglite järglased. Tekstide kohaselt suudavad need erakordsete võimetega olendid kaotada su teadvuse ja inimene kaotab nendega kohtumisel teadvuse. Eenoki raamatus on samuti juttu sellest, kuidas taevast langes kakssada meest, kes olid ühtes kohalike naistega ja nende järglasteks said nefilimid. Nad nägid välja nagu geneetiliselt muundatud inimesed – suured ja eriliste võimetega nagu telepaatia ning tuleviku ennustamise võimed. Nendest hiiglastest räägivad ka põlisameeriklaste legendid.

 

fallen angels surnumere raamat

 

Mida sa tead Peruust leitud piklikest koljudest?

Käisin Peruu rannikul Paracas ja sain kokku Richard Shaw’ga, kes on seriaali “Watcher“ produtsent. Külastasime muuseumi, kus oli ligikaudu nelikümmend surnuaiast pärit pealuud. Mõned piklikud koljud olid tekkinud pea sidumise tagajärjel, see tekitas deformatsioone, kuid osa olid tõeliselt anomaalsed. Kui inimesel on eraldi oimuluu ja kiiruluu, mis on ühendatud õmblustega, siis on leitud ka ühe liitluuga päid. Erinevused, mida ei ole võimalik sidumisega seostada, viitavad eraldi liigile, kelleks võisid olla nefilimid.

 

Milline on sinu arusaam sellest, mis kunagi juhtus, kui tekkis Maa, ja mis meid ees ootab?

Tundub, et siin toimus kosmiline sõda, mille tulemusel tekkis osa meie planeedi purunemisel asteroidivöö. See oli mingi kataklüsm ja palju aega hiljem tekkis elu. Arvan, et inimene ei ole arenenud miljoneid aastaid selliseks, nagu me praegu oleme. Sajad lahtikaevatud hauad oma leidudega tõestavad, et inimesed segunesid langenud inglitega Noa uputuse päevil.

Nende olendite iidsed ehitised on jäänud tõestama nende üleloomulikke võimeid ja tehnoloogilist oskusteavet. Arvan, et need ehitised moodustasid energiavõrgu, millega sai muuta ilmastikku või inimkäitumist ja sellega orjastati meid. Vastavalt piibli ettekuulutusele saabub antikristus uuesti, kasutades elanikkonna kontrollimiseks ajakohasemat võrgusüsteemi, milleks on satelliidid ja internet.

 

võrk

 

Samuti on öeldud, et ei ole võimalik osta, müüa või vahetada ilma märgita paremal käel või laubal. Täna, 2000 aastat hiljem, võib selleks märgiks saada kiip, mis siirdatakse meile naha alla ja see, mis tundus siiani kuuluvat ulmevaldkonda, võib saada reaalsuseks.

 

Helistaja Michael Carolinast:

Miks jumal lubas langenud inglitel inimestega ühte heita ja kas nefilimid on geneetiliselt muundatud inimesed?

Langenud inglitel oli vaba tahe ja nad võisid teha, mida nad tahtsid. Liiga vara on öelda, kes täpselt nefilimid on, kuid neid on mainitud piiblis gigantidena ja piklikud pealuud kuuluvad teooria kohaselt samuti neile.

 

 

Kuula intervjuud siit.

L.A. Marzulli kodulehekülg ja blogi.

Fotod: extraordinaryintelligence.com, wallpapertemple.com, davidgalsworthy.jalbum.ne, volker.umpfenbach.de, watchmanreports.com, download.coasttocoastam.com, abc.net.au

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt