Puerto Rico: ideaalne koht UFO-vaatlusteks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. juuni 2013 kell 15:36JOSHUAPWARREN

Paranormaalseid nähtuseid uuriv Joshua P. Warren, kes viibib hetkel Puerto Ricos, Bermuda kolmnurga kandis, teatas telefoniintervjuus saatele Coast to Coast, et viimastel kuudel on hüppeliselt suurenenud teated UFO-dest, mis mitte ainult ei lenda taeva kohal, vaid sööstavad ka vette ja tagasi. Neid nimetatakse USO-deks (Underwater Submerged Object, tõlkes: veealune sukeldunud objekt).

 

“Olen hetkel Puerto Ricos ja uurin iga päev öötaevast spetsiaalsete prillidega, et aru saada, miks on sellised teated kohalikelt suurenenud. Puerto Rico valitsus on lasknud panna siia spetsiaalse maavälise elu kohta käiva liiklusmärgi, mille peal on lendav taldrik ja tekst “maaväline marsruut”, sest nii paljud kohalikud räägivad, et nad on näinud siin tulnukaid, UFO-sid ja ka USO-sid,” teatab Warren.

 

Bermuda_Triangle

ufofiles-deepseaufos-Image20

suvaline mees sildi juures 

“Cartagena laguun Puerto Rico edelaosas on koht, kus massiliselt nähakse vette ja veest välja sööstvaid USO-sid – see on nii suur ja sügav, et siia mahuks ära terve Mount Everest. Mõelda vaid, kui palju ruumi on siin igasugusteks salajasteks veealusteks eksperimentideks. Ma ei liialda, kui ütlen, et iga kolmas kohalik, kellega ma olen siin suhelnud, on näinud kas UFO-sid või USO-sid. USO-d pidavat mitte ainult vette ja veest välja sööstma, vaid ka hõljuma vee kohal ja imema seda endasse,” selgitab ufoloog.

 

fraHavet

UFO_Splash-102

 

USO-d on kogu UFO-de ja maavälise elu fenomeni üks kõige põnevamaid aspekte. Taevas võib näha ekslikult igasugu asju, aga kui meremehed teatavad, et nägid veest välja sööstmas UFO-t, mis veel pärast seda sööstis otse kosmosesse, siis mis võib olla veel põnevam!

Mulle tundub, et olendid, kes nende masinatega lendavad, peavad olema mingil määral orgaanikast sõltuvad, sest miski tõmbab neid värske veevaru poole. Cartagena laguun on üks saare suurimaid puhta vee reservuaare. Üks kohalik rääkis mulle, et nägi kaks nädalat tagasi, kuidas vee kohal oli UFO, millest tuli välja ere valguskiir, mis justkui imes vett.

 

tl554944

 

Kuidas nad saavad nõnda vett imeda?

Ma oletan, et nad manipuleerivad kuidagi gravitatsiooniga, ilmselt sarnaselt sellele, kuidas nad ise üldse lennata saavad. Too mees rääkis, et üritas seda vaatepilti ka filmida, kuid ta telefon ei hakanud tööle. Seda kuuleme me tunnistajatelt alalõpmata, et UFO-nähtuste ajal elektroonika lakkab töötamast. Kui see kiir, mis vett imes, järsku ära kustus, langes õhus olev vesi häälekalt alla tagasi ja UFO sööstis kosmosesse. Ja sarnast juttu räägivad siin nii paljud inimesed, mine lihtsalt tänavale ja hakka rääkima, nii et midagi erakorralist on siin toimumas.

 

underwater_ufos

ufocrashedunderwater

 

Puerto Rico ametivõimud andsid 1976. aastal ja ka hiljem tsiviilkaitsele ülesandeks uurida, ega UFO-d ja USO-d inimestele ohtu ei kujuta. Loe sellest ka siit.

estata-ldefensa-civil

 

 

Intervjueeris George Noory. Kuula intervjuud Coast To Coast AM-s siit. (algab 11:20)

 

Allikad: Joshua P. Warreni veebileht, Coast to Coast AM

Artikkel Puerto Rico UFO-dest: UFO Digest

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt