Saade: Maailma valitsev iidne rass ei ole väljamõeldis

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. mai 2013 kell 15:58researchers

17. märtsil andsid Rootsi veebiraadiole Red Ice Radio intervjuu Douglas Ross Hamilton, Jim Vieira ja Hugh Newman, kes on uurinud iidseid tsivilisatsioone, püramiidide ehitajaid ja hiiglasi.

 

Hamilton töötab kultuuripärandeid tutvustava giidina ja on uurinud põhjalikult Ohio jõe oru maastikku. Ta on kirjutanud mitu raamatut, sealhulgas „The Mystery of the Serpent Mound“, „A Tradition of Giants“, „Wonders and Mysteries of the Great Serpent Mound“ ja „Star Mounds: Legacy of a Native American Mystery“.

Newman on kahe raamatu autor ja Megalithomania konverentsi (megaliitide uurijatele ja huvilistele) korraldaja, keskendudes iidsete saladuste ja maaenergiate uurimisele. Ta on otsinud alates 2007. aastast Ameerikas megaliite (suured kivirahnud või nendest tehtud kuhjatised) ja künkaid, mille ehitajateks oli salapärane hiiglaste rass. Kiviraiduri ja ajaloodetektiivi Jim Vieira 20 aasta kestel tehtud teadusuuringud sisaldavad tuhandeid aruandeid hiiglaslikest skelettidest, mis näitavad meie ajaloo erinevust sellest, mida meile on räägitud.

 

Cancuenpanel3

 Ameerikas valitses kunagi kõrgem tsivilisatsioon

Hamiltoni uurimistöö algas kümme aastat tagasi, kui ta võttis ühendust indiaanlasest ajaloolase Vine Victor Deloria Jr-iga. Deloria kogus infot põliselanikelt, kes väitsid, et Ameerikas valitses kunagi kõrgem tsivilisatsioon, kuid koloniseerimisel läks palju infot kaduma.

 

native american

 

Hamilton alustas Ohios uuringuid ja avastas suure hulga juhtumeid, kus asunikud olid pärast Ameerika iseseisvussõda endale saadud maa kaevamisel avastanud hiiglaslike inimeste skelette. Matmispaikade ja säilmete kaitsmiseks võeti vastu seadused, mis nõudsid muuseumidelt ja arheoloogidelt kollektsioonide tagastamist põlisameeriklastele, kes need uuesti matsid ning see on ka üks põhjustest, miks avalikkus ei ole nendest skelettidest teadlik.

 

giant-mound-builder

 

„Ma arvan, et iidse tsivilisatsiooni tekkepõhjuseks võisid olla meie planeediga toimunud magnetilised muudatused, mis transformeerisid inimesed jumalasarnasteks olenditeks. Sellise arengu ja kuldse ajastu näiteks võib tuua Atlantise ajastu, kus maailma valitsesid kõikvõimsad titaanid, kes ehitasid püramiide ja kõrgeid ehitisi, et ühendada taevane ja maine energia,“ räägib Hamilton, lisades, et vanimad kirjutised ja suuliselt edasi kantud ajalugu räägib lugusid inimeste vahelisest vaimsest sidemest, mida võis juhtida üks suur holograafiline teadvus. Elujõuenergia vähenemine kuldse ajastu lõpus tõi pimeda aja ning maiste olevuste spirituaalsus hakkas vähenema, mis tõi omakorda kaasa sõjad erinevate rasside vahel.

 

big_nephilim

 

Hiiglaste skelette on leitud kõikjalt

Saatejuht Henrik Palmgren küsib: „Kas tegu võis olla kasvuhäirega nagu akromegaalia?“ – „Ei, enamik skelette olid pikemad kui gigantismi all kannatavad inimesed ja ei ole leitud ühtegi tunnust, mis viitaks sellele sündroomile,“ lausub Hamilton.

Vieira leidis 20 aastat tagasi metsast kummalisi kivist kilpkonni ja madusid, kõrgeid kivikuhjatisi, kambreid ja mitmesuguseid teisi ehitisi. Ta uuris linnaarhiividest, et need maastikukujundused on tuhandeid aastaid vanad ning kuulusid indiaanlastele. Samuti leidis ta hulgaliselt aruandeid hiiglaslike skelettide avastamisest 18.–19. sajandil. Linnavalitsuste soovimatus temaga koostööd teha innustas teda veel põhjalikumalt asja uurima.

Vieira arvab, et suurimad ja vanimad kiviehitised ei ole tavainimeste kätetöö, sest need on vaatamata suurtele geograafilistele vahemaadele omavahel ühendatud. Tema sõnul on valitsused aastakümneid varjanud titaanide tsivilisatsiooni. Ta toob näiteks 1911. aastal Nevadas arheoloogiliste väljakaevamiste käigus avastatud mumifitseerunud koljatite skeletid, millel olid veel punased juuksed säilinud. See avastus langes kokku Paiute indiaanihõimu legendidega, mis räägivad punapäistest hiiglastest, kellega nad ligikaudu 15 000 aastat tagasi territooriumi pärast sõdisid, kuid tänaseni on ajalooraamatud nendest avastustest vaikinud.

 

stonehenge

 

Newman puutus salapärase hiiglaste tsivilisatsiooniga kokku seoses megaliitidega. Ta hakkas uurima erinevaid iidseid kultuure üle maailma, kel olid tohutud kivist ehitised ning avastas, et üha rohkem on tõendeid titaanidest. Teadlane toob näite 1825. aastal leitud skeletist, kui Stonehenge’i lähedalt avastati põllutöid tehes ühe võimsa esiisa matmispaik.

Ühel korral võttis ta ette ka reisi, külastades erinevaid hiiglastega seotud arheoloogiliste avastuste kohti: „Alustasin Uus-Inglismaalt, sõites Pennsylvaniasse, sealt on leitud üle kolme meetri pikkuseid skelette, suundudes Ohio orgu ja California ranniku saartele, kust avastati ligikaudu 300 skeletti – neid on kõikjal,“ ütleb Newman.

 

indian cemetery

 

Saatejuht Henrik Palmgren uurib Newman’ilt, miks enamik skelette on leitud Ameerikast. „Arvan, et põhjus oli põlisameeriklastes, kes ei ehitanud ega lõhkunud nagu valge inimene. Kahjuks aga tähendab indiaanlaste kaitse ja repatrieerimine seadus seda, et meil ei ole enam ligipääsu nendele leidudele. Õnneks tehakse avastusi ka mujal nagu Türgis kaevandatud skelett, mis võib-olla seotud anunnakkide mütoloogiaga,“ selgitab Hugh.

Internetis levib fotosid hiiglaslikest skelettidest, mis on võltsingud, kuid Hamilton, Vieira ja Newman kinnitavad, et maailma valitsev iidne rass ei ole väljamõeldis.

 

egyptian_god_ammon

 

 

Kuula raadiosaadet siit.

Megalithomania kodulehekülg.

Iidsete gigantide Facebooki lehekülg.

Fotod: tnephilim.blogspot.com, sott.net, 2.bp.blogspot.com, youthapologeticstraining.com, cultofweird.com, asset1.cbsistatic.com, content.cdlib.org, rediceradio.com

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt