Salajane kosmoseprogramm: irdunud tsivilisatsioon, II osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. oktoober 2014 kell 18:24richard_dolanRichard Dolan (52) on USA-st pärit UFO-fenomeni uurija, kes usub, et lisaks rahvale teadaolevale kosmoseprogrammile käib kulisside taga veel teine, salajane kosmoseprogramm. Dolani hinnangul orkestreerib seda kõike irdunud tsivilisatsioon” (ingl k. breakaway civilization), kes millalgi eelmise sajandi paiku sai enda käsutusse eksootilise UFO-tehnoloogia, millest on tänaseks juba Maa peal välja arendatud ning inimeste poolt ehitatud kosmoselaevad ja lendavad taldrikud. Richard Dolani peetakse üheks väljapaistvamaks UFO fenomeni uurijaks maailmas, kelle sulest on ilmunud sellised raamatud  nagu UFOs & The National Security State” (UFO-d ja rahvuslik julgeolek), A.D. After Disclosure” (Pärast avalikustamist). Tema uusim raamat kannab nime UFOs For The 21st Century Mind” (UFO-d 21. sajandi mõistusele). Enne sukeldumist UFO teemadesse huvitus Dolan USA külma sõja strateegiast, Nõukogude Liidu ajaloost ja kultuurist ning rahvusvahelisest diplomaatiast. Richard Dolani põhiteemadeks UFO-nähtuste uurimisel on poliitilise vabaduse hävitamine UFO-fenomeni varjamise eesmärgil, võimalike mitte-inimeste (teiste”) eksistents meie seas ja see, mida nende siinolek tähendab meie tsivilisatsioonile. Käesolev artikkel põhineb Richard Dolani antud intervjuul Rootsi veebiraadiole Red Ice Creations, mis oli eetris 9. juunil 2014. Et järje peale saada, loe esimest osa intervjuust siit.

 

Täpsustaks veel mõned asjad üle. Paistab, et esialgu toimus kogu UFO-nähtuse uurimine kui ka varjamine USA sõjaväe eestvedamisel, praegu aga tundub, et maailmas toimuvat kontrollib globaalne võrgustik, mis ei allu ühelegi seadusele ja mis kindlasti ei toimi USA rahva huvides, kuid tundub, et peamine rahastus tuleb enamjaolt USA maksumaksjatelt, on mul õigus?

Suuremas osas küll, kuid kindlasti liigutatakse väga suuri summasid illegaalseid kanaleid pidi, nagu narkokaubandus, mis on alati mänginud suurt rolli salajaste eelarvete täitmisel. Sellest küll palju ei räägita, kuid panganduspettustel ja rahapesul on alati olnud julgeolekuoperatsioonide täideviimisel oluline roll. Piltlikult öeldes töötab USA sõjavägi kui politsei, mis turvab neid, kes kontrollivad maailma raha ja vara. Nad kontrollivad nii USA sise- kui ka välispoliitikat; nad dikteerivad USA sõdasid – olgu need Iraagis või Afganistanis või ükskõik kus mujal.

Nad läksid Iraaki, et saada enda kätte 30 triljoni dollari väärtuses naftamaardlaid. Nad läksid Afganistani, et saada kontroll triljonite dollarite väärtuses maavarade üle. Just selle jaoks on loodud USA sõjavägi ja see ongi nende eesmärk. Sellel pole mitte mingit pistmist rahvusliku julgeolekuga. Kõik allhanked mineraalide kaevandamiseks antakse üle rahvusvahelistele korporatsioonidele, mitte ameeriklastele, kes suure osa sõjast kinni maksid. USA sõjavägi on maailma tugevaim ja kui sinu ärihuvisid on vaja kaitsta, siis loomulikult palkad sa USA sõjaväe. Sama kehtib ka UFO-saladuste kohta, mida varjatakse vajadusel USA sõjaväe abiga.

Kui sina oleksid näiteks Brasiilia president ja mõtled, et teed maailmale avalduse UFO-saladuste kohta, siis pead olema äärmiselt ettevaatlik, sest iga sinu liigutust jälgib NSA. Ja kui sa mõtled midagi välja rääkida ilma USA teadmata, siis tea, et sinuga võib juhtuda igasugu halbu asju. Ma arvan, et USA võimustruktuur kasutab erinevaid hirmutamismeetodeid (nagu väljapressimine jne) eri riikide juhtide üle ning seda omakorda kontrollib globaalne finantsstruktuur.

Geopoliitiline teater käib kogu mängu juurde. Iga poliitiline juht, kes on saavutanud mingisuguse rahvusvahelise kuulsuse, saab sellega kaasa väljapressimise kas CIA, FBI või NSA poolt, sest nad teavad absoluutselt kõike tema kohta. Olgu selleks keelatud pornosaitide külastamine, nais- või meesprostituudid, armukesed – ükskõik mida, seda kõike kasutatakse nende edaspidiseks kontrollimiseks. Ja kui sellest ei piisa, siis saab alati kasutusele võtta ekstreemsemad meetodid.

EFF_version_of_NSA_logo

 

Kui nad ehitavad endale kosmoselaevu ja lendavaid taldrikuid, siis miks neid ei kasutata sõjakolletes?

Just! Paljud, kes pole ise UFO-teemat uurinud, küsivad tihti, et kui tõepoolest UFO-sid ehitavad inimesed, siis kuskohas asuvad need tehased? Miks ei kasutata seda tehnoloogiat sõjakonfliktides jne. Mina vastaksin nõnda: kui sina arendad ja ehitad sellist tehnoloogiat, mis on niivõrd kõrgelt arenenud, et selle paljastamine paneks punkti naftatööstusele, siis sa ei tohi mitte mingi hinna eest seda tehnoloogiat kasutada geopoliitilistes küsimustes. Sõda Iraagiga pole nii oluline, et seal käiku lasta seni salastatud tehnoloogia.

Hea näide on võtta 1980-ndatest, kui USA pommitas Liibüat. USA saatis Liibüasse F-111 hävitajad, mis sest, et neil olid juba tol ajal ka stealth-tüüpi F-117 Nighthawki hävitajad. Teoorias oleksid nad võinud seda ju teha, kuid selle olemasolu oli tol ajal salastatud. USA sõjavägi on niivõrd võimas, et neil pole vaja kasutada nn tulnukate tehnoloogiat geopoliitilistes küsimustes. Olen veendunud, et kõiki eksootilisemaid tehnoloogiad kasutatakse just nende “teiste” vastu, kes iganes nad ka ei ole. Revolutsioonilisi saavutusi nagu elektrogravitatsioon ja vabaenergia allikad hoitakse saladuses nii kaua kui võimalik.

Kanadast pärit teadlase Wilber Smithi dokumenteeritud vestlustest 1950. aastatest saame välja lugeda, et USA teadlane Robert Sarbacher ütles Smithile, et kogu UFO-temaatika on rohkem salastatud kui vesinikupommiga seonduv.

 

Mis seos on sellel kõigel väidetavate inimröövidega?

Kui mõelda, kuidas funktsioneerib inimese aju ja kuidas võib funktsioneerida “nende” aju; millised reaalsused on olemas veel lisaks meie siinsele füüsilisele reaalsusele, siis võime oletada, et tegemist on niivõrd tõsise ja samas keerulise olukorraga, et inimmõistus ei pruugi mitte kunagi aru saada, mis siin tegelikult sünnib.

Mida me teame täna? Me teame, et maailmas on väga palju inimesi, kes on veendunud, et teistsugused olendid (mitte inimesed) suhtlevad nendega telepaatiliselt. Paljud ei usu seda ja nad lihtsalt ignoreerivad neid inimesi. See, mida meie nimetame reaalsuseks, on äärmiselt kompleksne, mille üks osa minu arvates on inimeste ja tulnukate mõistuste vaheline kommunikatsioon. Teisest küljest on seda raske tõestada, sest sellises olukorras on ainsaks tõestuseks tolle inimese väide. Kindlasti on ka inimesi, kes mõtlevad kõik need lood otsast lõpuni välja – millisel põhjusel, kas nad on peast segi või mis neil viga on, seda me ei tea.

Kogu UFO-fenomeni ümbritseb väga palju hämamist. Lisaks on olemas ka nn gurud, isehakanud teadjad, kelle poole tihti pöördutakse vastuste saamiseks. Aga tean omast kogemusest, et liiga palju tähelepanu saades võib tulla mängu ego. Ütleksin kõikidele uurijatele, et kui sinu isik hakkab saama rohkem tähelepanu kui teema, mida sa uurid, siis on sul aeg areenilt lahkuda.

Mis puudutab tulnukate inimrööve, siis pole kahtlustki, et need toimuvad. Aga ma olen kindel, et siin on väga suur roll ka valitsusel ja sõjaväel, kes samuti neid rööve korraldavad. Olen seda teemat kaua uurinud ja väga paljusid ohvreid intervjueerinud. Ma arvan, et teatud inimesed pakuvad röövijatele mingil põhjusel rohkem huvi kui teised, need röövid ei ole kaootilised. Ma ei tea, millise tehnoloogiaga ohvreid jälgitakse; ma ei tea, kas inimesi röövitakse teatud vereliinide tõttu; kas nad on andekamad kui teised; kas neil on selgeltnägemise võimed – see kõik on võimalik.

alien-abduction1

Minu uurimistöö põhjal paistab, et naisi röövitakse rohkem kui mehi, võimalik, et naiste võime tõttu tuua ilmale järelkasvu. Mitmed ohvrid on mulle rääkinud, et neid röövinud inimesed teadsid nende kohta niivõrd isiklikke asju, mida keegi ei tohiks teada. Seega, ilmselgelt on ohvreid enne röövimist jälgitud. Mitmed ohvrid on kinnitanud, et neid röövis sõjavägi. Niara Isley, keda samuti on röövitud, väidab, et tal puudub kolme kuu ulatuses mälu 1980-ndate algusest, kui ta töötas USA õhuväes.

Me ei tea, kas nende mäluga mängitakse, kas neile sisestatakse võltsmälu ja kustutatakse teine. Meil on siin väga palju õppida. Kui ma räägin, et sõjavägi on inimröövide taga, siis ma ei pea silmas tavalist sõjaväge, vaid äärmiselt salajast organisatsiooni, mida rahastatakse salaja. Ma arvan, et sellised organisatsioonid on üldse eraomanduses. Aga kes on need inimesed selle taga? Kas nad on üldse inimesed?

 

Inimnäolised tulnukad

Ma intervjueerisin üht erruläinud USA kindralit ja tema naist, kes rääkisid mulle, et ükskord olid nad koos ühise selgeltnägijast sõbraga kasiinos Las Vegases, kui järsku see sõber näitas ühe kauni naise suunas ja ütles kindralile: “Tema ei ole nagu meie.” Pärast seda kuulis see selgeltnägija oma peas, kuidas too kaunis naine vastas talle: “Sul ei ole siin midagi vaadata, mine ära!” Siis liitus selle kauni naisega sama kauni välimusega mees ja selgeltnägija kuulis oma peas, kuidas nad omavahel rääkisid: “Jah, ta kuuleb meid, aga mis siis, ta ei ole oluline.” Hiljem otsustasid kindral ja tema naine minna selgeltnägija juurde hüpnoosi tegema, et ehk meenub ka neile midagi, mida nad kuulsid seda naist ja meest omavahel rääkimas. Aga kuna õues oli suur müra, siis see hüpnoos ei õnnestunud. Nad leppisid kokku, et mõne nädala pärast lähevad nad selgeltnägija juurde tagasi ja üritavad uuesti. Nad helistasid selgeltnägijale ja ütlesid, et nad on nüüd valmis uuesti tulema, aga too küsis: “Millest te räägite?” Tema mälu oli ära kustutatud.

Sarnane juhtum pärineb 1960-ndatest, selle loo rääkis mulle mõni aasta tagasi üks naine. Kui see naine oli teismeline ja käis perega kirikus, kus kõik teadsid kõiki, siis ühel päeval oli selles väikeses kirikus äärmiselt ilusa, supermodelli välimusega paar, mees ja naine. Nad istusid selle teismelise ees, kui ta kuulis oma peas meest ja naist telepaatiliselt rääkimas: “Me sulame siia sisse päris hästi, keegi meid eriti ei märka, välja arvatud see tüdruk, kes istub meie selja taga ja kuuleb meid hetkel.” Peale jumalateenistust läks see paar kirikust välja ning tüdruk otsustas neile järgneda. Nad liikusid metsa suunas, kui äkitselt tuli kuskilt välja hirmuäratava välimusega mees mustas, kes ehmatas tüdrukut niivõrd tugevalt, et tüdruk peatus. Siis kadus see paar koos mustas riietes mehega metsa ja ta ei näinud neid enam kunagi.

Tahaksin ära mainida veel ühe juhtumi, millega on seotud kadunud kaugvaatleja Ingo Swann, kes 1970-ndatel tegi kaugvaatluse tööd erinevatele USA organisatsioonidele. Swann kohtus korduvalt ühe mehega, keda kutsuti Axelrodiks ja kes liikus alati koos kahe identse kaksikuga. Nood paistsid rohkem olevat kloonid kui kaksikud. Üks Swanni lähedane isik, keda ma tunnen, on veendunud, et Axelrod ega need kaksikud polnud päris inimesed, vaid tulnukad, kes hoidsid silma peal inimeste kaugvaatluse tehnika arengul.

Seega, kui me räägime inimröövidest, mille taga on väidetavalt inimesed ise, siis mina pole sugugi kindel, kas need ikkagi on inimesed. Ma ei arva, et neid rööve korraldab USA sõjavägi, pigem mingi salajane organisatsioon, kus ei pruugi üldse olla inimesed. Ma kaldun arvama, et meie seas liiguvad välimuselt täpselt inimeste moodi olendid, kes ei ole inimesed.

onesheet-background

 

UFO-teema on midagi enamat kui lendavad taldrikud

Ma saan aru, kuivõrd hullumeelsena see kõik kõlab ning skeptikutel on lihtne öelda, et mul pole ühtegi tõestusmaterjali, aga mida ma peaksin tegema, kui selliseid juhtumeid on äärmiselt palju? Maailmas on väga palju inimesi, kellel on sarnaseid kogemusi, millest nad ei saa kellelegi rääkida, senikaua kuni nad kohtuvad uurijaga nagu näiteks mina, kes selliste lugude peale naerma ei hakka.

UFO-teema on palju enamat kui lendavad metallist taldrikud, mis tulevad teistest galaktikatest. Meie seas liiguvad ringi “teised” ja siin on ka salajane grupp inimesi, kes on sellest kõigest teadlik ning kes selle pealt kasu lõikab. Nad on teadlikud ulmelistest tehnoloogiatest, mida nad meiega jagada ei soovi. Selle asemel tegelevad nad masside lollitamise, manipuleerimise ja mõistusekontrolliga.

Meie silme all on tekkimas globaalne fašistlik riik, mis on nende eesmärk. Sealt edasi on nende plaaniks luua rass super-inimroboteid, kes hakkavad kõiki teisi valitsema. Nad eelistavad teha pigem seda, mitte jagada neid teadmisi ja tehnoloogiaid meie kõigiga, et luua üheskoos parem maailm.

 

Kuula saate esimest tundi tasuta siit ja teist tundi siit.

Allikad ja lisalugemist: Richard Dolani veebilehtRed Ice CreationsRed Ice members

 

Küsitles Henrik Palmgren

Tõlkis ja toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt