Saturni kultus David Icke’i ja Jordan Maxwelli tõlgenduses

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. veebruar 2014 kell 20:32Planeet Saturni ümber on ringlemas mitmeid teooriaid, täna toome teieni kaks intervjuud, kus oma versiooni planeediga seotud kultusest esitavad inglise kirjanik David Icke ja USA vandenõude uurija Jordan Maxwell.

saturn_false

icke2012. aastal No Agenda Global Radiole antud intervjuus rääkis üle 20 aasta vandenõusid uurinud David Icke Kuu ja Saturni olemusest ning nende rollist meie maises elus. Icke väidab, et Saturnilt tulev raadiolainete voog mõjutab või lausa loob meie reaalsust ja Kuu ei ole looduslik taevaeha, vaid on (ümber)ehitatud seda lainet võimendama.

 

Teooria kohta, et Kuu ei ole looduslik taevakeha, on Icke öelnud: “Jah, me ei ole suutelised midagi sellist ehitama, kuid see ei tähenda, et oleks üleüldse võimatu midagi sellist ehitada.“ Elektromagnetlained, mida genereerib Saturn ja võimendab Kuu, hoiavad meid teatud sagedusväljas ning informatsiooni maatriksit, mis saabub Saturnilt, dekodeerime meie siin reaalsusena, selgitab Icke.

 

Saturn oli kunagi päike?

Icke on veendunud, et Saturn on midagi enamat kui lihtsalt taevakeha, hiidplaneet, mille kohta me kooliõpikutest lugenud oleme. Ta on arvamusel, et Saturn ei ole tavamõistes planeet, vaid tegu on hoopis kääbustähega ning rõngad tema ümber on tehislikud. Saturn oli kunagi peamine päike (Maa perspektiivist vaadatuna), see ei asunud seal, kus praegu ja sellel ei olnud rõngaid. Meie päikesesüsteemil oli kaks päikest. Millalgi aga toimus suur katastroof, mis muutis põhjalikult senist korraldust.See teooria pärineb viiekümnendatest Immanuel Velikovskylt ja seda ideed toetavad paljud astronoomid ja uurijad. David Talbott on kirjutanud sellest raamatu “Saturn Myth“ (Saturni müüt). Marsil oli (mitte nii kaua aega tagasi, kui tavateadus väidab) elu ja mingisugune suur katastroof muutis selle planeedi väga kiiresti eluks kõlbmatuks. Suurte kataklüsmide, jumalatevahelise taevase sõja kirjeldusi on mitmes iidses kultuuris (nt sumerid)ning Marss on ju sõjajumal.

 

Saturni hääled

Norman Bergrun lahkas oma raamatus “The Ringmakers of Saturn“ (Saturni rõngameistrid) Voyageri tehtud pilte ja jõudis järeldusele, et Saturni rõngastes leab aset võimas elektromagnetiline fenomen. Teadus on arvamusel, et Saturni rõngad koosnevad peamiselt erineva suurusega jääosakestest. Icke aga arvab, et tegu on mingit sorti kristalliga, mida meie teadus ei pruugigi tunda ning rõngad ongi saatmis-vastuvõtmissüsteem. Seda kinnitab NASA Cassini missioon, mis tegi kindlaks, et Saturnilt paiskub ilmaruumi lakkamatu ja väga tugev raadiolainete voog. Saturni ühel poolusel on pidev silmakujuline torm ja teisel poolusel on samuti pidev, hiiglaslik korrapärase kuusnurga kujuline torm, mis liigub korrelatsioonis raadiovõngetega. Saturni ebamaist häält saab kuulata siit. Icke’i järgi esindabki see hääl informatsioonimaatriksit, mida meie siin dekodeerime reaalsusena.

 

hotPlasma-640

 

Me ei näe silmadega, vaid ajuga

Icke selgitab, et me viibime kõik ühes ja samas infoväljas. Kui me vaatame aknast välja, näeme üht ja sedasama autot. Me oleme häälestunud/häälestatud ühele sagedusele ja seepärast näemegi kõik sedasama autot. Aga kuidas me nähtusse suhtume, kuidas seda tõlgendame ja mis me sellest järeldame, see on kõik täiesti erinev. Siin on tegu inimese ainulaadsusga, eksistentsi kordumatusega.

Kõik on oma olemuselt elekromagnetiline laine. Holograafiliseks, nähtavaks kujutiseks muutub see tänu meie viiele meelele, mis on reaalsuse tajumise alus. Meeled võtavad vastu energeetilise informatsiooni, muundavad selle elektriliseks impulsiks ja saadavad ajju. Aju dekodeerib selle info holograafiliseks reaalsuseks. Ja nii näemegi füüsilisi asju ühtmoodi, sest me oleme häälestatud asju teatud viisil tajuma. Kui aga ei läbita energeetilise informatsiooni dekodeerimise protsessi, siis ei ole võimalik näha konkreetset energiavälja – konkreetset objekti. Inimsilm suudab “näha“ ala, mis jääb nähtava valguse vahemikku. Kõik muu on meile nähtamatu – ligipääs on blokeeritud. Meile nähtav valgus moodustab kogu spektrist aga vaid väga väikese osa. Nagu erinevad sagedused raadios omavahel ei kattu, ei saa meie n-ö näha teistesse sagedustesse, mis meie reaalsuse kõrval paralleelselt eksisteerivad. Kuid see, et meie ei näe, ei tähenda, et neid teisi sagedusvahemikke olemas ei ole.

 

Iidsed teadmised gnostikutelt

Kui me vaatame praegust ühiskonnakorraldust, sotsiaalset ja poliitilist olukorda planeedil Maa, saab selgeks, et praegune elukorraldus ei teeni ei inimest ega inimkonda. Keda siis? 1945 avastati Egiptusest suletud urn aastast 400 eKr, mille sees olid gnostikute kirjutised. Umbes viiendik kirjutatust oli pühendatud olenditele, keda nimetati arkoniteks (archons) ja demiurgideks. Arkoneid kutsutakse kristluses deemoniteks, islamimaades džinnideks, Kesk-Ameerika indiaanlaste juures lendajateks ning demiurg on Saatan. Neil puudub kreatiivsus – võime midagi luua ja seega on nad sunnitud kasutama ära neid, kellel see võime on. Kuigi nad ei suuda luua, suudavad nad juba loodut moonutada ja sellega manipuleerida. Arkonid on olendid, kes eksisteerivad väga lähedal meie nähtava valguse sagedusele ning nad parasiteerivad inimrassil inimese meeleseisundi kaudu. Mida madalamal sagedusel nad suudavad inimmeelt hoida, seda rohkem energiat nad kätte saavad. Hirm, viha jm madalad tunded ja emotsioonid loovad energiavälja, millest arkonid toituvad.

Kui vaadata meie ühiskonda, näeme sarnast skeemi igal pool. Üks inimrühm parasteerib teise kukil, see omakorda kolmandal jne. Paremat näidet kui pangandussüsteem on selle kohta raske välja mõelda. Raha pole muud kui energia ja pangad imevad raharingluse kaudu inimeste eluenergiat. 1979 loodud dokumendis “Silent Weponds of Quiet Wars“ kirjeldatakse muu hulgas ka raha tegelikku rolli meie ühiskonnas. Selles süsteemis puudub igasugune inimlikkus, sest neil, kes on selle süsteemi üles ehitanud, puudub see täielikult, ütleb Icke.

***

jordanHomePhoto2001. aastal tegi Jordan Maxwell ettekande The Republik Forumile, kus tutvustas Saturni kummardamise kultust ja selle juuri abrahamlikes usundites. 

 

Jordan Maxwell on reaalsuse telgitaguste uurimisega tegelenud alates 1959. aastast. Ta kasvas üles Florida väikelinnas katoliiklikus peres. Kui ta lahkus kodunt 18-aastaselt, et alustada iseseisvat elu Californias, hakkas ta lugema raamatuid natsismist, kommunismist ja erinevatest okultistlikest filosoofiatest. Õige pea mõistis ta, et kogu süsteem on korrumpeerunud ning ei ole mõtet otsida lohutust ka ühestki religioonist. Maailma religioossed institutsioonid on rajatud samade inimeste poolt, kes on loonud valitsuse, haridussüsteemi ja panganduse ning see kõik on tegelikult üks suur pettus, mis on kestnud juba tuhandeid aastaid.

 

Iidsete aegade jumalus

Saturn oli iidses maailmas väga olulisel kohal. Seda nimetati Kreekas Kronoseks, Foiniikias Eliks, Roomas Saturnuseks ja Sumeris Ninurtaks. Saturn esindab pimedust, kaost ja hävingut. Ta on meie duaalse maailma tume pool, kes annab õppetunni ja hävitab su, kui sa ei allu. Foiniikias kummardati Saturni ammu enne, kui heebrealased Kaananimaale jõudsid ja tema sümboliks oli kuueharuline täht, mida täna tunneme Taaveti tähena (Iisraeli lipul).

Foiniikias teati, et Saturnil on rõngad ja öeldi, et naised peavad alati kuulama oma jumalat Saturni, sellest tuli ka sõna kõrvarõngad (ear rings). Mehed abiellusid jumala palge ees ja kandsid abielusõrmust (wedding ring). Kuningaid krooniti jumala palge ees jne. Foiniikias nimetati Saturni nimega El. Eli kummardaja on elder ja sellest tulevad inglise keelde juba sellised sõnad nagu election (valimised) ja elite (eliit). Kui sa saad valitud, liigud sa võimuredelil (elevator) ülespoole ja saad osaks eliidist. Kõik keerleb ümber võimu ja raha.

 

Saturn-Nova-Main

 

Suur Pauk

Meile on räägitud, et juudid olid heebrea rahvas, kellel oli üks jumal. See on lihtsalt üks järjekordne lugu, mis pole iial tõsi olnud. Heebrea rahvas kummardas mitmeid jumalikke olendeid. Inimesed ei mäleta enam sõnade tähendus, eriti väga vanade ja rituaalsete sõnade tähendusi ja päritolu. Väga paljudel usklikel ei ole aimugi, mida nad tegelikult kummardavad ja pühaks peavad. Jumalal on mitu nimetust ja Jahve on üks neist. Kuid Jahve ei ole jumala nimi. Heebrea keeles on sellel sõnal hoopis kirjeldav tähendus. See väljendab midagi.

Selle seletamiseks sobib näide aiavoolikust, selgitab Icke. Kui pigistada voolik kinni ja avada kraan, koguneb voolikusse tuntav pinge ja surve. Kui nüüd voolik lahti lasta, toimub tohutu energia vabanemine, purse. Iidses heebrea keeles tähendas see energa vabanemine Jahvet. Ja see all mõisteti seksuaalpinge kogunemist ja vallandumist. Seega oli Jahve ühekssaamine jumaliku loomingulisusega. Meile on ju õpetatud, et Universum sai alguse Suure Pauguga… Falloslikke sümboleid näeme me kõikjal: minaretid, obeliskid, valitsussauad – kõik need sümboliseerivad maailmas valitsevat meesenergia printsiipi.

 

obelisk

 

Mäng sõnadega

Tuhandeid aasataid tagasi, kui Foiniikia pärand (Saturni kummardamine) esialgu Ida-, hiljem Põhja-Euroopasse jõudis, hakati seda nimetama keldi druiididide süsteemiks. Sümboolika kandev osa oli võlukepil, mis loomulikult oli tehtud pühast puust (holy wood). Sealt tuleb nimetus Hollywood, kus pragugi toodetakse n-ö maagiat filmide näol.

Sõna kolledž (college) tuleb omakorda ladinakeelsest sõnast collegium (kolleegium), mis oli Rooma kardinalide õppetooli nimetus. Ülikoolilõpetaja (USA-s) kannab musta rüüd ja sama värvi nelinurkset peakatet. Ingliskeelne sõna square (ruut) esineb igal pool – Town Hall Square, New York Square, Vatican Square. Natsi SS-lased kandsid musta, kohtunikud, preestrid ja ülikoolilõpetajad kannavad musta hõlsti. Must hõlst näitab kuulumist Saturni preesterkonda. Must ruut ja kuup sümboliseerivad samuti Saturni – Musta Päikest.

Miks on sõnad kohus (court) ja (mängu)väljak (-court) inglise keeles samad? Sest ka kohtus käib mäng. Sõna reket (ing racket)tähendab ka väljapressimist, mida kogu kohtusüsteem oma olemuselt ka tegelikult on. Kohtunik, kes kannab musta rüüd, istub pingil (inglise keeles bench, mis tuleb ladina keelest ja tähendab panka). See tähendab, et kohtunik juhib seda kõike raha pärast. Teda ei huvita, kes võidab või kes kaotab, keegi ju maksab. USA-s on Californian Criminal Justice. Mitte ameeriklaste, mitte inimeste õigus, vaid kriminaalõigus (criminal – ingl kurjategija). Valitsus teab väga hästi, mida ta teeb ja võimutseb just nimelt kurjategijate õigus.

Inimesed arvavad, et tegu on lihtsalt sõnademänguga, kuid see pole nii. Kuna tegelik mäng käib energeetilisel tasandil, on sõnadel ja sümbolitel väga suur, kui mitte määrav roll, ütleb Icke.

 

Kirik

Sõna kirik on pärit šotikeelsest sõnast kirk, mis omakorda tuleneb Rooma jumalanna Ceres nimest. Ja see tuleneb omakorda kreeka maagia jumalanna Kirke (Circe, Cersi) nimest. Kreeka mütoloogias oli päikesejumal Heliose tütar Kirke suuteline ohvri hüpnotiseerima ja oma koju meelitama. Tema pilgu all inimene loomastus ja Kirke toitus nendest. Siinkohal pole kuigi raske kiriku toimimisega paralleele tõmmata: see hüpnotiseerib inimese, meelitab ta oma rüppe ja elatub temast. Maailma kõige võimsam finantsinstitutsioon on Rooma-katoliku kirik ning rahvusvahelise panganduskartelli juured on Vatikanis, kes on vastutav maailmas toimuvate sõdade ja veresaunade eest.

 

Must Kuup

Islami usundis on kõige tähtsam linn Meka, kus asub islamiusuliste kultusehitis Kaaba kivi. See on must kuup, mille ümber ringiratast käies palvetatakse. Islamistide lipp ja sümbol on rohelisel taustal kuusirp ja täht. Tegu ei ole tegelikult Kuuga, vaid Veenusega, millele viitab ka roheline värv. Kuid nagu kõik teisedki usundid on ka islam väga eklektiline, ühendades erinevad tõekspidamised, koosnedes hoolikalt valitud elementidest, mis loovad vaid näilise erinevuse teistest. Islami usufilosoofia põhineb tegelikult Saturni kummardamisel.

 

Kaaba2

 

Päästja ja imetegu

Kristlus on samuti eklektiline usund, mis on üles ehitatud teadlikult ja kaalutletult, et hoida inimesi taipamast kõige tähtsamat. Piibel ise on üks suur vihje – kui sellesse veidi süveneda, saavad paljud levinud lood hoopis teise mõtte.

Inimene ei ole kohastunud eluks pimedas ja külmas, seepärast on inimene kogu aeg pimedust peljanud. Meil on alateadlik hirm pimeduse ees, mis päikese loojudes saabub. On külm ning liikvele lähevad kiskjad ja vaimolendid, kes öö varjus endale toitu otsivad. Me väriseme külmast ja hirmust, kuni päike taas maad soojendab ja kiskjad oma urgudesse sunnib. Päikesetõus sõna otseses mõttes päästab inimrassi surmast. Päike on päästja (ingl sun – päike; son – poeg), taevane poeg, kes päästab inimkonna. Loomulikult ongi ju päike meie päästja, sest kui ta ei tõuse, on inimrass sumale määratud. Seega oli iga päikesetõus püha. Tuhandeid aastaid enne kristlust on kummardatud Päikest – nn “poega“, kes päästab inimkonna. Jeesuse kummardamine on tegelikult Päikese kummardamine ja seda on tehtud läbi aastatuhandete.

Miks me nimetame jumalat isaks ja maad emaks ja mitte vastupidi? Sellel on väga loogiline põhjus: vihm langeb taevast maale, niisutab seda ja kõik hakkab kasvama ehk taevas viljastab Maa. Foiniikias olid kord aastas, kui esimesed kevadvihmad saabusid, suured (pulma)pidustused. Öeldi, et Päike tõi vihma, see tähendab, et jumala poeg, päästja tõusis ja tõi vihma. Vihm kastis viinamarju, millest sai teha veini. Poeg muutis vee veiniks jne.

 

Surmasuudlus

Kristlased arvavad, et Juudas suudles Jeesust selleks, et teda indetifitseerida. Ainuüksi loogika peaks aga ütlema, et see pole tõsi. Väikelinnas, kus see kõik väidetavalt toimus, kus Jeesus oma imetegusid tegi, ei ole võimalik, et teda ei tuntud. Isegi kaugel Roomas teati Jeesust. Seega polnud asi tema identifitseerimises. Piibel ütleb, et Juudas andis Jeesusele suudluse, et teda ära anda – surmasuudluse. See komme tuleb väga vanast ajast. Lähis-Idas elab skorpion, kellel on kaks astelt üksteise kohal. Kui ta hammustab, jääb ohvrile inimhuulte jälg ja öeldigi, et ohver on saanud surmasuudluse. Ta saatis suudlusega oma ohvri teise ilma.

 

Saturn on meie maailma tegelik valitseja

Kui me enda ümber vaatame, siis näeme Saturni sümboolikat kõikjal, me näeme seda firmade logodel, embleemidel, kohtunike ja preestrite mustades hõlstides. See on kogu aeg otse meie nina all, aga me ei näe seda, sest me ei tea, kuidas ja kuhu vaadata. Tõde on meie eest peidus, kuigi vihjed on kõikjal meie ümber nähtaval.

 

“Indiana Jones ja saladuste laegas“

Steven Spielbergi filmis “Indiana Jonens and Riders of the lost Ark“ (1981) asub peategelane otsima kadunud seaduselaegast  Tiibetist. Edasi liigub ta aga mitte pühale maale, vaid Egiptusesse. Miks? Sest seaduselaeka idee on pärit tegelikult Egiptusest ja mitte heebrea kultuurist. Tuhandeid aastaid enne heebrealasi oli egiptlastel lepingulaegas (ark of the contract). Selle kaanel ilutsevad kaks tiibadega inglit ja see sümboliseeris lepingut, mille vaaraod olid sõlminud jumalatega, kes tulid siia Siiriuselt. Siiriust nimetatakse Koeratäheks (ingl dog on anagramm sõnast god, kelle esindaja maa peal oli Anubis, Egiptuse šaakalipäine jumalus, kes oli seotud surma, teispoolsusega.

 

 

Intervjuud David Icke’iga saad kuulata siit.

Intervjuud Jordan Maxwelliga saad kuulata siit.

Fotod: nasa.gov, Telegram, jordanmaxwell.com, davidicke.com, otkritka-reprodukzija.blogspot.com, overgrownpath.com

 

Toimetas Tuuli Kotka

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt