“Siriuse” autor: Me jagame kõik siin Universumis ühte teadvust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. juuni 2013 kell 18:13sirius-movie23. aprillil olid raadiosaate “Coast to Coast AM“ külalisteks Steven M. Greer ja Paola Leopizzi Harris, et arutleda Atacamast leitud humanoidi ja tulnukate avalikustamise üle.

 

Meditsiinidoktor ja ufoloog Steven M. Greer on 17 aastat töötanud selle nimel, et kokku viia teadlasi, leiutajaid ja ühiskonnajuhte uute keskkonnasäästlike tehnoloogiate arendamiseks. Ta on mitmete projektide asutaja, sealhulgas The Orion Project, Sirius Technology Advanced Research ja The Center for the Study of Extraterrestrial Intelligence (CSETI). Greer on kirjutanud neli raamatut, millest viimane on Hidden Truth: Forbidden Knowledge“, ja ta on dokumentaalfilmi Sirius“ (2013) autor.

StevenGreer

Steven M. Greer

 

Paola Leopizzi Harris on vabakutseline ajakirjanik, kes tegeleb maaväliste nähtustega. Ta on teinud koostööd paljude teadlastega alates 1979. aastast ja tema artikleid avaldatakse kõikjal Euroopas. 19801986 abistas ta dr J. Allem Hydneki UFO-de uurimises ja küsitles mitmeid kõrgeid sõjaväeohvitsere seoses nende osalusega valitsusepoolses tõe varjamises. Ta töötab dr Michael Salla Eksopoliitilises instituudis ja Rahvusvahelises Metafüüsika ülikoolis rahvusvaheliste suhete juhina.

Harris Paola Leopizzi Harris

 

Steven, miks sa lõpetasid oma karjääri arstiteaduses, et hakata tegelema ufoloogiaga?

Steven Greer: 1990-ndatel jõudsin arusaamisele, et valitsused ei jaga informatsiooni ja valetavad inimestele maaväliste kontaktide teemal. Isegi endine USA president Jimmy Carter ütles, et tal ei ole piisavalt kõrget luba sellest juttu teha. Aga mu peamine mõjutaja oli ikkagi spirituaalsus ja armastus Maa vastu. Taipasin, et uued tehnoloogiad energia teadusvaldkonnas muudaks meie tsivilisatsiooni käekäiku ja vähendaks saastamist. Meie planeeti valitsevad sotsiopaadid ja emakese looduse aitamiseks tegin filmi Sirius“, millest saadud tulud lähevad uute energiatehnoloogiate avalikuks arendamiseks, et vältida naftatöösturite sekkumist.

 

Mida sa oskad rääkida Atacama humanoidist?

SG: Aka on 15 cm pikkune inimlase skelett, mis leiti 2003. aastal Atacama kõrbest Tšiilist ning me kajastame teda uues dokumentaalfilmis Sirius“. See ei ole pettus, temast on tehtud röntgenpilte ja võetud DNA-proove, mis näitavad, et tegu oli elava organismiga, kellel on 10 paari ribisid (inimesel 12). Stanfordi ülikooli pediaatria radioloog Ralph Lachman uuris Aka skeleti epifüüsiplaatide tihedust põlvedel ja jõudis järeldusele, et tema vanus on sama mis 68-aastasel inimlapsel ning CAT-skaneerimine tuvastas väljaarenenud hambad lõualuus. DNA proovid näitavad märgatavat erinevust inimese geneetikast, sest hiire, šimpansi või sea DNA on sarnasem inimesele kui sellel humanoidil.

atacama h

 

Milline oli sinu reageering, Paola?

Paola Leopizzi Harris: Väike olend näitab, et universumis on palju anomaaliaid, mida on võimalik tänapäeval teaduslikult tõestada.

SG: Jah, kahjuks aga valitsused räägivad meile valesid ja hoiavad saladusi maavälisest tehnoloogiast, mis lõpetaks pool sajandit kestnud fossiilsete kütuste tarbimise.

 

Kas tegu võib-olla tulnukaga?

SG: Võimalik, sest ta silmakoopad on suured ja harilikult seostatakse seda kõrgema intelligentsiga, kuid jällegi ei saa väita, et tegemist on maavälise elanikuga. 1996. aastal tegelesin ühe FSB (endine KGB) juhtumiga, kus konfiskeeriti sarnane olend, mida filmiti ja pildistati. Humanoidide juhtumeid on veelgi. Põlisameeriklased Atacama kõrbes on rääkinud, et on näinud väikseid inimesetaolisi olendeid ringi liikumas. Peaksime ette võtma laiaulatusliku uurimistöö koos arheoloogidega, kasutades pinnast läbistavat ultraheliradarit ja otsima nende matmispaiku. See tõestaks, et tegu ei ole inimese mutatsiooniga, vaid eraldiseisva liigiga.

Atacama-Humanoid

 

Helistab Casey Texasest:

Kui tähtis on, et meie ühiskond jõuaks ajani, kus me suhtleme maavälise intelligentsiga ja teiseks tahaksin teada, kas Teise maailmasõja ajal, kui naftaühendus Saksamaaga ära lõigati, oli Hitleril salajane energiatehnoloogia?

SG: Ma ei ole ekspert, kuidas see suhtlemine võib välja näha, aga tähtis on see ühiskonnale kindlasti. Olen kuulnud teadvuse singulaarsuse teooriast, mille kohaselt jagame siin Universumis kõik ühte teadvust. Universum võibki olla teadvuse kvantum hologramm. Sellisel juhul ei tule probleemiks suhtlemine olendite vahel, kes on erinevatelt planeetidelt.

Olen kuulnud, et Hitleri teadlased töötasid välja üliarenenud elektromagnetilise antigravitatsiooni seadeldise ja nad toodi Ameerikasse just sellepärast, mitte rakettide pärast. Paraku oli see endise CIA huvides ning tänase päevani ei ole nad sellest avalikult rääkinud.

holographic universe

 

Vaata saadet  (algab 0:06:50):

 

Vene humanoid:

 

Dokumentaalfilmi Sirius“ kodulehekülg.

The Disclosure Projecti kodulehekülg.

Steven M. Greer Facebookis.

Fotod: photos3.meetupstatic.com, garuda.co, beyondthecircle.net, hopegirl2012.files.wordpress.com, movieimage.tripod.com, divinecosmos.com

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt