Sumeri kultuuri uurija: Tulnukad külastavad meid tänaseni

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. september 2013 kell 12:05Jason-Martell31. juulil andis USA raadiosaatele “Coast to Coast AM“ intervjuu teadlane ja õppejõud Jason Martell, kes on spetsialiseerunud iidsele sumeri kultuurile, uurides Nibiru planeediga seotut ja NASA andmeid võimalikest artefaktidest Marsil. Ta on olnud külaline arvukates telesaadetes ja raadioprogrammides, andes loenguid kogu maailmas. Martelli põnevad teooriad on huvi äratanud ka peavooluteadlaste hulgas.

 

Mida sa viimasel ajal uurinud oled?

Olen uurinud kivisambaid Türgis 13 000 aastat vanas Göbekli Tepe arheoloogiamälestises ja avastanud, et mõned neist on hämmastavalt sarnased monoliitsete kujudega Lihavõttesaarel, kuigi asuvad maailma eri punktides.

Tegu on mehi kujutavate kivisammastega, mis on sarnased näo ja kehaasendi poolest. Võib olla viitavad need kadunud kultuurile siin Maal, olles osa mingist ajatsüklist, mis kordab end ja need ehitised ja monumendid on osa suurest kosmoloogilisest süsteemist.

 gobekli-tepe kuju

Göbekli Tepe kivisammas

 easter-island kuju

Lihavõttesaarelt leitud kujud

 

Kas meid on külastanud kunagi tulnukad?

Meid on külastatud ja meid külastatakse tänaseni, aga tänapäeval on seda raske tuvastada, kuna neid juhtumeid hoitakse saladuses. Iidsete külastuste uurimisega on kergem tegeleda, sest need olid avalikud ja toimusid valgustusaegadel. Paljud kultuurid räägivad jumalatest, kes laskusid maa peale, kirjeldades ajajärkusid, mil see toimus.

Vanim teadaolev kultuur on sumeritel, kellel oli esimene teadaolev kirjakeel, mis jäädvustati savitahvlitele. Nende lood räägivad suurest uputusest ja teistest tuntud piiblilegendidest. Jutustati ka hiiglastest Maa peal, kes elasid koos tiivuliste olenditega ja keda kutsuti annunakideks. Neil ei pruukinud tegelikult tiibu olla, vaid hoopis lennumasinad, millega maa ja taeva vahel reisida. Sumerid õppisid matemaatikat, astronoomiat ja teisi teadusi annunakidelt ning seda tehti nii, et kirjatundja kirjutas preestri ja annunaki omavahelise jutu üles.

Anunnaki

 

Miks sumerid jaotasid taeva 12 osaks?

Arvan, et nad proovisid hõlmata suuremat aja tsüklit, millest meie ajalugu ei kirjuta. See suurem tsükkel, millest maiad, egiptlased ja sumerid olid teadlikud, kestab 24 000 aastat – neil olid täpsed kalendrid, mis põhinesid astronoomilistel muutustel. See tsükkel võib olla seotud sellega, et planeet Maa on binaarses tähesüsteemis. Kui see on tõsi, siis on meie Päikese orbiit seotud teise päikesega, mis asub Siriuse tähesüsteemis, mis tähendab, seda, et müütiline planeet Nibiru on osa Siriusest ja tiirleb meie Päikesesüsteemist läbi iga 3600 aasta tagant.

 

Milline funktsioon on Antikythera mehhanismil?

Antikythera mehhanism on iidne mehaaniline arvuti, mis oli konstrueeritud astronoomia põhitegurite väljaarvutamiseks. Selle jäänused leiti 1900. aastal laevavrakist Antikýthira saare lähedalt ja arvatakse, et see ehitati üle 2000 aasta tagasi.

Antikythera

 Antikythera mehhanism

 

Kas annunakid tulevad kunagi tagasi?

Arvan, et kindlasti tulevad. Meil on maiade ehitised Lõuna-Ameerikas Peruus, mis on astronoomilised jaamad, et jälgida tähtede liikumist taevas. Ehitati ju monumente ja vaatlustorne, et teha täpselt kindlaks, millal teatud joondumised toimuvad. Kokkupuuted tulnukatega ja teiste mõõtmete olevustega toimusid ajal, mida me nimetame kuldseks ajastuks. Sel ajal on meie oletatava binaarse päikesesüsteemi kaks päikest teineteisele kõige lähemates punktides. Kui on vastupidi, siis oleme tumedas ajastus. Tundub, et kuldsel ajastul on inimesele teadvust laiendav mõju, tuleneb see siis magnetilisest radiatsioonist või millestki muust – meil on selle ajastuni veel tuhandeid aastaid.

Kui vaadata Egiptuses olevaid püramiide, siis need peegeldavad Orioni tähtkuju ja joonduvad nendega iga 10 500 aasta tagant. See tähendab seda, et Orioni tähtkujust moodustub maapealne kaart, kus Sfinks on suunaga itta otse Lõvi tähtkujule. See on märk mingist tsüklist ja sündmusest, mida on tänapäeval pea võimatu kindlaks teha.

püramiidid

 

 

Helistaja Armand Torontost:

Kas on võimalik, et tulnukad ei tulnud siia Maale, vaid hoopis inimene on olnud miljoneid aastaid siin koos arenenud tsivilisatsioonidega, mis võisid katastroofis täielikult hävida?

Kuldsel ajastul ja teistel ajastutel oli looduskatastroofide ja kataklüsmide võimalus täiesti olemas. Ka 10 000 aastat tagasi võis asteroid maakera tabada või toimuda suur uputus, mis kustutas erinevate tsivilisatsioonide jäljed.

 

Kuula saadet siit.

Jason Martnelli kodulehekülg.

Fotod: ufocongress.com, newsps.ru, smrt.ccel.ca, posmedprodnet.webs.com, files.abovetopsecret.com, 3.bp.blogspot.com, farm4.static.flickr.com

 

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt