Uurija: Loomade moonutamisjuhtumite taga on tulnukad

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. mai 2013 kell 10:12slide_40286_322816_original

Linda Moulton Howe (sünd. 1942) on maailma üks tuntumaid loomade moonutamise (cattle mutilation) juhtumite uurijaid, kes on selle nähtusega tegelenud juba üle 30 aasta. Howe’i produtseeritud ja lavastatud dokfilm “A Strange Harvest” (Imelik saak) loomade moonutamisest võitis 1981. aastal Emmy filmiauhinna. Naine usub, et selle võika nähtuse taga on maaväline tulnukrass, kes teeb loomade ja inimeste peal katseid.

 

Peale dokfilmide ja raadiosaadete on Howe kirjutanud veel neli rahvusvaheliselt tunnustatud raamatut: “Alien Harvest: Further Evidence Linking Animal Mutilations and Human Abductions to Alien Life Forms” (Tulnuka saak: lisatõendid tulnukate seosest loomade moonutamise ja inimröövidega, 1989); “Glimpses of Other Realities, Vol. I: Facts and Eyewitnesses” (Vilksatused teistest reaalsustest, vol 1: faktid ja tunnistajad, 1994); “Glimpses of Other Realities, Vol. II: High Strangeness” (Vilksatused teistest reaalsustest, vol 2: ülimalt kummaline, 1998); “Mysterious Lights and Crop Circles” (Müstilised tulukesed ja viljaringid, 2002). Howe on kummalisi nähtusi kajastava uudisteportaali www.earthfiles.com eestvedaja ja raadiosaate “Coast To Coast AM” reporter.

 

Linda pic 2

 

Veidras asendis loomakorjused2013. aasta aprillis antud intervjuus räägib Howe, et viimase kolme kuu jooksul on erinevatest kohtadest tulnud hulgaliselt teateid loomade moonutamise kohta – sealhulgas ka Whidbey saarelt Washingtoni osariigis ja Dundeest Oregoni osariigist, kus on selliseid juhtumeid täheldatud juba 1960-ndatest.

“Kui ma 1979. aastal hakkasin uurima loomade moonutamise massilisi juhtumeid, märkasin kohe väga sarnast käekirja kõikjal maailmas: loomadel olid ülitäpsed lõikehaavad, aga verd polnud üldse. Kõige veidram selle nähtuse juures on aga asjaolu, et kunagi ei ole hukatud looma ümber näha jalajälgi,” räägib Howe.

 

ufo cow abduction

 

“Colorado osariigi šerif Tex Graves, kes samuti loomade moonutamise juhtumeid uuris, näitas 1979. aastal mulle hukatud loomade fotosid, mis olid tehtud alates 1970. aastate algusest. Ühel fotol oli 800-kilone isashirv, kes oli sarvipidi maas kinni. Ülitäpsete sisselõigetega korjusel puudusid verejäljed täiesti. Graves ütles, et see loom pidi olema visatud kuskilt alla, et sellisesse asendisse maanduda. Ühel teisel fotol oli surnud loom koonu pidi 20 sentimeetri sügavuses maa sees ja tardunud keha seisis jalgadel. Šerif ütles, et mis iganes seal ka juhtunud oli, ei saanud see loom ise mitte kuidagi sellist auku tekitada, mille najal ta püsti seisma jäi,” ütleb Howe.

 

foreleg-hole

 

Ei jälgi ega verd

Howe’i sõnul on ta rääkinud tosina rantšopidajaga, kes on näinud kummalisi valguskiiri ja sähvatusi loomade hukkumispaigus. On isegi nähtud, kuidas loom valguskiirega õhku tõstetakse ja tagasi maale saadetakse. See seletaks asjaolu, miks ei avastata surnud loomade juures kunagi mitte kellegi jälgi, isegi mitte looma enda omi – need loomad ei kõndinud ise sinna, kust nad leiti. Juhtumeid ühendas ka see, et alati oli ära lõigatud kas looma kõrv, silm, keel, lõug, genitaalid või siseelundid ja mitte kunagi ei leitud korjuse juures ühtegi verelaiku.

Uurijaid paneb hämmastama ka see, kuidas lõikused tehtud olid. Meie oleme süsinikul põhinev eluvorm – kõik loomad, linnud ja inimesed põhinevad süsinikul. Uurijad oletavad, et neid lõikusi tehakse lasertehnoloogia abil, aga see tähendaks, et lõikekohtadele peaks jääma kuumuse tõttu süsiniku sade. Kuid moonutatud loomade juures ei ole kunagi avastatud süsiniku sadet.

“Olen käinud uurimas loomaarstidelt hobuste ja teiste loomade laserlõikuste ja operatsioonide lõikehaavu, millel oleme alati avastanud mikroskoobi all süsiniku sadet. Seega on meil olemas reaalsed tõendid selle kohta, et loomaarstide laserlõikused on täiesti erinevad moonutatud loomadega tehtud lõikustest. Me ei tea, kas neid lõikusi tehakse valguse, heli või mõne muu tehnoloogia abil,” ütleb Howe.

“Paljud inimesed arvavad, et loomade moonutatud korjuseid avastati ainult 1960. ja 1970. aastatel, aga see pole tõsi. Alates aastast 1979, kui mina seda teemat uurima hakkasin, on teateid moonutatud loomade kohta tulnud absoluutselt igal aastal,” sõnab ta.

 

UFO_horizon

 

Kuula kogu saadet Linda Moulton Howe’iga siit. (algab 37:56)

Allikad ja lisalugemist: South Whidbey Record, Whidbey News Times, Earth Files, Boca Raton News (23.10.1977), Coast to Coast AM 

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt