Kas sina võtad novembris vastu vegan väljakutse?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. november 2016 kell 8:46LNb2nner01Ka sel aastal on kõigil võimalik 1.-30. novembrini proovida veganlust, mille muudavad lihtsamaks organisatsioonid Loomade Nimel, Loomus ja Eesti Vegan Selts, kes kõigile liitunutele igapäevaselt vegan-retsepte ja muud kasulikku saadavad.

 

Nende kampaanias seisab:

Pimedad, vihmased ja külmad sügispäevad röövivad energiat ning tõmbavad motivatsiooni alla? Masendus on sügise vältimatu osa? Nina kipub tilkuma ja haigused kergelt ligi tulema?

Kas teadsid, et heateod suurendavad õnnetunnet? Mida rohkem head teed, seda õnnelikum oled. Veganlus tähendab, et teed head loomadele, oma tervisele ja keskkonnale. Kas teadsid, et eestlased söövad liiga vähe köögi- ja puuvilju ja liiga palju liha? Kuid just mitmekülgne taimne toit tagab tugeva immuunsüsteemi ja aitab sügismasendusest võitu saada. Seetõttu kutsume sind osa võtma kuu aega kestvast vegan väljakutsest. Niimoodi möödub pime ja kõle november põnevalt ja tervislikult.

Novembrikuu jooksul saadame Sulle iga päev põnevat infot: toitumisteavet, nädalamenüüsid, retsepte, nõuandeid, artikleid ja uudiseid veganlusest ning meie üritustest.

Vegan väljakutset korraldavad organisatsioonid Loomade Nimel, Loomus ja Eesti Vegan Selts.

Liitumiseks sisesta oma meiliaadress siia.

 

Allikad ja lisainfot: Vegan väljakutse veebris, vegan väljakutse Facebookis

Pilt: loomadenimel.ee

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt