Telegrami lugemissari: Alaje Plejaadi tähtedelt – II osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. märts 2013 kell 12:38 

Telegram hakkab oma lugejate nädalavahetusi sisustama erinevate lugemissarjadega. Järgmise kahe kuu laupäeviti-pühapäeviti ilmuvad rubriigi “Maaväline” all lood väidetavalt Plejaadi tähtedelt pärinevast Alajest, kes on Maale tulnud universumi teadmisi ja elu tutvustama. Alaje on oma lugu rääkinud Youtube’i vahendusel, Telegram toob lugejateni tema videote eestikeelsed kokkuvõtted.

 

Plejaadid on Sõnni tähtkujus asuv hajusparv, mille Messier’ kataloogi tähiseks on M45. Parve kaugus maast on 440 valgusaastat. Väidetavalt seal elavaid olendeid on peetud võtmeisikuteks inimkonna loomise protsessis, samuti on Plejaadid mänginud olulist rolli paljude rahvaste mütoloogias.

 

Telegram tuletab meelde, et tegu on meie poolt lugejale pakutava ajaviitega, mis ei pretendeeri tõele, kuid võib olla üks võimalik variant meie maailmas toimuva vaatamiseks.

 

 

Alaje

2. osa

Olge ettevaatlikud suitsetavate ja alkoholi pruukivate inimeste suhtes, nad on mõjutatud negatiivsete astraalolendite poolt, kes elavad nende auraväljas ja söövad eluenergiat. Kõik vaimsed inimesed tajuvad seda. Kui millegi sagedus on kõrgem kui sul, siis on see lihtsalt nähtamatu – see pole müstika, müstilisi asju polegi. See on lihtsalt kõrgem vaimne teadus, mida enamik inimesi ei tunne.

Negatiivsed inimesed püüavad sinuga vaielda, teha sind maatasa, vihaseks ja võimetuks. Positiivsed inimesed jagavad sulle armastust, jõudu ja teadmisi. Sul on alati valikuvõimalus, keda sa tahad enda kõrval näha, kas valgust või pimedust, armastust või vihkamist.

Ärge laske ennast petta, kui keegi ütleb, et ta on vaimne ja samal ajal näiteks suitsetab või järgib religiooni. Vaimne inimene hoolitseb oma tervise eest, sest ta teab enesearmastusest ja ta ei kummarda kedagi, sest ta vastutab ise oma elu eest. Ainult siis, kui sa armastad ennast, oled sa suuteline ka teisi armastama. Suitsetaja, kes hävitab ennast, ei armasta ise end ja ta peab seda õppima. Igaüks peab oma valiku tegema, kas ta elab positiivset või negatiivset elu. Pole mõtet oma elu raisata mõttetute TV-show’de, narko, rämpstoidu ja religiooni peale, mis on minevikus tapnud miljoneid inimesi.

 

Kui sa tulid Maale, oli su plaan areneda kõrgemale, mitte madalamale. Mõelge selle üle. Miljonite inimeste negatiivsed mõtted, mis on kestnud tuhandeid aastaid, sunnivad Maad neist vabanema. See on põhjus, miks teil on kaootilised ilmad, maavärinad, üleujutused ja vulkaanipursked. Maa ei kannata ainult looduse saastatuse, vaid ka mõtte saastatuse käes. Mõtted on energia ja energial on alati mõju universumile, sest kõik universumis on omavahel ühendatud. See on kõrgem teadvus. Püüdke laadida oma mõtteid positiivse energiaga, millal iganes see on võimalik. Keskenduge sõbralikkusele, mitte vihkamisele, kas sina oled võimeline seda tegema?

Maailmas on tuhandeid inimesi nagu mina, kes aitavad sul seda saavutada. Meie oleme valgusetöölised, kes kasutavad kõrgema eksistentsi valgust, et eemaldada negatiivsust. Teie olete ajaloo vältel meid nimetanud ingliteks. Kõik, kes töötavad valguse heaks, on tumeda poole sihtmärgiks. Seetõttu on tähtis, et valgusetöölised suurendaksid oma valgust veelgi. Ära lase ennast heidutada negatiivsetel inimestel ja probleemidel, mida sa koged. Hoia oma mõte eesmärgil, et aidata planeeti vaimsesse valgusesse, kus kurjust ei eksisteeri.

Maa on eksperiment, kus me tahtsime näha, kas me suudame hoida oma valgust negatiivses keskkonnas, mis leiab varsti oma lõpu. Tume pool (nn illuminaadid) tahab seda ära hoida. Ärge laske skeptikutel, ülbetel inimestel ja võlts-psühholoogidel end heidutada. Nemad kardavad armastust ja inimesi, kellel on rohkem teadmisi kui neil. Nad vajavad mitmeid elusid, et olla valmis kõrgemaks tarkuseks. See on nende vaba tahe.

Mida rohkem armastust sa oma südamest välja saadad, seda nõrgemaks tumedam pool muutub. Mida rohkem tumedam pool sind ründab, seda rohkem sa tajud seda kui komplimenti hea töö eest. Võitlus kurjuse vastu toimub rohkem seesmisel kui välisel tasandil, sinu südames ja mõtetes. Sinu väljasaadetav energia on oluline. Kui sa mõtled seesmiselt negatiivselt, suurendad sa kaost enda ümber, sest sa toidad seda. Kui sa tahad kaost planeedilt eemaldada, siis saada armastuse energiat. Need mõtted transporditakse läbi morfogeneetilise välja kogu planeedile. Nii saad sa hävitada tumeda poole plaanid. Nad plaanivad kaost mitte ainult sellel planeedil, vaid kogu galaktikas. Kas me laseme sellel juhtuda?

 

Tume pool kasutab televisiooni, et valetada teile. 90% teleprogrammide ülesanne on teid rumalaks muuta. Nad ei taha, et te mõtleksite elu mõtte üle. Nad tahavad teid uskuma panna, et kõik on hästi. Kõige suuremad TV-show’d, kus valetatakse, on seotud poliitikaga. Nad näitavad teile poliitikuid ja võltsvalimisi, et panna teid uskuma, et hääletamine on vajalik. Tõelise võimu juures olevad inimesed ei ole mitte kunagi televisioonis ja nad valitakse oma enda perekonna liikmete poolt. Niikaua kui te lasete sellistel inimestel ennast juhtida, olete te nende orjad, kes maksude maksmise kaudu aitavad finantseerida sõdasid.

Kujutlege sisimas, millises maailmas te elada tahaksite. Kujutage ette maailma ilma vägivalla, sõjaväe, poliitikute, ebausu, religiooni ja valedeta. Kujutage ette maailma, kus ainult armastus mängib rolli ja kus kõigil on kõik olemas vajalik. Kus teadmine on kättesaadav kõigile ning kontakt kõrgemalt arenenud planeediga on normaalne. Te peate looma tugeva sisemise soovi, et elada sellises maailmas. Mida rohkem inimesi suudab seda pilti luua ja neid mõtteid saata, seda lihtsam on juhtida Maa evolutsiooni positiivsele rajale.

Alustage oma hinge kuulamisest, mitte sellest, mida pakuvad raadio ja teler. Sa saad oma hinge kuulata vaid siis, kui oled vaikuses, ilma stressi ja lärmita. Enamus inimesi keskendub vihkamisele, vaidlemisele ja ülbusele. Nemad elavad mitteteadlikult ja raiskavad oma elu. Tee oma otsus praegu, millises maailmas sa elada tahad, saada armastavaid mõtteid kogu planeedile. See häirib tumedat poolt rohkem kui miski muu. Kujuta ette, kuidas kogu planeet on täidetud armastuse ja valgusega, see valgus põletab kõik kurja.

Nüüd on aega endale tõestada, kas me oleme tõesti oma mõttes täiskasvanud või ei. Keegi, kellele meeldib viha ja vägivald, on vähem arenenud kui loom või taim. Elu mõte on sinu teadvuse arendamine ja armastus sinu südames. See ei ole sinu auto, mobiiltelefon, pangaarve, religioon, sport, õudusfilmid või vägivald teiste üle. See on lihtsalt armastus sinu südames. Ainult südamega mõeldes oled sa võitjate poolel, see on võti kõrgemasse eksistentsi. Kas sa kasutad seda võtit või viskad minema? Valik on sinu.

 

Allikas: Alaje777 Youtube Channel

 

Toimetas Stefan Järv

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt