Telegrami lugemissari: Alaje Plejaadi tähtedelt – IV osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. märts 2013 kell 10:38 

Telegram sisustab oma lugejate nädalavahetusi erinevate lugemissarjadega. Laupäeviti-pühapäeviti ilmuvad rubriigi “Maaväline” all lood väidetavalt Plejaadi tähtedelt pärinevast Alajest, kes on Maale tulnud universumi teadmisi ja elu tutvustama. Alaje on oma lugu rääkinud Youtube’i vahendusel, Telegram toob lugejateni tema videote eestikeelsed kokkuvõtted. 

 

Plejaadid on Sõnni tähtkujus asuv hajusparv, mille Messier’ kataloogi tähiseks on M45. Parve kaugus maast on 440 valgusaastat. Väidetavalt seal elavaid olendeid on peetud võtmeisikuteks inimkonna loomise protsessis, samuti on Plejaadid mänginud olulist rolli paljude rahvaste mütoloogias.

Telegram tuletab meelde, et tegu on meie poolt lugejale pakutava ajaviitega, mis ei pretendeeri tõele, kuid võib olla üks võimalik variant meie maailmas toimuva mõistmiseks. Meie seisukoht: kõik on võimalik.

 

 

Alaje

4. osa

 

Sa tõmbad oma ellu inimesi ja situatsioone, kui oled selleks õige energia loonud. Kasutades südame energiat ja meditatsiooni, arened sa kiiremini, sest siis oled ühenduses kosmilise allika ehk teadvusega. Meditatsioon on ainus asi, mis teeb sind rahulikuks ja lõõgastunuks. Meditatsioon ei ole ainult vaikselt istumine, see toimub ka siis, kui sa loed, maalid, laulad, jalutad looduses või jagad kellegagi armastust. Kõik, mis paneb su aju vibreerima alfa ja beeta lainetel, on meditatsioon.

 

Et seda meeles pidada, teeme väikese meditatsiooni, et aktiveerida sinu energiad ja puhastada planeet kurjadest energiatest. Istu rahulikult, väga tähtis on istuda lõdvalt ja rahulikult, et energia saaks liikuda. Pane silmad kinni, et sa poleks mitte millegi poolt häiritud. Lõdvesta kõik oma keha osad. Alusta näost, lõdvesta oma otsaesine, lõdvesta põsed ja ära suru hambaid kokku. Lõdvesta kael, käed, sõrmed ja ära suru käsi rusikasse. Tunneta lõdvestust oma jalgades ja jalalabades.

 

Nüüd hinga kolm korda sügavalt sisse, iga kord, kui sisse hingad, tõmba endasse kosmilist valguse energiat, mis on kõikjal sinu ümber. Välja hingates näe, kuidas kosmiline energia puhastab su keha kõikidest halbadest energiatest, mida sa ei vaja. Pühi kõik ebavajalikud energiad minema ja lase neil haihtuda. Iga kord, kui sa seda teed, muutud sa aina säravamaks.

 

Ära unusta, et mõtted on energia, nad saavad oma alguse eeterlikul tasandil ja mõjutavad ka sinu füüsilist keha. Niisiis, iga kord, kui sa hingad sisse ja välja, muutud sa aina säravamaks. Sa täidad oma keha puhta, valge valgusega. See on allika valgus, loome teadvus. Valgus muutub aina suuremaks ja sa oled ümbritsetud valguse keraga.

 

Tunneta rahu, tarkust ja loome armastust. Luba sellel valgusel end ravida. Tunneta, kuidas kõik sinu tšakrakeskused on aktiveeritud ja harmoonias. Kõik tšakrad kogunevad kokku ja ühinevad sinu südame keskuses. Tunneta, kuidas sinu süda muutub soojaks ja võimsaks.

 

Ütle iseendale: “Ma olen valmis tarkuseks ja armastuseks. Minu teadvus ja loovus laieneb pidevalt. Ma olen terve ja vaba blokeerivatest programmidest ja energiatest. Ma olen vaba religioonist ja uskumussüsteemidest ja ma vastutan oma elu eest. Minu motiivid on ühenduses loomega. Ma olen sõbralik ja kaastundlik. Ma annan ja võtan vastu armastust. Ma elan elu armastuse järgi.”

 

Nüüd tunneta ennast valguskerana, mis muutub nii suureks, et katab kogu planeedi. Armastuse sagedus puhastab planeedi kõikidest negatiivsetest energiatest. Näe, kuidas tumedad jõud põlevad ja kuidas valguse vortex uhab nad minema. Astraalsel tasandil see juba toimub ja sellel on mõju ka füüsilisele reaalsusele.

 

Sa võid teha seda meditatsiooni, millal iganes sa tahad. See võimendab Maa spirituaalset energiat, et kõigil oleks võimalus areneda. Jäta meelde, et kõik on energia ja aega pole olemas kõrgemates reaalsustes. Aeg on ainult kolme dimensiooni maa mõiste. Aeg ja kosmos on paindlikud. Mõtle kõikehõlmavalt ja universaalselt, mõtle armastusega. Armastus on võti. ADONAI!

 

 

Allikas: Alaje777 Youtube Channel

 

 

Toimetas Stefan JärvKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt