Telegrami lugemissari: Alaje Plejaadi tähtedelt – IX osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. märts 2013 kell 10:04 

Telegram sisustab oma lugejate nädalavahetusi erinevate lugemissarjadega. Järgmise kahe kuu laupäeviti-pühapäeviti ilmuvad rubriigi “Maaväline” all lood väidetavalt Plejaadi tähtedelt pärinevast Alajest, kes on Maale tulnud universumi teadmisi ja elu tutvustama. Alaje on oma lugu rääkinud Youtube’i vahendusel, Telegram toob lugejateni tema videote eestikeelsed kokkuvõtted.

 

Plejaadid on Sõnni tähtkujus asuv hajusparv, mille Messier’ kataloogi tähiseks on M45. Parve kaugus maast on 440 valgusaastat. Väidetavalt seal elavaid olendeid on peetud võtmeisikuteks inimkonna loomise protsessis, samuti on Plejaadid mänginud olulist rolli paljude rahvaste mütoloogias.

Telegram tuletab meelde, et tegu on meie poolt lugejale pakutava ajaviitega, mis ei pretendeeri tõele, kuid võib olla üks võimalik variant meie maailmas toimuva mõistmiseks.

 

 

Alaje

9. osa

 

Tervitus, mina olen Alaje Plejaadide valguse dimensioonidest. Kõikides oma sõnumites olen ma rõhutanud, kui tähtis on armastus, et areneda vaimselt ja luua valguse energiat. Maa vajab valguse energiat, et eemaldada kõik negatiivsed energiad. Sellises kõrges energia olekus ei saa negatiivsust eksisteerida. Sellel põhjusel üritavad tumedad jõud seda ära hoida. Neil on omad plaanid.

Üks nende plaanidest on luua suur kaos. Ainult õige vaimne inimene, kellel on puhas energia, suudab hoida pea selgena. Ma räägin teile nüüd ühest nende suurest plaanist, mida ma loodan, et mitte kunagi ei juhtu. Nad tahavad ära hoida muutust ja püüavad teid lollitada. Mõned Maa inimesed teavad, et tumedad jõud on maha surunud paljude põlvkondade jooksul toimunud maaväliste objektidega seondunud kontakte, nad on tapnud palju tunnistajaid ja tapavad neid edasi.

 

Filmid tulnukatest mõjutavad inimesi psühholoogiliselt

Aga nüüdseks on aina rohkem inimesi, kes on kogenud ja näinud ise väga palju kosmoselaevasid ning valitsus ei saa seda teemat enam saladuses hoida. Seetõttu on neil uus plaan olemas. Neil on idee kasutada oma “nukkudest” poliitikuid, et avaldada ametlikult, et tulnukad on olemas ning Maa on nendega ühenduses.

Tumedad jõud jagavad ainult seda informatsiooni, mis on nende enda huvides kasulik. Nad tahavad esitleda end teile kangelastena meediakampaaniate kaudu – nii nagu nad on seda pidevalt teinud, et puhastada oma nime. Samal ajal räägivad nad teile ainult osa tõest ja varjavad oma tõelisi motiive. Nad ütlevad, et seda kõike on hoitud saladuses, sest ühiskond polnud veel valmis selliseks informatsiooniks ning see oleks tekitanud massides paanika.

See on ka põhjus, miks te kuulete selliseid jutte filmides. Need on filmidesse sisse kirjutatud, et mõjutada inimesi psühholoogiliselt. Muidugi eitavad nad röövimistega seonduvaid teemasid. Pärast pikki diskussioone nende teemade üle on neil plaan tutvustada teile negatiivseid tulnukaid, kellega nad kontaktis on, kui “heatahtlikke humanoide, kes on siin, et inimkonda aidata”.

Nad tahavad seda esitleda kui suurt TV-sündmust – see on põhjus, miks nad on istutanud sellised stsenaariumid paljudesse filmidesse, et inimesi psühholoogiliselt ette valmistada. See on aeg, kus sinu “häirekellad” peaksid tööle hakkama, sest positiivsed galaktilise föderatsiooni tulnukad ei tee koostööd Maa tumedate jõududega.

Meie abi on aastakümneid tagasi lükatud. Valitsus on meid tagasi lükanud, sest nad ei saanud meie käest tehnoloogiat ega relvi, vaid hoopis spirituaalset abi niikaua, kui nad on arenenud piisavalt kõrgele, et saada tehnoloogiat. Maa valitsused töötavad ainult negatiivsete olenditega ja nende ainus motiiv on kontrollida ja orjastada Maa inimesed.

Pärast seda, kui inimestest on saanud kliendid tulnukatele, plaanib valitsus reklaamida inimestele uusi kontrolltehnoloogiaid, nagu näiteks naha alla paigaldatavad kiibid. Seda tehakse selleks, et inimestelt ära võtta vaba tahe. Nii nagu nad on seda teinud vaktsiinide ja kaameratega. Te hakkate pidevalt kuulma, et kiibid on teile kasulikud ja et see on teie enda turvalisuse huvides vajalik. Alati on olemas intervjuud, mis on kinni makstud, et näidata ja testida, kui vajalikud need kiibid on.

 

Probleemid on tumedate jõudude tekitatud

Samal ajal organiseerivad nad terrorirünnakuid, et nad saaksid välja kuulutada riikliku hädaolukorra, et kasutada rohkem sõjaväge. Ärge unustage, et nad alati loovad probleemi, et hiljem ilmuda kohale kui päästjad, sama ajal, kui inimesed anuvad abi. Pärast plaanivad nad teile öelda, et nad on head tulnukad ning tahavad teile esitleda halle tulnukaid (gray aliens) ja reptiile. Neid, kes on hoidnud Maad tuhandeid aastaid orjuses.

Siis ütlevad nad teile, et te ei pea tähelepanu pöörama nende ilmumisele ja rõhutavad oma armastust inimkonna vastu. Ärge unustage, et neil olenditel on selline tehnoloogia, mis on teie omast miljoneid aastaid kaugemale arenenud, nagu näiteks 3D-hologrammid, ja nad kasutavad neid, et demonstreerida inimestele “imesid”. Peale selle on neil sellised vaimsed võimed, et teid paralüseerida.

Ma tean seda, sest olen kohanud neid ja nad üritasid seda minuga teha, aga oma valguseenergiaga suutsin nad minema ajada. Nad hävitavad haigused, et meelitada inimesed oma poolele. Muidugi ei ütle nad, et nemad ise tegid need haigused, vaid ilmuvad kui päästjad õigel ajal. Kogu sellel etendusel on ainult üks eesmärk: demonstreerida oma jõudu ja mõjutada inimesi psühholoogiliselt uskuma, et nad on juhtijad.

Reptiilide olemus on petta kõiki, et inimmassid ei saaks aru, mida nad plaanivad. Tehnoloogia abil tahavad nad kunstlikult luua katastroofe, et külvata paanikat, hirmu ja kaost. Seejärel ütlevad nad, et maailmalõpp on lähedal ja Maa hävib. See on ka põhjuseks, miks nad teile maailmalõpuga seonduvaid filme näitavad, sest inimeste hirm annab neile veelgi energiat, et oma plaane täide viia.

Inimesed, kes kardavad ja on meeleheitel, võtavad vastu kõike, mis neile pakutakse. Valitsus plaanib teile öelda, et te jääte ellu ainult siis, kui te lahkute Maalt koos tulnukate kosmoselaevadega ja neid, kes keelduvad, sunnitakse sõjaväe abiga. Ma hoiatan teid: ärge laske ennast mitte kunagi kiibiga märgistada, juhul kui valitsus peaks sellist asja reklaamima.

 

Inimesed peavad otsustama, missugust tulevikku nad tahavad

Need, kes lahkuvad Maalt koos reptiilidega, saavad liiga hilja aru, et see on lõks, sest inimesi kasutatakse orjadeks, eksperimendiks või toiduks. Reptiilid teevad seda juba miljoneid aastaid ja nad näevad kogu planeeti kui oma vara ja toiduallikat. Ainult vaimsed inimesed on võimelised tundma, et midagi on valesti, samal ajal kui tumedad jõud teevad kampaaniat heade tulnukate vastu, kutsudes neid negatiivseteks sissetungijateks.

Sellepärast ongi nii tähtis vaimselt areneda. Ainult vaimsed inimesed suudavad eristada valgust ja pimedust. Ainult positiivse kollektiivse armastuse teadvus suudab peatada tumedate jõudude kavatsused. Kui enamikul inimestel oleks armastuse energia, siis massiteadvus kogeks muutust ja maa transformatsioon oleks sujuv. Maa inimesed peavad otsustama, missugust tulevikku nad tahavad.

Ma ütlesin teile, et armastus on võti. Positiivsed tulnukad kiirgavad oma kehast ja laevadest armastuse energiat. Kui sa ei tunne armastuse energiat maavälise olendi juures viibides, siis peaksid sa lahkuma. Meie kui galaktilise föderatsiooni esindajad ilmume ka, aga teistsugusel kujul. Valguseolendid ei suuni sind millekski ning sa pead ise valima, kas võtad meie armastuse ja abi vastu või ei.

Meie austame vaba tahet. Iga hing peab nüüd otsustama, kas ta tahab valguse poole minna või ei. Kõigil neil, kellel on vaimne teadlikkus, ei ole probleeme meie tuvastamisel ja äratundmisel. Aga need, kes hävitavad oma aurat ja energiat, neil tuleb raskusi meie kõrge armastuseenergia talumisega ja nad isegi kardavad meid.

Tumedad jõud loodavad ikka veel madala sagedusega inimeste peale, kes kardavad ja mõtlevad negatiivseid mõtteid. Enese teadmata toetavad need hinged kaost meie ümber. Ma kordan taas: saage valgusetöölisteks, sest ainult siis, kui teil on auras tugev valgus, saame me Maad positiivselt muuta.

Hoia oma keha vaba kõikidest mürkidest ja negatiivsetest emotsioonidest, sest need teevad sind nõrgaks. Nõrga energiaga ei saavuta sa midagi, vaid sind mõjutatakse negatiivse energiaga, et sa toetaksid tumedate jõudude plaane. Armastus on kõige suurem jõud, kõige parema valguse energiaga. Ainult terve teadvus ja keha suudavad hoida kõrget energiat, et kasutada seda efektiivselt reaalsuse muutmiseks.

 

Allikas: Alaje777 Youtube Channel

 

Toimetas Stefan Järv

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt