Telegrami lugemissari: Alaje Plejaadi tähtedelt – XII osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. aprill 2013 kell 11:53Telegram sisustab oma lugejate nädalavahetusi erinevate lugemissarjadega. Hetkel ilmuvad rubriigi “Maaväline” all lood Plejaadidelt pärit Alajest, kes on Maale tulnud universumi teadmisi ja elu tutvustama. Alaje on oma lugu rääkinud Youtube’i vahendusel, Telegram toob lugejateni tema videote eestikeelsed kokkuvõtted. 

 

Plejaadid on Sõnni tähtkujus asuv hajusparv, mille Messier’ kataloogi tähiseks on M45. Parve kaugus maast on 440 valgusaastat. Väidetavalt seal elavaid olendeid on peetud võtmeisikuteks inimkonna loomise protsessis, samuti on Plejaadid mänginud olulist rolli paljude rahvaste mütoloogias.

Telegram tuletab meelde, et tegu on meie poolt lugejatele pakutava ajaviitega, mis ei pretendeeri tõele vaid on üks viis meie maailmas toimuva mõistmiseks.

 

Alaje

12. osa

 

Tervitused, mina olen Alaje Plejaadi tähesüsteemist, valguse dimensioonidest. Alaje on Plejaadi nimi ja sel pole mingit pistimist planeet Maaga. Planeet Maa on transformatsioon, et tõusta kõrgematesse sagedustesse ja dimensioonidesse. Et seda saavutada, peab planeet vabanema negatiivsetest energiatest.

On aeg, mil Maa inimesed peavad hakkama mõtlema Maa ravimise peale; on aeg kasutada tõelist armastust enda, teiste ja looduse heaks. Muutus peab toimuma südames, et energial oleks ka mõju ka väljapoole. See on õppetund, mille Maa inimesed peavad omandama, et liikuda kõrgemale evolutsioonitasmele. Armastuse kasutamine on lahendus kõigele. Kõigi asjade põhjuseks on energia. Kõik on manifesteerunud energiast. Iga mõte ja emotsioon toodab valgust, mida sa saad väljaspoolt näha. Nii kaua, kui inimesed loovad viha, ülbust, hirmu, ego, ahnust, pettust ja vägivalda heatahtlike vastu, käituvad nad universumi reeglite ja armastuse vastu, mis omakorda põhjustab kannatusi, medikamentide kasutamist ja kriminaalsuse tõusu.

Loodus ja eksistents püüab seda kõike ravida katastroofide, üleujutuste, vulkaanide ja tormidega. Kuni suured firmad hävitavad kasusaamise eesmärgil loodust, loovad nad keskkonnakatastroofe, negatiivset karmat, vaesust ja haigusi ning survestavad miljoneid  inimesi sellistesse situatsioonidesse, et nad kannataks, nälgiks, oleks vaesed ja haiged. Nii kaua, kui Maal on raha, tuleks seda kasutada targalt vaimseteks hüvedeks ja selleks, et kõigil oleks söök, jook ja peavari; mitte relvadele, sigarettidele, poliitpalaganile ja spordiväljakute rajamisele. Salavalitsus, kes kontrollib planeeti, raiskab miljardeid dollareid, et hoida populatsioon rumalana sigarettide ja primitiivsete spordiürituste abil. Areenivõitlused modernsete gladiaatoritega, täpselt nagu tuhandeid aastaid tagasi, et jagada inimesed erinevatesse riikidesse, et neil oleks alateadlikud vihamõtted üksteise vastu. Samal ajal tegelevad nemad oma projektide ja salastatud maa-aluste baasidega, et hoida teid kui orje. Kui sa tahad kõiki neid negatiivseid energiad muuta, siis pead selleks olema teatud energiatasemel. Ainult siis, kui energia on vaba negatiivsusest, saad sa luua meeldiva reaalsuse nagu teistel planeetidel.

Kõige parem ravi on armastuse kosmiline energia. Paljud valgusetöölised ja tulnukad on inkarneerunud Maale kindla eesmärgiga – aidata Maad transformatsiooniprotsessis. Nad on kui kanalid kosmilise valguse vahendamiseks, et neutraliseerida negatiivsed energiad ning aidata neid, kes on juba valmis ja mõistavad universumi seadusi. Ainult sõbralikud inimesed on võimelised valgusetöölisi tuvastama. Valgusetöölistel pole mitte mingit pistimist Maa organisatsioonide või uskumustega. Me kasutame allika valgust, loome energiat. Kui ma teen oma valgusetööd, üksi või grupis, siis ma kasutan selleks tihti energiakohti, nagu näiteks iidsed kiviringid, mäed, püramiidid või viljaringid, et suurendada grupi armastuse energiat. See võimas energia levib morfogeneetilisse välja üle kogu planeedi ja tõstab glabaalset teadlikkust, sest kõik on omavahel energiaga ühenduses. Mida rohkem inimesi kasutab spirituaalse valguse energiat, seda kiiremini saab eemaldada planeedi vihkamisest ja ignorantsusest ning ära hoida katastroofe ja blokeerida salavalitsuse tegevust.

Olen nüüdseks juba mitmeid aastaid juhtinud gruppe energiakeskustes, et teha valgusetööd. 2010. aasta juunis läksime me energiakeskusesse Inglismaal ja kasutasime kiviringi kosmilist energiat, et ravida planeeti. Sellel kosmilisel valgusel pole mitte mingit pistmist Maa religioonidega või teiste uskumustega. See on eksistentsi valgus. Kõik on selle osa. Aga kõik sõltub sellest, kuidas sa kasutad seda energiat. Enamik Maa inimesi on kaotanud loomega sideme, sest nad loovad viha või elavad lihtsalt eksistentsi(loome) reeglite vastu.

Kui sa vajad valgusetöölist või külastad energeetilisi kohti, siis sa pead olema teadlilk kõrgest kosmilisest energiast, mida me kiirgame, et ravida sinu negatiivseid energiaid. Kui kellelgi on ravimata sisemised blokeeringud, negatiivsed programmid, negatiivne karakter või on keegi sõltuv tubakast ja alkoholist, siis kõik need negatiivsed energiad tulevad pealispinnale, ehk sa hakkad puhastuma ja sa saad ravida end ise. Need, kes ei tunne seda ära, võivad isegi rünnata või süüdistada valgusetöölisi.

Intelligentne inimene võtab armastuse energia vastu ja kasutab seda targalt. Teadlik inimene teab teo ja tagajärje printsiipi ning tõuseb kõrgemale vaimsele tasemele, et saada põhjuse teadlikuks loojaks. Valgusetöölised teavad, et et igal põhjusel on tagajärg ning igal tagajärjel on põhjus. Isegi spirituaalsed tulnukad, kes ei ole Maale inkarneerunud, aitavad Maad transformatsiooniprotsessis ja teadvuse tõstmises. Mõnikord suhtlevad nad läbi geomeetria, et stimuleerida ja ravida planeeti ning inimesi energeetiliselt. Mõned maavälised olendid loovad viljaringe oma kosmoselaevadega, kasutades selleks kosmilist energiat. Mõned kõrged olendid eeterlikest tasanditest teevad seda oma mõttejõuga ning kasutavad valguse plasmakerasid. Mõned viljaringide sümbolid on isegi Maa teadvusest pärit.

Et aru saada sellest keelest, pead sa kasutama tõlkimiseks oma hinge. Sa pead tundma viljaringi energiat ning võtma info endasse. Ning kui sa ehitad üles tugeva valgusenergia, siis on võimalik, et ”tume pool” saadab musta helikopteri seda energiat uurima – neil on salajane tehnoloogia, et kindaks teha Maal olevaid energiaid. Kui sa kõnnid tõelise viljaringi sees, mis on tehtud positiivsete tulnukate poolt, siis sa peaksid sööma midagi rohelist nende sees olles, et energia ja informatsioon, mis neis taimedes on, saaks mõjutada sinu keha ja teadvust.

Need viljaringid vastavad pühale geomeetriale, mis on ka sinu kehas, ning päästavad valla sensitiivsuse ja teadlikuse kõrgemate sageduste jaoks. Kui me läksime vana Sarumi viljaringi, siis me olime seal kuni ööni ja pärast meie Maale pühendatud armastuse meditatsiooni ilmus taevasse palju valguselaevu, mis saatsid meile siganaale.

Mõned viljaringid on tehtud selleks, et aidata muuta sinu teadvust ja energiat ning kiirendada sinu evolutsiooni. Üks sellistest viljaringidest oli Wiltonis – see kujutis kujutab endast keerlevat ratast, mis sümboliseerib sinu sisemisi keerlevaid rattaid ehk tšakraid. Nii et kui sa istud selle viljaringi sisse, pead mediteerima ja visualiseerima, et see viljaring pöörleb. See paneb ka sinu tšakrad pöörlema ja aktiveerib vaimset teadlikkust. Kõrgema vaimse teadlikkusega oleme me võimelised saatma ja aktiveerima armastust ja teadlikkust ka teistes inimestes.

On väga tähtis teha valgusetööd igal pool maailmas, et eemaldada kõik negatiivsed energiad. Vabasta planeet haigustest, egotsentrismist. Vabasta planeet sõjaväest, religioonidest, uskumustest, valedest, salaühingutest ja poliitikutest. Aita inimestel mõista elu mõtet. Elu mõte on aktiveerida õige armastus oma südames ja arendada oma teadvust. Saada armastuse mõtteid ning ühiskond muutub vaimseks ja teadlikuks. Küsi kosmiliselt teadvuselt tuge ja lase energial töötada. Ole armastuse kanal.

 

 

Allikas: Alaje777 Youtube Channel

 

Toimetas Stefan Järv

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt