Telegrami lugemissari: Alaje Plejaadi tähtedelt – XIII osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. aprill 2013 kell 11:38 

Telegram sisustab oma lugejate nädalavahetusi erinevate lugemissarjadega. Hetkel ilmuvad eelviimast nädalavahetust rubriigi “Maaväline” all lood väidetavalt Plejaadi tähtedelt pärinevast Alajest, kes on Maale tulnud universumi teadmisi ja elu tutvustama. Alaje on oma lugu rääkinud Youtube’i vahendusel, Telegram toob lugejateni tema videote eestikeelsed kokkuvõtted.

 

Plejaadid on Sõnni tähtkujus asuv hajusparv, mille Messier’ kataloogi tähiseks on M45. Parve kaugus maast on 440 valgusaastat. Väidetavalt seal elavaid olendeid on peetud võtmeisikuteks inimkonna loomise protsessis, samuti on Plejaadid mänginud olulist rolli paljude rahvaste mütoloogias.

 

Telegram tuletab meelde, et tegu on meie poolt lugejale pakutava ajaviitega, mis ei pretendeeri tõele, kuid võib olla üks võimalik variant meie maailmas toimuva mõistmiseks.

 

 

Alaje

13. osa

Tere, mina olen Alaje, Plejaadi tähesüsteemi valgusedimensioonidest. 2010. aasta juulis reisin ma Saksamaale ühe viljaringi juurde ning selle filmiga tahan ma teid panna osalema ühes kosmilises energia kogemuses. Nagu ma olen oma videodes öelnud, on kõik loomes olev tehtud kosmilisest energiast.

Energia on kõikide asjade põhjuseks, olgu need mõtted, ideed, tunded, haigused, objektid, värvid, muusika või kujundid. Kõik need asjad on loodud energiatasemel ja ilmnevad füüsilises manifestatsioonis. Seetõttu on kõik omavahel ühenduses. See spirituaalne energia on eksistentsi teadvus, millest kõik tehtud on. See on põhjus, miks see energia töötab isegi filmi või pildi kaudu.

Kõikides minu filmides on kõrge vaimne energia, mida sa saad aga ainult siis teadlikult tunda, kui sa oled avatud armastuse energiale. Kui ma läksin selle viljaringi sisse, siis oli tunda armastust ja harmooniat. Ma tundsin kosmilist energiat, mis oli kasutatud minu tähevendade poolt, et luua see viljaring. Soe kuldne värv, mis sellel viljaringil on, mõjub meie kehale ja valgusele positiivselt ja tugevdab armastuse energiat.

Ma sain teada, et selle koha energia aitab ühineda kõrgema minaga, see on ka põhjus, miks see märk näitab kahte omavahel põimunud päikest. Viimane päike ehk väliskiht sümboliseerib kõrgemat mina ja väike päike ehk sisemine näitab sinu praegust mina. Kõik on ühendatud sellel viljaringil, et toota suuremat vaimset energiat.

Tugeva valguse energiaga on positiivsed tulnukad alati lähedal. Minu tähepere kosmoselaevad on alati mulle lähedal. Armastus on võti, kuidas suhelda positiivsete tulnukatega. Armastus on eksistentsi kõige tähtsam asi, sest ilma armastuseta ei saa sa edasi areneda. Kosmiline energia liigub alati spiraalikujuliselt. Õigete viljaringide varred loovad energiakeerise, sest nad on tehtud kosmilise energia poolt.

Sa võid leida spiraali kujusid igalt poolt loodusest. Nagu näiteks merekarbid, päevalilled või teod. Kõik iidsed kultuurid olid teadlikud sellest, et energia liigub spiraalikujuliselt. Spiraali kujutist on raiutud kivisse, maalitud objektidele ja töödeldud ehetele. Inimesel on näha spiraali sõrmeotstes või pealaes, kus juuksed kasvavad, sest nendest kohtadest liigub kosmiline energia  sisse ja välja. Isegi juuste molekulaarne struktuur on spiraali moodi.

Sinu juuksed on kosmilise energia antennid. Taimed on planeedi juuksed, olles antennid kosmilise energia jaoks. Isegi olukorrad tulevad tagasi spiraali vormis. Mõnikord koged sa sarnaseid situatsioone, niikaua, kui oled aru saanud selle õpetusest ja tarkusest. Kõik siin elus liigub spiraalikujuliselt. Nii nagu üleval, nõnda ka all. Nii nagu suurtes asjades, nii ka väikestes.

See, mis on makrokosmoses, on ka mikrokosmoses. See on üks universumi reeglitest ja printsiipidest. Seetõttu me näeme spiraali ka Galaktikas või Päikesesüsteemi liikumises. Armastuse sagedus minu filmides liigub ka spiraalina ning see aitab sul eemaldada negatiivseid Maa energiaid ja muuta neid positiivseteks. Võta vastu armastus, mis on minu filmides ning kasuta seda, et areneda vaimselt ning aita kogu planeeti, et sellest saaks positiivne koht.

Sa leiad minu filmid Youtube Channelilt 777Alaje. Need on seal olemas pealkirjadega ja erinevates keeltes. Tuhanded inimesed on kopeerinud minu filme ja pannud neid erinevatele lehekülgedele. Jäta meelde, et sa saad ainult siis midagi positiivset manifesteerida, kui oled loonud armastuse energia. Ehitame valguse silla nagu värvilise vikerkaare, et kõrgem vaimne valgus saaks tulla Maale ja pühkida kõik negatiivse minema. Valgust ja armastust kõigile!

 

 

Allikas: Alaje777 Youtube Channel – vaata ka Alaje videot:

 

Foto: Indiana Public Media

 

Toimetas Stefan Järv

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt